dritare me ngjyr antracit 

 Online 65 lexues | 4 njoftime ne pritje

1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shampo kunder Zbokthit

Shampo kunder Zbokthit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shampo kunder zbokthit 100% efektive! konazol. shampo kunder zbokthit. nuk mund te perdoret nga femijet. me shumice cmimi vetem 800 lek, me pakice cmimi vetem 1000 lek....

1,000 Leke

Tirane
4,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Anije Peshkimi

Shitet Anije Peshkimi

Shengjin | Lezhe

B Shitet motorr 85 ford me traktë,me gps,hollot dhe kavo të reja,gati për gjueti. ...

4,500 Euro

Lezhe
23,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karrige + tavolina

Karrige + tavolina

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Shes karrige 20 cope + tavolina 5 cope te perdorura vetem 1 muaj ne gjendje te re. cmimi origjinal 63000 leke, cmimi aktual 23000 leke. ...

23,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Komplete tavoline per lokale

Komplete tavoline per lokale

Zone Periferike | Fier

B Shesim disa komplete tavolinash per lokale ne gjendje shume te mire dhe cmim te arsyeshem ne varsesi te llojit te kompletit.kompletet e tavolinave jane per ambijente te brendeshme dhe per ambijenete te jashtme....

1,500 Leke

Fier
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Iphone 5s

Iphone 5s

Qender | Kruje

B Iphone 5s n gjendje t mire,16 gb,me ekran te pagervishtur,me mbrojtse dhe kufje funksionale. 1 vit gati i perdor por akoma i shpejte. pak i diskutushem cmimi....

5,000 Leke

Kruje
3,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Manikina

Manikina

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten manikina 3500lek copa...

3,500 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Manikina + dhurat !?

Manikina + dhurat !?

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Je duke hapur nje butik , dhe nuk do te shpenzosh shume ?! une kam manikinat e duhura .me kontakto ne kete nuner telefoni >0695664471...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paisje marketi

Shiten paisje marketi

Brryli | Tirane

B Okazion. shiten paisjle marketi, 100 m rafte murale dhe anesore ne gjendje shume te mire 3 frigorifere murale ne gjendje perfekte 2 bankokasa karroca metalieke ,karroca plastike dhe kosha dore sistem kamerash me 16 kamera dhe dvr plus ekran 40” frigorifere banak 4 m ne gjendej shume te mir...

10,000 Euro

Tirane
10,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem shiten paisje per supermarket

shiten paisje per supermarket

Brryli | Tirane

B Shiten te gjitha paisjeet e nje supermarketi.rafte 100 metra ne gjendje shume te mire frigorifere mural 3 cope ne gjendje pune shume te mire frigorifere banak 4 metra ne gjendje shune te mire pune bankokasa dy cope sistem me kamerash hd me 16 kamera dhe dvr dhe ekran 40 polesh karroca marke...

10,000 Euro

Tirane
750 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Bilardo Italiane

Bilardo Italiane

Tjeter zone | Tirane

B Bilardo italiane 3 cop super bilardo me super pllake origjinale sponda te rrinj cope te ree...

750 Euro

Tirane
25,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Nails

Nails

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet set produktesh per estetik thonjsh ...duke perfshire aspirator ,furre ,kolore manikyr xhel xhel gure , xixa dhe shume te tjera me nje cmim teper te arsyeshem per shkak te mbylljes se biznesit ...produktet jan vec pak te perdorura per me teper kontaktoni ne wacap .....

25,000 Leke

Tirane
56,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Panoramë e qëndisur

Panoramë e qëndisur

Zone Periferike | Tirane

B Panoramë me pamje piramidat e egjiptit e qëndiur me dore me punim kryq. pajisur me kornizë druri dhe me xham. përmasat 122 x 65 (cm)....

56,000 Leke

Tirane
37,300 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Panoramë me qëndisje

Panoramë me qëndisje

Zone Periferike | Tirane

B Panoramë rruge ne paris e qëndisur me dore me punim kryq. pajisur me kornizë druri. përmasat 46 x 60 (cm)....

37,300 Leke

Tirane
26,800 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Panorama me qëndisje

Panorama me qëndisje

Zone Periferike | Tirane

B Panoramë me lule e punuar me dorë me punim kryq.pajisur me kornizë druri.përmasat 52 x 38 (cm)....

26,800 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet set profesional per thonj, Cmimi i Diskutueshem

Shitet set profesional per thonj, Cmimi i Diskutueshem

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shitet seti ne foto per arsye mosperdorimi. furra e thonjve eshte 54w . ne set perfshihen 1 base coat ,1 top coat , 11 manikyra xhel me ngjra te ndryshme, 1 xhel ndertues , 100 tipsa, 4 zbukurime per dekorim dhe nje stickers dekorues, furca per dizanjo dhe 1 lime per thonjte. te gjitha keto profesio...

10,000 Leke

Tirane
0 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kafe Bustine ( Cialde ) me shumice dhe pakice

Kafe Bustine ( Cialde ) me shumice dhe pakice

Zone Periferike | Durres

B Tostart bustine tek ne mund te gjeni kafe bustine te nje cilesie mjaft te larte , ajo cka ju ju mungon per nje dite te mbare mund ta gjeni tek tostart bustine . tostart prodhon kafe bustine me marken e saj , por gjithashtu edhe me markat tuaja , me logot tuaj . mos humb me kohe mer telef...

0 Leke

Durres
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Paisje parukerie

Paisje parukerie

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B shesim paisje parukerie nje lavatest nje politron nje karele nje krevat depilimi ...

5,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten 2 pale kepuc firmato

Shiten 2 pale kepuc firmato

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten 2 pale kepuce firmato per femije nga 40 euro copa ne 40 milek te vjetra te dyja oferte. marke firmato crocodilino numri i kepuceve 36 per femije....

4,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kitarë klasike

Kitarë klasike

Qender | Gjirokaster

B Shitet kitarë klasike e përdorur. nuk ka gërvishtje apo dëmtime. shenja shumë të vogla përdorimi. përfshihet kapotast dhe petëza. gjirokastër ose tiranë....

12,000 Leke

Gjirokaster
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pikture origjinale ne akrilik

Pikture origjinale ne akrilik

Don Bosko | Tirane

B Pikture origjinale ne akrilik,permasat 50*60...

5,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pikture origjinale

Pikture origjinale

Don Bosko | Tirane

B Pikture origjinale ne akrilik,permasat 35*50,shitet me ose pa kornize sipas porosise....

3,000 Leke

Tirane
400 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet

Shitet

Brryli | Tirane (2.60 Km nga qendra)

B Pikture 100x90 me bojra vaji , kontakt ne whats up 0695353095...

400 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pikture ne akrilik

Pikture ne akrilik

Don Bosko | Tirane

B Pikture konteporane ne akrilik,shitet me ose pa kornize...

5,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem ATLETE ADIDAS

ATLETE ADIDAS

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofert aklete adidas origjinale; na kontaktoni:...

1,500 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Artikuj te ndryshem New

New

Brryli | Tirane

B !!!atlete jordan!!! nr.44 ...

150 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim