dyer dritare te perdorura lushnje 

 Online 11 lexues | 2 njoftime ne pritje

0 Leke Tregu Artikuj te ndryshem INKUBATORE PER ZOGJ

INKUBATORE PER ZOGJ

| Elbasan

B Inkubatore per zogj.2 vjet garanci. nr kontakti. 0692161464...

0 Leke

Elbasan
0 Leke Tregu Artikuj te ndryshem INKUBATOR PER ZOGJ

INKUBATOR PER ZOGJ

| Elbasan

B Inkubatore per zogj,2 vjet garanci,numer kontakti 0692161464 ...

0 Leke

Elbasan
400,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Gjenerator

Gjenerator

Zone Periferike | Vlore

B Eshte ne gjendje te shkelqyer, shume pak i perdorur. produkt italian ...

400,000 Leke

Vlore
1,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Fuci birre

Fuci birre

Gjiri i Lalzit | Durres

B Fuci birre inoxi 30 litra.cmimi 15 mije leke te vjetra copa........tel 0693240087...

1,500 Leke

Durres
1,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kepuce

Kepuce

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kepuce te reja . ...

1,500 Leke

Tirane
3,050 Leke Tregu Artikuj te ndryshem këpucë

këpucë

Don Bosko | Tirane

B Këpucë nga flogert qtu flo eshte zero numer 40...

3,050 Leke

Tirane
2,250 Leke Tregu Artikuj te ndryshem bomble gazi

bomble gazi

Don Bosko | Tirane

B Bomble gazi nuk eshte perdorur shume ...

2,250 Leke

Tirane
1,250 Leke Tregu Artikuj te ndryshem scooter per femije

scooter per femije

Don Bosko | Tirane

B Scooter60*100cm...

1,250 Leke

Tirane
500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem tabure , karrige plastike

tabure , karrige plastike

Don Bosko | Tirane

B Tabure , karrige plastike kam vetem 2 cope 1 cope 350eke 2 cope 600eke...

500 Leke

Tirane
3,300 Leke Tregu Artikuj te ndryshem tapeta

tapeta

Don Bosko | Tirane

B Tapeta 220cm*160 cm eshte shume paster (e cova lavanteri per pastrim)...

3,300 Leke

Tirane
9,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten pajisje furre buke

Shiten pajisje furre buke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes pajisje te nje furre buke: pajisjet jane shume pak te perdorura dhe ne gjendje shume te mire, si me poshte: furra brumatricja tavolina punes sharra 2 frigorifere njeri ngrofes tjetri ftohes cmimi 9000€. per me shume detaje mund ti shihni edhe nga afer. nr kontakti: 0697353087...

9,000 Euro

Tirane
45,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pomp lavazhi  3 faz

Pomp lavazhi 3 faz

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Pomp lavazhi 3 fazorsh. cmimi i diskutueshem...

45,000 Leke

Tirane
360,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitje aksesore per bar

Shitje aksesore per bar

Fresku/Linze | Tirane (3.18 Km nga qendra)

B Tavolina rrethore me strukture hekuri dhe druri 60 cm, 15 cope karrige me strukture hekuri dhe druri 42x36 cm, 45 cope frigorifer freskues me dy ventilatore, 1 cope televizor 42”, 1 cope banak mdf ne forme l me lavapjate dhe bolier uji, 305x213x62 cm, 1 cope raft mdf me ndarje, 210x127x40 cm...

360,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem OKAZION Shes cadra dielli

OKAZION Shes cadra dielli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.47 Km nga qendra)

B Shes 6 cadra dielli ngjyre vishnje pa logo ne gjendje shume te mire ,cmim i diskutueshem. ...

12,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN ARITKUJ ARREDIMI PER KOPESHT DHE CERDHE!

SHITEN ARITKUJ ARREDIMI PER KOPESHT DHE CERDHE!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten artikuj te ndryshem kopshti dhe cerdheje te tilla si krevate, rafte karrike etj. na kontaktoni per me shume informacion mbi gjendjen dhe cmimin....

10,000 Leke

Tirane
23,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karrige + tavolina

Karrige + tavolina

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Shes karrige 20 cope + tavolina 5 cope te perdorura vetem 1 muaj ne gjendje te re. cmimi origjinal 63000 leke, cmimi aktual 23000 leke. ...

23,000 Leke

Tirane
90 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Set karrige dhe tavolina plastike

Set karrige dhe tavolina plastike

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Set karrige dhe tavolina plastike. gjendja shum e mire. kontaktoni per me shum 0696896216 ...

90 Euro

Tirane
40,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Vape ne shitje

Vape ne shitje

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Vape pak i perdorur por ne gjendje te mire. esenca e perfshire ne cmim. te interesuarit te shkruajne ne whatsapp....

40,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kondicionere Mitsubishi Plus-Klima

Kondicionere Mitsubishi Plus-Klima

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Plus-klima operon ne tregun shqiptar qe prej vitit 1999 ne sistemet e kondicionimit dhe aspirimit. cilesia dhe autenticiteti i pajisjeve mitsubishi vjen prane jush permes dyqaneve tona. sherbimi eshte profesional, cilesor dhe çdo kerkese e klientit ka rendesi per ne. ne sherbimet qe ne ofrojme perf...

10,000 Leke

Tirane
80 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Piste per stervitje

Shitet Piste per stervitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet posted per dobesim dhe stervitje e sapo ardhur nga gjermania. ne gjendje shume te mire. cmimi 80 euro...

80 Euro

Tirane
95,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Frigorifer Fast Foodi

Shitet Frigorifer Fast Foodi

Qender | Elbasan

B Eshte ne gjendje te mire pune, frigorifer me 10 tepsia, dyer me magnet,permasat jane: 1.50 m gjatesi ballore, me kembe te rregjistrueshme per lartesine dhe teresisht me i ndertuar prej inoksi....

95,000 Leke

Elbasan
0 Leke Tregu Artikuj te ndryshem INKUBATORE PER ZOGJ.ROSA.RIKA.PATA ETJ

INKUBATORE PER ZOGJ.ROSA.RIKA.PATA ETJ

| Elbasan

B Bejm inkubatore 100 deri ne 500 veze me 2 vite garanci nr kontakti 0692161464, me cmim te arsyeshem ju mirpresim...

0 Leke

Elbasan
1,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem  portofolin

portofolin

Don Bosko | Tirane

B Portofolin eshte zero morra nga amerik...

1,500 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Paisje marketi

Paisje marketi

Kodra e Diellit | Tirane

B Shiten rafte ne gjendje perfekte 12 metra frigorifer banak...

10,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Paisje per thonje

Paisje per thonje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten paisje per thonje duke perfshire :tavoline e madhe ,dy furra te medha dhe nje e vogel per tharjen e thonjve plus llamp ,colore plus xhelera dhe te gjitha paisjet e nevojshme qe i duhen nje nail artist.te gjitha paisjet jan profesionale dhe pothuajse te paperdorura ne gjendje si te reja.shiten...

40,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim