dyer e dritare te vjetra e te perdorura kosovov 

 Online 15 lexues | 2 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
22,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten Jorgan,Batanie dhe Guvert

Shiten Jorgan,Batanie dhe Guvert

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Shiten jorgani i trash per dimer teper cilesor me permasa super dopio po ashtu dhe guverta dhe batania jane teper cilesore dhe ato me permasa super dopio.jane te tria te reja fare te paperdorura me kutite perkatese .shiten per arsye emigrimi .mund te shiten te tria bashk ose vec e vec...

22,000 Leke

Tirane
7,500 Leke Artikuj te ndryshem Kosh për fëmijë

Kosh për fëmijë

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)

B Shitet kosh për fëmijë pothuajse i ri i sjellë nga greqia,me këmbë metalike dhe me mbrojtëse lëkurë për mos dëmtimin e bebes dhe me rrjetë ...

7,500 Leke

Tirane
1,500 Euro Artikuj te ndryshem Shiten Tavolinat me karrike

Shiten Tavolinat me karrike

Currilat | Durres

B Tavolina me karrike te perdorura ne gjendje shume te mire, 8 cope ne total, me çmim total 1500 euro, çmimi eshte i diskutueshem. ...

1,500 Euro

Durres
100 Euro Artikuj te ndryshem Shitet Step Orbitrack shume pak i perdorur, shitet per arsye mosperdorimi!

Shitet Step Orbitrack shume pak i perdorur, shitet per arsye mosperdor

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.17 Km nga qendra)

B Shitet step orbitrac shume pak i perdorur. shitet per arsye mosperdorimi! cmimi i diskutueshem!...

100 Euro

Tirane
1,000 Leke Artikuj te ndryshem Set bluzash per bebe

Set bluzash per bebe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Set bluzash per bebe/femije baby club, me menge te shkurtra, 3-6 muaj, 68 cm. bluzat jane te reja me etikete te perbera nga bio cotton....

1,000 Leke

Tirane
45 Euro Artikuj te ndryshem Manual riparimi mercedes benz 1976-1988 diesel

Manual riparimi mercedes benz 1976-1988 diesel

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Manual riparimi mercedes benz 1976-1988 diesel. absolutisht per te gjitha pjeset e makines. nafte: 200, 240, 240td, 300 & 300td. seria 123...

45 Euro

Tirane
600 Leke Artikuj te ndryshem Tuta per bebe

Tuta per bebe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Tuta per bebe/femije me kapuc, te perdorura shume pak, pothuaj te reja. te ngrohta dhe te bukura me dizenjo me mace. marka fagottino....

600 Leke

Tirane
7,900 Leke Artikuj te ndryshem Kitare 🎸

Kitare 🎸

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet per arsye ekonomike kitare klasike ne gjendje te perkryer....

7,900 Leke

Tirane
45 Euro Artikuj te ndryshem Manual riparimi mercedes benz 1976-1988 diesel

Manual riparimi mercedes benz 1976-1988 diesel

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Manual riparimi mercedes benz 1976-1988 diesel. absolutisht per te gjitha pjeset e makines. nafte: 200, 240, 240td, 300 & 300td. seria 123...

45 Euro

Tirane
50 Euro Artikuj te ndryshem Manual riparimi per mercedes benz per G klass 1979-1991

Manual riparimi per mercedes benz per G klass 1979-1991

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Manual riparimi per mercedes benz per g klass 1979-1991 pershkruan motorrin e naftes e te benzines, kamion automatike dhe manuale, frena, servo etj. kemi manuale riparimi te te gjitha markave e te gjitha viteve. libra te shypur ose ne format pdf. pjese te makinave te epokes nga 1990 e poshte, te ...

50 Euro

Tirane
85,000 Leke Artikuj te ndryshem Pajisje per barbershop

Pajisje per barbershop

Laprake | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Shiten te gjitha pajisjet per barbershop. poltron...makina kryesore wahl bashke me numrat origjinal dhe profesional wahl...dmth krehera makina nga 1 deri ne 8 bashke me 0.5 dhe 1.5 ...makina per zero te forte brawn (80 euro)...2 mbulesa...gershere dhe gershere rralluese...pasqyra...tavolina e punes...

85,000 Leke

Tirane
300,000 Leke Artikuj te ndryshem Frigorifer marketi banak

Frigorifer marketi banak

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Frigoreiferi esht ne gjendje super te mir estetike dhe xhenerike shitet per arsye te nje investimi me te mire ne ambjentin e biznesit perfekt per markete per me teper na kontaktoni ne numrin e telefonit gjatesia 4,5 metra ...

300,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Artikuj te ndryshem Shes paisje te parukerise..

Shes paisje te parukerise..

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.96 Km nga qendra)

B Shes paisje te parukerise . cmimi 500 mije leke te vjetra (i diskutueshem)...

50,000 Leke

Tirane
200 Euro Artikuj te ndryshem Mozaik

Mozaik

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.89 Km nga qendra)

B Suprina tavoline mozaik me diameter 100 dhe 80...

200 Euro

Tirane
20,000 Leke Artikuj te ndryshem Okazion!!! Shitet fetatrice

Okazion!!! Shitet fetatrice

Qender | Lezhe

B Shitet fetarice monofaz. perdoret ne markete, fastfood, shtepi etj per te prere sallamra djath, mish(pa kocka)...

20,000 Leke

Lezhe
100 Euro Artikuj te ndryshem Ora me shumice dhe pakice

Ora me shumice dhe pakice

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shesim ora origjinale me garanci 2 vjet me shumice ose pakice ne te gjithe shqiperine. orat vijne nga italia me kuti origjinale. keto jane disa brand: - furla - morellato - mom - calvin klein - maserati - gucci - casio - fossil - guess ...

100 Euro

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem Shitet Step Orbitrack shume pak i perdorur, shitet per arsye mosperdorimi!

Shitet Step Orbitrack shume pak i perdorur, shitet per arsye mosperdor

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.17 Km nga qendra)

B Shitet step orbitrack i perdorur shume pak. stepi shitet per shkak te mosperdorimit. cmimi i diskutueshem!...

100 Euro

Tirane
300 Euro Artikuj te ndryshem Shiten SET Pajisje Parukerie per 4 Poste

Shiten SET Pajisje Parukerie per 4 Poste

Zone Periferike | Durres

B Set pajisje parukerie per 4 poste, 4 pasqyra + syrtare, 2 lavateste, 2 karrige, 1 raft xhami. (importuar nga italia) ne gjendje shume te mire....

300 Euro

Durres
2,800 Euro Artikuj te ndryshem SHAZLLONE DHE ÇADRA PLAZHI + TAVOLINA DHE KARRIKE

SHAZLLONE DHE ÇADRA PLAZHI + TAVOLINA DHE KARRIKE

Currilat | Durres

B Okazion!! shezllone dhe Çadra plazhi, 20 cope ne gjendje shume te mire, per vetem 2500 euro ne total. gjithashtu shesim edhe tavolina dhe karrike me bazen metalike dhe pjesa tjeter druri, 3 cope me vlere totale 300 euro. Çmimet jane te diskutueshme. per Çdo informacion kontaktoni ne numrin to...

2,800 Euro

Durres
2,800 Euro Artikuj te ndryshem Motorr Perkins 4 cilinder

Motorr Perkins 4 cilinder

Zone Periferike | Fier

B Motorr perkins 4 cilinder , pa turbo, i kompletuar me pompe nafte dhe pompe uji...

2,800 Euro

Fier

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim