dyqane qendisje 

 Online 13 lexues | 1 njoftime ne pritje

10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN ARITKUJ ARREDIMI PER KOPESHT DHE CERDHE!

SHITEN ARITKUJ ARREDIMI PER KOPESHT DHE CERDHE!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten artikuj te ndryshem kopshti dhe cerdheje te tilla si krevate, rafte karrike etj. na kontaktoni per me shume informacion mbi gjendjen dhe cmimin....

10,000 Leke

Tirane
75,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN ORENDITE E SHTEPISE,PER ME SHUME FOTO MOS NGURONI TE ME SHKRUANI

SHITEN ORENDITE E SHTEPISE,PER ME SHUME FOTO MOS NGURONI TE ME SHKRUAN

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B -portomonto kafe -8000 lek -dhome gjumi teke + dyshekun- 12000 lek -dollap 3 kanatesh kafe-8000 lek -tavoline ngrenie+6 karrige -15000 lek - kend kolltuqesh - 10000 lek  -komo+ pasqyre -5000 lek  -komodine e vogel -2000 lek  -ambazhur xhami+llamben led -700 lek -frutiere qelqi -300 lek -...

75,000 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Antike për Shitje

Antike për Shitje

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shiten libër,foto,dokumenta,materiale kohës së zogut,wilhem vidit. vendndodhja:në myslym shyr. Çmimi:250 €. për më tepër informacion më kontaktoni në cel&whats app 0696727126. ...

250 Euro

Tirane
200,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Banak Frigoriferik akulloreje

Banak Frigoriferik akulloreje

Vore | Tirane (16.01 Km nga qendra)

B Shitet banak akulloreje me ftohje me ajer me kapacitet 12 tasa . banaku eshte i markes orion prodhuar ne itali dhe eshte ne gjendje te perkryer. ...

200,000 Leke

Tirane
9,900 Leke Tregu Artikuj te ndryshem KITARE në shitje, suuppeerrr e Re 🎸 🔥🔥🔥

KITARE në shitje, suuppeerrr e Re 🎸 🔥🔥🔥

Vasil Shanto | Tirane (2.37 Km nga qendra)

B Shes kitare akustike ne gjendje perfekte, pa asnje gervishtje dhe me tela te rinj. kjo kitare shitet per arsye ekonomike....

9,900 Leke

Tirane
75,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Freze Bujqesore

Freze Bujqesore

Vore | Tirane (16.01 Km nga qendra)

B Shitet freze bujqesore lombardini....

75,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes gira 20 kg. Cmimi me marreveshje

Shes gira 20 kg. Cmimi me marreveshje

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shiten 2 gira me zhvidhosje. peshat: 4 x 0.75 kg 4 x 1.25 kg 4 x 2 kg 4 x 2.25 kg 4 x 3 kg. njera gire mund te shkoje deri ne 30 kg. shkruani ne whatsapp ose viber ne 0676290674...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paisje marketi

Shiten paisje marketi

Brryli | Tirane

B Okazion. shiten paisjle marketi, 100 m rafte murale dhe anesore ne gjendje shume te mire 3 frigorifere murale ne gjendje perfekte 2 bankokasa karroca metalieke ,karroca plastike dhe kosha dore sistem kamerash me 16 kamera dhe dvr plus ekran 40” frigorifere banak 4 m ne gjendej shume te mir...

10,000 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Fustan i kuq i shkurtër

Fustan i kuq i shkurtër

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Fustani është në ngjyrë të kuqe, i shkurtër dhe me mëngë treçerekshe. Është veshur vetëm një herë dhe është në gjendje të shkëlqyer. me këtë fustan e sigurt që do merrni shumë vemendje pa qenë nevoja të zbrazni portofolin ;)...

1,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Furre per pica - furra pizza Piceri

Furre per pica - furra pizza Piceri

Zone Periferike | Durres

B Furra pizza te perdorura furre per piceri te ndryshem me gaz e me korent..cmime te arshyeshme tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
40,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet frigoriferi banak, i pershtatshem per produkte te ndryshme.0692191035

Shitet frigoriferi banak, i pershtatshem per produkte te ndryshme.0692

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Cmimi 40000 leke , i diskutueshem. cel.0692191035...

40,000 Leke

Tirane
1,000 Dollar Tregu Artikuj te ndryshem Shitet frigorifer freskues

Shitet frigorifer freskues

Qendra | Berati

B Shitet frigorifer freskues...

1,000 Dollar

Berati
100 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes 2 depozita uji nga 5000 litra

Shes 2 depozita uji nga 5000 litra

Zone Periferike | Berati

B Shiten 2 depozita uji.nje depozite eshte zingato 5000 litra dhe nje depozite eshte plastike 5000 litra.depozitat jane perdorur me uje te pijshem. per me teper kontaktoni ne nr 0695386338 si dhe ne whatsapp....

100 Leke

Berati
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Frigorifer kamioni 7 meter

Shitet Frigorifer kamioni 7 meter

Kucove | Berati

B Shitet frigorifer kamioni me motor 3 fazor,perdoret me nafte ose me korent. permasat jane 7.10 me 2.60 me 2.70.mund te perdoret te montohet ne kamion ose si dhome frigoriferike.ne gjendje shume te mire, pak ore i perdorur. i sapo ardhur nga italia.disponoj dhe pedan kamioni. per me teper kontaktoni ...

100 Euro

Berati
45,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pomp lavazhi  3 faz

Pomp lavazhi 3 faz

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Pomp lavazhi 3 fazorsh. cmimi i diskutueshem...

45,000 Leke

Tirane
100 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Veshje online

Veshje online

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shesim produkte dhe veshje origjinale me cmime te arsyshme dhe oferta te ndryshme ..na gjeni ne facebook dhe instagram per cdo produkt shesim piktura te punuar me dore ..tabaka sherbimi...tel origjinal...aklete dhe veshe tendryshme per femer dhe meshkuj...dhe canta ....per te qene nje stil ndryshe v...

100 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pikture ne akrilik

Pikture ne akrilik

Don Bosko | Tirane

B Pikture konteporane ne akrilik,shitet me ose pa kornize...

5,000 Leke

Tirane
37,300 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Panoramë me qëndisje

Panoramë me qëndisje

Zone Periferike | Tirane

B Panoramë rruge ne paris e qëndisur me dore me punim kryq. pajisur me kornizë druri. përmasat 46 x 60 (cm)....

37,300 Leke

Tirane
1,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Komplete tavoline per lokale

Komplete tavoline per lokale

Zone Periferike | Fier

B Shesim disa komplete tavolinash per lokale ne gjendje shume te mire dhe cmim te arsyeshem ne varsesi te llojit te kompletit.kompletet e tavolinave jane per ambijente te brendeshme dhe per ambijenete te jashtme....

1,500 Leke

Fier
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Xhup Orsay

Xhup Orsay

Kodra e Diellit | Tirane

B Xhup firmato marka orsay. masa 38. material cilesor. cmimi i negociueshem...

3,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Manikina + dhurat !?

Manikina + dhurat !?

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Je duke hapur nje butik , dhe nuk do te shpenzosh shume ?! une kam manikinat e duhura .me kontakto ne kete nuner telefoni >0695664471...

10,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Aparat Saldimi

Aparat Saldimi

Qender | Shkoder

B Shitet aparat saldimi monofaze cmimi 200 euro...

200 Euro

Shkoder
200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet

Shitet

Qender | Shkoder

B Cmimi 200 euro...

200 Euro

Shkoder
5,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Objekte ne shitje bar-kafe jogurteri 5 .000 Euro (qendra kristal)

Objekte ne shitje bar-kafe jogurteri 5 .000 Euro (qendra kristal)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Qendra kristal shiten te gjitha pajisjet e lokalit. (aparat jogurterie frigorifer jogurterie tavolina karrige divane ) cel. : +355692093573...

5,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Sobe per guzhine profesionale 4 ose 6 vatra

Sobe per guzhine profesionale 4 ose 6 vatra

Zone Periferike | Durres

B Soba industriale per guzhine profesionale te perdorura italiane me 4 ose 6 vatra dhe furre...cmime te arshyeshme me marreveshje tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim