gjenerator 120 kva ne shitje 

 Online 18 lexues | 3 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
750 Leke Artikuj te ndryshem Ushqime blegtorale ..ushqime per qen .. fier

Ushqime blegtorale ..ushqime per qen .. fier

Qender | Fier

B Ushqime blegtorale .. zogj .. zogj deti .. derra .. lope .. miser .. miser gjysem ..miell misri i bluar .. .. miell vendi per buk .. ushqim per qen ..hime..soje fier sheq i madh...

750 Leke

Fier
500 Euro Artikuj te ndryshem banak per lokal  500 € ...

banak per lokal 500 € ...

Qender | Fier

B Banak per lokal shitet...

500 Euro

Fier
3,000 Euro Artikuj te ndryshem Shiten te gjitha pajisjet e nje biznesi Bar Kafe

Shiten te gjitha pajisjet e nje biznesi Bar Kafe

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shiten pajisjet e nje biznesi bar kafe, -kondicioner i madh 62 ne forme dollap -aspirator spanjoll fuqia 4500 -2 cadra per ambjent jashte me vela 4 x 4 ne gjendje shume te mire -2 cadra 3 x 3 tavolina , karrige te llojeve te ndryshme per ambjente brenda dhe ne verande -frigorifer dhe televizor...

3,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Artikuj te ndryshem OKAZION! Shitet karrocë për fëmijë

OKAZION! Shitet karrocë për fëmijë

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shitet karrocë fëmijësh e markës prenatal, në gjendje shumë të mirë. karroca përdoret edhe për moshë më të madhe deri në 4 vjeç. Çmimi i diskutueshem! për çdo informacion shtesë më kontaktoni....

10,000 Leke

Tirane
2,800 Euro Artikuj te ndryshem shitet tende cader

shitet tende cader

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet tende cader me sip totale 64 m2. tenda eshte e perbere me 4 cadra me dimension 4 m × 4 m. prodhim importi. cmimi 2800 euro...

2,800 Euro

Tirane
40,000 Leke Artikuj te ndryshem Honda Inova 125 cc

Honda Inova 125 cc

Qender | Elbasan

B Grup honda ne gjendje shum i mir ...

40,000 Leke

Elbasan
2,000 Euro Artikuj te ndryshem Makineri pjekje dhe bluarje kafeje

Makineri pjekje dhe bluarje kafeje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Makineri pjekjeje dhe mulli bluarje kafeje;ne gjendje shum te mir pune i sjelle nga greqia; super cilesor ;shitet per arsye mosperdorimi; na shkruani ne wats up ose viber;...

2,000 Euro

Tirane
5,500 Euro Artikuj te ndryshem SHESIM INSTRUMENTA GJEODEZIK

SHESIM INSTRUMENTA GJEODEZIK

Don Bosko | Tirane

B Shesim instrumenta gjeodezik gnss,s10,s700,s800,s900,s980 me cmimet me konkuruese ne treg. per me shume informacion kontaktoni: cel:0694093431...

5,500 Euro

Tirane
16,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet stol per gira muskuj barku

Shitet stol per gira muskuj barku

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet stol per gira,muskuj barku, muskujt e kembeve,dhe shtange.perdoret ne 4 pozicione te ndryshme....

16,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet portbebe per femije 3000leke

Shitet portbebe per femije 3000leke

Qender | Lezhe

B Shitet portbeba e madhe per femije. eshte e pershtatur per te dyja gjinite....

3,000 Leke

Lezhe

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim