gomone te perdorura ne shitje 

 Online 24 lexues | 0 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
25,000 Leke Artikuj te ndryshem Krevat per femije

Krevat per femije

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.12 Km nga qendra)

B Shes krevat per femije ne gjendje shume te mire eshte perdorur vetem per 5 muaj. e kemi blere550 mijelek shitet per arsye mos perdorimi. cmimi i diskutushem...

25,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten 2 pista vrapi në gjëndje të mirë 30.000 Lekë

Shiten 2 pista vrapi në gjëndje të mirë 30.000 Lekë

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Pistë vrapimi e markës glory 6085, thuajse e pa përdorur në gjëndje pune si e re. shitet bashkë me një pistë tjeter e cila ka problem me kontaktin. tel.0684842639...

30,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Artikuj te ndryshem Okazion!!! Shitet fetatrice

Okazion!!! Shitet fetatrice

Qender | Lezhe

B Shitet fetatrice monofaz! pret sallamra,mish , djath.cmimi ipa diskutueshem ...

20,000 Leke

Lezhe
100 Leke Artikuj te ndryshem Prodhime Moblijesh Artizanale

Prodhime Moblijesh Artizanale

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Bejme punime te pergjithshme si: instalime dhe riparime elektrike instalime dhe riparime hidraulike saldime te ndryshme strukturore shtrime pllakash riparim, montim qepenash me kod vetrata xhami prodhime mobiljesh dhe sende dekorative ne menyre artizanale (te bera me dore_ si tavolina, stola, ...

100 Leke

Tirane
50,000 Leke Artikuj te ndryshem Sobe per guzhine profesionale 2 - 4 - 6 ose 8 Vatra

Sobe per guzhine profesionale 2 - 4 - 6 ose 8 Vatra

Zone Periferike | Durres

B Soba industriale per guzhine profesionale italiane te revizionuara ne gjendje perfekte..me 2-4-6 ose 8 vatra dhe furre me gaz cmime nga me te lira ne treg...

50,000 Leke

Durres
800 Leke Artikuj te ndryshem Xhup per femije, Fagottino

Xhup per femije, Fagottino

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Xhup i lehte per femije, vajza. shume pak i perdorur, gati i ri. marka fagottino, veshje e jashtme kunder eres dhe veshje e lehte e brendshme qe te mban ngrohte. masa 18-24 muaj, 86 cm. ...

800 Leke

Tirane
800 Euro Artikuj te ndryshem Mobilje parukjerie italjane te mirembajtura

Mobilje parukjerie italjane te mirembajtura

Qender | Kavaje

B Shes per mos perdorim prej disa vitesh mobilje parukjerie italiane. ju lutem me kontatoni ne nr e telefoni sa me shpejt vetem nese jeni vertete te interesuar. okazion i vertete. ...

800 Euro

Kavaje
120,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet frigorifer banak ushqimor...

Shitet frigorifer banak ushqimor...

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Frigorifer banak ne gjendje pune . frigoriferi eshe 2m e gjate dhe 0.90m e gjere..eshe ne pune shitje bulmeti... ...

120,000 Leke

Tirane
8,000 Euro Artikuj te ndryshem Torno 4m

Torno 4m

Vore | Tirane

B Shitet torno e markes italjane fimp me gjatesi tornimi 4m dhe diameter maksimal tornimi 800mm. gjendje e perkryer teknike....

8,000 Euro

Tirane
1,200 Euro Artikuj te ndryshem Shitet Kazan Rakie

Shitet Kazan Rakie

Qendra | Berati

B Shitet nje kazan rakie baker me kapacitet 180 litra. kazani eshte i perbere nga baker me nje trashesi 2 mm ndersa kubeja eshte e perber nga baker me trashesi 1.5 mm. llullaja perbehet nga inoks ushqimor neper te ciin kalon nje tubo bakri spirale me gjatesi 22 metra kapaciteti i lullase eshte 45...

1,200 Euro

Berati
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Depozita kontenitor inoksi per Vere Raki Vaj

Depozita kontenitor inoksi per Vere Raki Vaj

Zone Periferike | Durres

B Depozita kontenitor fucia bidona inox inoksi ushqimore me kapacitete te ndryshme duke filuar nga 30 litra deri ne 1000 litra..ideale per vaj ulliri vere raki ..te pajisura me te gjitha aksesoret si kapak rubinet pomp gomardare galexhant mbatese niveli etj..cmime nga me te lira ne treg ...

10,000 Leke

Durres
8,900 Euro Artikuj te ndryshem Shitet super ore!

Shitet super ore!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ore flori 750 18k .francmuller super gjendje 30 mij € e re! ...

8,900 Euro

Tirane
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Okazion

Okazion

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Shiten 3 frigorifera...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Kosha picerie

Kosha picerie

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B Shiten kosha picerie modele te ndryshme...

10,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Artikuj te ndryshem Brumatrice Italiane e perdorur

Brumatrice Italiane e perdorur

Zone Periferike | Durres

B Brumatrice italiane e perdorur ne gjendje te mire ..cmimi i arshyeshem ...

60,000 Leke

Durres
80,000 Leke Artikuj te ndryshem Furre per pica - furra pizza Piceri

Furre per pica - furra pizza Piceri

Zone Periferike | Durres

B Furra pizza te perdorura furre per piceri te ndryshem me gaz e me korent..cmime te arshyeshme tel 0685767133...

80,000 Leke

Durres
50,000 Leke Artikuj te ndryshem Friteze - friteza per guzhine profesionale

Friteze - friteza per guzhine profesionale

Zone Periferike | Durres

B Friteza italiane te perdorura per guzhina profesionale..cmime te arshyeshme nga me te lirat ne treg tel 0685767133...

50,000 Leke

Durres
18,000 Leke Artikuj te ndryshem Krevat marinari. Krevat dysh

Krevat marinari. Krevat dysh

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Ktevat dysh bashke me dyshek vetem tre muaj i perdorur...

18,000 Leke

Tirane
800 Leke Artikuj te ndryshem Shitet garazhde cmontues

Shitet garazhde cmontues

Don Bosko | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Okazion shitet garazhde per makinen munde te perdoret dhe per lavazhe e punishte,eshte i cmontueshem,pjeset anesore i ka tabake llamarine me vrima shume cilesore dhe pjesa ballore me qepene,tavani eshte i mbuluar me sanduic dhe pjesa siper eshte esteike me pecikllas cmimi okazion 800 mije leke i...

800 Leke

Tirane
30,000 Leke Artikuj te ndryshem OKAZION zgare ne shitje

OKAZION zgare ne shitje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Shitet zgara me qymyr ne gjendje shume te mire pune...

30,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim