kerkoj paisje pizzerie te perdorura 

 Online 44 lexues | 2 njoftime ne pritje

170,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paisjet e lokalit

Shiten paisjet e lokalit -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten okazion cadra kobra me profile te trasha per lokale cadrat jan me permas 4,5 me 4 metra jan 3 cop, shiten xhama per verand 20 metra me 1,6 metra te interesuarit te kontaktojne. ...

170,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Aspirator Inoksi per Guzhina profesionale

Aspirator Inoksi per Guzhina profesionale

Zone Periferike | Durres

B Prdhojm aspirator inoksi per guzhina professionale, artikuj te gatcme ne gjendje dhe prodhime me porosi sipas permasave dhe kerkesave tuaja ..cmime nga me te lirat ne treg. ...

10,000 Leke

Durres
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Frigorifer industrial inoksi

Frigorifer industrial inoksi

Zone Periferike | Durres

B Frigorifera industrial inoksi italian te perdorur ..cmime te arshyeshme tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Paisje parukerie

Paisje parukerie

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B shesim paisje parukerie nje lavatest nje politron nje karele nje krevat depilimi ...

5,000 Leke

Tirane
320,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem shes tavolina karrike/tende

shes tavolina karrike/tende

Fresku/Linze | Tirane (2.15 Km nga qendra)

B Shes 10 komplete tavolina dhe karrike 6 muaj te perdorura 200000 dhe 1 tende 6x7m hapje 120000...

320,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Furre per byrek

Furre per byrek

Zone Periferike | Durres

B Furra per byrek te perdorura cmime te arshyeshme me marrveshje tel 0685767133...

3,000 Leke

Durres
290,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Katabrikë Akulloreje L20 Carpigiani,   banak pasticerie,    banak per akullore,  furre gazi.

Shitet Katabrikë Akulloreje L20 Carpigiani, banak pasticerie, ba

Qender | Kruje

B Mjetet e vena ne shitje jane perfekte per pasticeri, jane te perdorura por ne gjendje te mire- 8/10 gjendja shiten sebashku ose vec e vec,me cmimin e arsyeshem ju lutemi te kontaktoni ne +355694631604...

290,000 Leke

Kruje
12,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Komplet tapet dhe rrugica

Komplet tapet dhe rrugica

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Komplet tapet , rrugice koridori dhe dy rrugica shoqeruse. materiali eshte i perbere prej leshi dhe theke, ngjyre portokalli. ...

12,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Tapet

Tapet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Tapet cilesor me fije dhe nuanca shume te bukura , perdoret kryesisht ne ambiente te medha ose sallon. ...

10,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Tapet leshi

Tapet leshi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Tapet shume cilesor prej leshi, posacerisht per sallone dhe vecanerisht per stinen e dimrit. ...

15,000 Leke

Tirane
8,090 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Fidane Plepi what’s app 0698573142

Fidane Plepi what’s app 0698573142

Qender | Lushnje

B Fidane plepi cmim i konsiderueshem ...

8,090 Leke

Lushnje
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Banak Frigo per pizza Piceri - Banak Pica

Banak Frigo per pizza Piceri - Banak Pica

Zone Periferike | Durres

B Banko pizza - banak frigoriferik inoksi per pizza piceri .cmime nga me te lirat ne treg..artikuj te gatcme dhe prodhime me porosi sipas masave dhe kerkesave tuaja tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
3,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Vegla Palestre

Vegla Palestre

Qender | Elbasan

B Shiten vegla palestre ne gjendje te mire pune , me pistona ajri dhe me kopresor. veglat jane si vijojne , lat maschine , hekur tek me ndihme , leg pres , leg curl , leg extintion , litar ure etj, sipas fotove me poshte....

3,000 Euro

Elbasan
4,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kompresor Ajri    300L

Kompresor Ajri 300L

Currilat | Durres

B Kompresor ajri 300l i perdorur ne gjendje shum te mire pune. ...

4,500 Leke

Durres
70,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten xhama per lokal per  verand

Shiten xhama per lokal per verand

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten xhama per lokal per verand 20 metra me gjatesi 1,6 meter. te interesuarit te kontaktojne cmimi okazion...

70,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Furre per pica - furra pizza Piceri

Furre per pica - furra pizza Piceri

Zone Periferike | Durres

B Furra pizza te perdorura furre per piceri te ndryshem me gaz e me korent..cmime te arshyeshme tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Friteze - friteza per guzhine profesionale

Friteze - friteza per guzhine profesionale

Zone Periferike | Durres

B Friteza italiane te perdorura per guzhina profesionale..cmime te arshyeshme nga me te lirat ne treg tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Makineri per makarona

Makineri per makarona

Zone Periferike | Durres

B Makineri per makarona ..italiane e perdorur..prodhon prerse pasta makarona ne disa forma si tortellini tagliatelle dhe forma te tjera ..cmimi i arshyeshem tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
3,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Motorr per femijet

Motorr per femijet

Don Bosko | Tirane

B Motorr me dorez per te shtyre femijen si karroc me muzik rripa sigurimi dhe mbrojtse qe e ben te perdorshem per femijet nga 10muajsh deri ne 5 vjec pasi i hiqet me vone cmimi 3500 lek kontakton vetem whatsapp...

3,500 Leke

Tirane
4,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Anije Peshkimi

Shitet Anije Peshkimi

Shengjin | Lezhe

B Shitet motorr 85 ford me traktë,me gps,hollot dhe kavo të reja,gati për gjueti. ...

4,500 Euro

Lezhe
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Krevat depilimi

Krevat depilimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Krevat i perdorur vetem 1 muaj. ...

20,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Termometer elektronik NUK. shume praktik per femijet, sidomos bebet e vogla

Termometer elektronik NUK. shume praktik per femijet, sidomos bebet e

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Termometri eshte shume pak i perdorur (akoma ne kuti si ne foto). ma kane sjelle nga jashte shqiperie. termometri eshte 2 ne 1 . - mat temperaturen e ambjentit - mat temperaturen e femijes ne vesh dhe ne balle gjithashtu. shume praktike sidomos per bebet e vogla me te cilet haset veshtires...

2,500 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Korrese bari

Korrese bari

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten korrese bari stihl fs40 cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes karroce bebesh

Shes karroce bebesh

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes karroce bebesh prenatal, set 3 ne 1. eshte e perdorur, por ne gjendje shume te mire. perfshihet edhe nje jastek i madh per te fjetur bebi. cmimi 200 mije leke....

20,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Veshje Italiane me Shumice

Veshje Italiane me Shumice

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Marka prestigjoze italiane me shumice! Çmime te ndryshme nga me ekonomiket me 3 euro copa deri te markat e lluksit. produkte qe nuk i ka as nje tjeter ne treg! veshje, kepuce dhe aksesore per femra, meshkuj dhe femije. produkte me super kualitet, çmime shume te mira dhe shumlloshmeri zgjedhj...

300 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Prane ish/stacionit te trenit (tirane)shiten tavolina lokali

Prane ish/stacionit te trenit (tirane)shiten tavolina lokali

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Prane ish/stac/trenit(tirane)shiten 11 komplete tavolina me 4karike ne gjendje mjaft te mire(shiten per mbyllje biznesi) cmimi:15.000 l kompleti i diskutushem.cel/ ...

15,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim