kompresor kinez per thirje guresh  823 njoftime

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem OKAZION     OKAZION

OKAZION OKAZION

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.07 Km nga qendra)

B Gjerenator trefazor dhe monofaze 20kw ndizet me kuader motorr diesel...

1,000 Euro

Tirane
60 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shesh gjera antike

Shesh gjera antike

Qender | Shkoder

B Shes kandil te vjeter dhe djep femijesh te vjeter ...

60 Euro

Shkoder
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHES KASE FISKALE 10 000 L

SHES KASE FISKALE 10 000 L

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shes kase fiskale te perdorur .ne gjendje shune te mire. arsyeja :mbyllje aktiviteti nr cel 0674925278 Çmimi 10 000 lek ...

10,000 Leke

Tirane
27,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem produkte per thonj

produkte per thonj

Kamez/Paskuqan | Tirane (4.90 Km nga qendra)

B shitet set i ri per thonj. seti perfshin te gjithe produktet e nevojshme per te punuar ne kete fushe. qe nga furra 36 w led , freza , xheli ,.... e deri tek zbukurimet 6 ngjyra te perfshira dhe gura . tavolina eshte e bardhe me xham ...

27,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pajisje parukerie

Pajisje parukerie

Don Bosko | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Te gjitha pajisjet e parukeris ne shitje per arsye emigrimi cmimi i diskutushem ...

40,000 Leke

Tirane
160,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten dy bilardo

Shiten dy bilardo

Zone Periferike | Durres

B Gjendje e mir pune shiten per arsye mbyllja e aktivitetit...

160,000 Leke

Durres
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Makine akullore

Makine akullore

Currilat | Durres

B Makine akullore ne shitje frigomat,ne gjendje shume te mire pune.nxjerr 5 kg akullore njeheresh....

10,000 Leke

Durres
28,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karroce dyshe

Karroce dyshe

Qender | Elbasan

B Shitet karroce per binjake ose 2 femije te moshave te ndryshme. perfshihen: 1- 2 portbebe portative qe nga lindja 2- karroca ne 2 pozicione te ndryshme shtrire dhe ulur 3- 2 mbulesa per periudhe e dimrit 4- 1 mbulese per pjese e perpara me 5- 1 cante 6- 1 mbulese shiu...

28,000 Leke

Elbasan
600 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Karroce femijesh.

Karroce femijesh.

Fresku/Linze | Tirane (3.78 Km nga qendra)

B Karroce stokke. per femije shume funksionale, e shoqeruar me sendilje makine + relax. karroca eshte 1 muaj e perdorur ne shqiperi. e blere ne angli me cmim 1300 £. mund ta shikoni ne linkun me poshte cmimin real https://www.stokke.com/eur/en-pt/strollers-1 karroca shitet per arsye mosperdorimi....

600 Euro

Tirane
85 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN VARESE RROBASH (DRRU)   ___  85 Lek/ copa

SHITEN VARESE RROBASH (DRRU) ___ 85 Lek/ copa

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Shiten varese rrobash , materiali drru . shume pak te perdorura, gjendja 10/10 . disponojme sasi te medha !!...

85 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHES KARROCE PER FEMIJE BINJAK SUPER CMIMI

SHES KARROCE PER FEMIJE BINJAK SUPER CMIMI

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Super cmimi vetem 25000all shitet karroce per femije binjak marke italiane peg perego aria twin 60/40 e perdorur vetem 30dite , unisex ngjura kafe dhe gri, mos hezitoni mund te kete dhe ulje ... ...

25,000 Leke

Tirane
1,800 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes 2 manekina per butik

Shes 2 manekina per butik

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ne gjendje si te reja super...

1,800 Leke

Tirane
17,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Depozita plastike uji 1000 litra dhe 500 litra

Depozita plastike uji 1000 litra dhe 500 litra

Sauk | Tirane (7.34 Km nga qendra)

B Shes dy depozita plastike uji te perdorura ne gjendje shume te mire 1000 litra dhe 500 litra. cmimi 17000 leke- 1000 litra 8000 leke 500 litra. ...

17,000 Leke

Tirane
2,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes furre buke 4 Kate me Gaz nafte dhe dru, marka Polin. Itlaine

Shes furre buke 4 Kate me Gaz nafte dhe dru, marka Polin. Itlaine

Fresku/Linze | Tirane

B Shes furre buke 4 kate me gaz nafte dhe dru, marka polin...

2,500 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shes pajisje per fast food si gjiro 2 cope, friteze, prerese mishi, piaster zgare me gas, tostier, kapa aspirimi 3.50 m, kreperi dopio me gas, frigorifer ekspozator, frigorifer kollone, frigorifer sapet 400 litra, tavolina pune, banak, lavapjate, shume pak te perdorura, te blera tek firma zanussi....

1,000 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Artikuj te ndryshem

Artikuj te ndryshem

Laprake | Tirane (2.56 Km nga qendra)

B Kompresor ...

15,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Syze optike Missoni

Syze optike Missoni

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shiten syze optike missoni, te reja. syzet jane me ngjyra gri dhe bojeqelli, dhe me gure me ngjyra. ...

50 Euro

Tirane
12,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes oren

Shes oren

| Lushnje

B Shes oren e markes "redi andari " svicerane mekanizmi ari dhe skeleti ne gjendje pune .ora eshte e holle shume fine fusha jeshile e erret.arsyeja e shitjes ekonomike cmimi i diskutueshem...

12,000 Euro

Lushnje
17,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karroce per femije "mother care"

Karroce per femije "mother care"

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Ne gjendje shume te mire. e lehte ne perdorim. mbidhet kollaj dhe transportohet me nje dore. ze pak vend. karroce marka city mini e mother care. ...

17,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Skelete cadrash

Skelete cadrash

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Shes skelete cadrash 3 x 3 metra . jane 10 cope....

3,000 Leke

Tirane
3,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Pajisje pasicerie dhe furra buke

Pajisje pasicerie dhe furra buke

Vore | Tirane

B Ekspozitor i ri per vendosje prodhimi ftohes me permasa 1.80 m gjatesi dhe 1.50 m lartesi. banak frigoriferik me pllake graniti 2.40m gjatesi. furre pastiçerie me gaz me kapacitet deri ne 10 tava te permasave 60*40. te gjitha bashke 3.000 euro....

3,000 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten perde

Shiten perde

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Shiten perde. dy anësore te trasha dhe pjesa e tylit në mes. përmasat 3× 240. me nuancat e grisë dhe e zezë. shumë pak të përdorura. Çmimi i diskutueshëm. ...

5,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Makina qethje Wahl

Makina qethje Wahl

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.56 Km nga qendra)

B Shiten makina qethje wahl wahl magic clip dhe wahl detailter. makinat shiten per arsye mbyllje biznesi, jan te ardhura nga amerika. jan te pajisura me transformator energjie me 110v nuk bejn zhurm, jan te perdoruara vetem 1 muaj....

1,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Fresibel i vogel

Shitet Fresibel i vogel

Brryli | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet fresibel i vogel cilesi shume e mire cmimi 4000 leke te reja nr tel 0682605490...

4,000 Leke

Tirane
3,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem  PAJISJE per FAST FOOD-ZGARE

PAJISJE per FAST FOOD-ZGARE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.33 Km nga qendra)

B Pajisje profesionale inox (greke) -berese waffles dopio -fritez patatesh 5lt -fritez patatesh dopio 12lt+12lt -nji grofse patatesh me 2 llampa -paisje krepash me 2 sy e madhe -dy pjekse mishi gjiro deri ne 80 kg -dy zgara 120cm x80cm ,me dy kate 1 per pule te pjekura -pjekses hot dog -fur...

3,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas