krevat depilimi  

 Online 6 lexues | 7 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
100 Leke Artikuj te ndryshem Lopata ushtrise

Lopata ushtrise

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Lopata te ushtris shum cilsore kontakto whacup...

100 Leke

Tirane
1,891 Euro Artikuj te ndryshem Stampa prej bronzi dhe çeliku

Stampa prej bronzi dhe çeliku

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Stampa prej bronzi dhe çeliku në shitje ekskluzivisht në ankandin online në 18 nëntor, forma çeliku dhe bronzi! forma të madhësive dhe materialeve të ndryshme për prodhimin shtëpiak: • rreth 10,095 kg kallëpe çeliku; • rreth 130 kg kallëpe bronzi. Çmimi bazë i ankandit prej ...

1,891 Euro

Tirane
35,250 Euro Artikuj te ndryshem Ishulli Hydra OL 700/800 III

Ishulli Hydra OL 700/800 III

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ishulli hydra ol 700/800 iii makineria e një fonderie të madhe në brescia, spa industrie pasotti, do të dalë në shitje ekskluzivisht nga 29 tetor deri më 5 nëntor. 50 lote do të jenë në shitje duke përfshirë: - 17 ishuj që hedhin vdesin të kompletuar me ndihmësa (furra e pritjes, ...

35,250 Euro

Tirane
33,750 Euro Artikuj te ndryshem Idra OL 560III

Idra OL 560III

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ishulli i hedhjes idra ol 560iii makineria e një fonderie të madhe në brescia, industria pasotti spa, do të dalë në shitje ekskluzivisht nga 29 tetor deri më 5 nëntor. 50 lote do të jenë në shitje duke përfshirë: - 17 ishuj që hedhin lende të kompletuar me ndihmësa (furra e pritj...

33,750 Euro

Tirane
42,000 Euro Artikuj te ndryshem Ishulli Idra OL 560 / 600I

Ishulli Idra OL 560 / 600I

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ishulli idra ol 560 / 600i makineria e një fonderie të madhe në brescia, spa industrie pasotti, do të dalë në shitje ekskluzivisht nga 29 tetor deri më 5 nëntor. 50 lote do të jenë në shitje duke përfshirë: - 17 ishuj që hedhin vdesin të kompletuar me ndihmësa (furra e pritjes, ro...

42,000 Euro

Tirane
28,500 Euro Artikuj te ndryshem Idra OL320V ishull hedhës

Idra OL320V ishull hedhës

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Idra ol320v ishull hedhës makineria e një fonderie të madhe në brescia, spa industrie pasotti, do të dalë në shitje ekskluzivisht nga 29 tetor deri më 5 nëntor. 50 lote do të jenë në shitje duke përfshirë: - 17 ishuj që hedhin vdesin të kompletuar me ndihmësa (furra e pritjes, ro...

28,500 Euro

Tirane
40,875 Euro Artikuj te ndryshem Ishulli,Makineri Colosio PFO750

Ishulli,Makineri Colosio PFO750

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ishulli,makineri colosio pfo750 makineria e një fonderie të madhe në brescia, industria pasotti spa, do të dalë në shitje ekskluzivisht nga 29 tetor deri më 5 nëntor. 50 lote do të jenë në shitje duke përfshirë: - 17 ishuj që hedhin vdesin të kompletuar me ndihmësa (furra e pritje...

40,875 Euro

Tirane
27,000 Euro Artikuj te ndryshem Ishulli Idra OL420 / 500 I

Ishulli Idra OL420 / 500 I

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ishulli idra ol420 / 500 i makineria e një fonderie të madhe në brescia, industria pasotti spa, do të dalë në shitje ekskluzivisht nga 29 tetor deri më 5 nëntor. 50 lote do të jenë në shitje duke përfshirë: - 17 ishuj që hedhin vdesin të kompletuar me ndihmësa (furra e pritjes, ro...

27,000 Euro

Tirane
21,750 Euro Artikuj te ndryshem Idra OL320 III ishull i hedhjes (PRESSOFUSIONE)

Idra OL320 III ishull i hedhjes (PRESSOFUSIONE)

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Idra ol320 iii ishull i hedhjes(pressofusione) makineria e një fonderie të madhe në brescia, industria pasotti spa, do të dalë në shitje ekskluzivisht nga 29 tetor deri më 5 nëntor. 50 lote do të jenë në shitje duke përfshirë: - 17 ishuj që hedhin vdesin të kompletuar me ndihmësa ...

21,750 Euro

Tirane
600 Leke Artikuj te ndryshem Maska kirurgjikale

Maska kirurgjikale

Qender | Fier

B Maska kirurgjikale 50 cp kutia cmimi 600 leke per shumice cmim me te arsyeshem dergesa kudo 0682549136...

600 Leke

Fier
28,500 Euro Artikuj te ndryshem Idra OL320 ishull hedhës(PRESSOFUSIONE)

Idra OL320 ishull hedhës(PRESSOFUSIONE)

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Idra ol320 ishull hedhës makineria e një fonderie të madhe në brescia, industria pasotti spa, do të dalë në shitje ekskluzivisht nga 29 tetor deri më 5 nëntor. 50 lote do të jenë në shitje duke përfshirë: - 17 ishuj që hedhin vdesin të kompletuar me ndihmësa (furra e pritjes, rob...

28,500 Euro

Tirane
2,460 Euro Artikuj te ndryshem Aksesorë për shkrirjen e furrave

Aksesorë për shkrirjen e furrave

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Aksesorë për shkrirjen e furrave makineria e një fonderie të madhe në brescia, industria pasotti spa, do të dalë në shitje ekskluzivisht nga 29 tetor deri më 5 nëntor. 50 lote do të jenë në shitje duke përfshirë: - 17 ishuj që hedhin vdesin të kompletuar me ndihmësa (furra e pri...

2,460 Euro

Tirane
20,625 Euro Artikuj te ndryshem Furra e shkrirjes Marconi MT 500

Furra e shkrirjes Marconi MT 500

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Furra e shkrirjes marconi mt 500 makineria e një fonderie të madhe në brescia, industria pasotti spa, do të dalë në shitje ekskluzivisht nga 29 tetor deri më 5 nëntor. 50 lote do të jenë në shitje duke përfshirë: - 17 ishuj që hedhin vdesin të kompletuar me ndihmësa (furra e pritj...

20,625 Euro

Tirane
24,750 Euro Artikuj te ndryshem Furra e shkrirjes Marconi m x 500

Furra e shkrirjes Marconi m x 500

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Furra e shkrirjes marconi m x 500 makineria e një fonderie të madhe në brescia, industria pasotti spa, do të dalë në shitje ekskluzivisht nga 29 tetor deri më 5 nëntor. 50 lote do të jenë në shitje duke përfshirë: - 17 ishuj që hedhin vdesin të kompletuar me ndihmësa (furra e prit...

24,750 Euro

Tirane
5,175 Euro Artikuj te ndryshem Mobilje zyre, PC, rafte depo - Depoja e departamentit të përpunimit

Mobilje zyre, PC, rafte depo - Depoja e departamentit të përpunimit

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Mobilje zyre, pc, rafte depo - depoja e departamentit të përpunimit makineria e një fonderie të madhe në brescia, industria pasotti spa, do të dalë në shitje ekskluzivisht nga 29 tetor deri më 5 nëntor. 50 lote do të jenë në shitje duke përfshirë: - 17 ishuj që hedhin vdesin të k...

5,175 Euro

Tirane
10,875 Euro Artikuj te ndryshem Raftet metalike Modulblok - Depo e produkteve të përfunduara

Raftet metalike Modulblok - Depo e produkteve të përfunduara

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Raftet metalike modulblok - depo e produkteve të përfunduara makineria e një fonderie të madhe në brescia, industria pasotti spa, do të dalë në shitje ekskluzivisht nga 29 tetor deri më 5 nëntor. 50 lote do të jenë në shitje duke përfshirë: - 17 ishuj që hedhin vdesin të kompletu...

10,875 Euro

Tirane
15,000 Leke Artikuj te ndryshem Kompresor ne shitje. 150 mij lek i diskutueshem.

Kompresor ne shitje. 150 mij lek i diskutueshem.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shes kompresor sf 2500. ne gjendje shume te mire pune, i perdorur vetem per perdorim vetjak per me teper info me kontaktoni ne 0686188356....

15,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Artikuj te ndryshem Shes Kamera Panasonic P 2

Shes Kamera Panasonic P 2

Brryli | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shes kamera panasonic p 2 me dy vende per karte sd 2 bateri 1 karikues 1 blits led cante...

1,000 Euro

Tirane
200 Leke Artikuj te ndryshem Maska Te ndryshme

Maska Te ndryshme

Qender | Elbasan

B Maska te ndryshme ne shitje me shumic dhe pakic ! maska te lira te thjeshta si dhe maska new fashion ne mode is lv gucci etj shum te mira te thjeshta dhe shume perdorimeshme ! per biznese me logo sipas deshires tuaj! transporti elbasan falas! rrethet e tjera vetem 200l!...

200 Leke

Elbasan
60,000 Leke Artikuj te ndryshem shiten kolltuqe

shiten kolltuqe

Qender | Pogradec

B Ne gjendje shume te mire dhe super te rehatshme cmimi okazion per info na kontaktoni ne nr e tel ...

60,000 Leke

Pogradec

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim