letra jugi 

 Online 33 lexues | 5 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri me shumice ose 500 leke shishja. shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri me shumice ose 500 leke shishja cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
3,000 Euro Artikuj te ndryshem Shiten paisje fast fudi

Shiten paisje fast fudi

Vore | Tirane (7.69 Km nga qendra)

B Paisje fast fudi te blera me fature 8 euro shiten per mbyllje aktiviteti 3 muaj te perdorura...

3,000 Euro

Tirane
1,000 Leke Artikuj te ndryshem SHALL MULTIFUNKSIONAL

SHALL MULTIFUNKSIONAL

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Shall multifunksional. shall me shume se 12 funksione. shall qe nuk do e humbisni kurre, por me vete gjithmone. per ditet e ftohta, e mund ta perdorni si shami per floket, kapuc, maske, etj. kur nuk deshironi ta perdorni mund ta vendosni ne dore si byzylyk. mbi 12 funksione, me nje tekstil...

1,000 Leke

Tirane
0 Euro Artikuj te ndryshem Aparat oksigjeni me qera

Aparat oksigjeni me qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.67 Km nga qendra)

B Jepet me qera aparat oksigjeni 5-6l aparati eshte i paisur me te gjith aksesoret mjafton te vendoset ne rrym elektrike dhe ai vazhdon te prodhoj aq litra sa i nevojitet personit cel:0694296379 ...

0 Euro

Tirane
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet Tavoline Ngrenie per Femije

Shitet Tavoline Ngrenie per Femije

Don Bosko | Tirane (1.29 Km nga qendra)

B Shes tavoline ngrenie per femije te markes prenatal. tavolina eshte e perdorur dhe e mirembajtur. cmimi 10000 lek te reja dhe eshte i diskutueshem....

10,000 Leke

Tirane
220 Euro Artikuj te ndryshem Kondicioner BEKO

Kondicioner BEKO

Qender | Lezhe

B Shum pak i perdorur....

220 Euro

Lezhe
15,000 Leke Artikuj te ndryshem Tirane, shes OKAZION - Karroce per femije 3 ne 1, cmimi 15.000 Leke

Tirane, shes OKAZION - Karroce per femije 3 ne 1, cmimi 15.000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Karroca eshte e firmes cam, ne gjendje shume te mire dhe e perbere nga 3 pjese te çmontueshme per ta pershtatur sipas deshires, ne karroce (ulur), sexholino dhe portbebe. karroca ka edhe canten e vet dhe plasmasin kunder shiut, sikurse shume aksesore te tjere shtese dhurate nga ne. kushdo qe eshte...

15,000 Leke

Tirane
3,500 Leke Artikuj te ndryshem ♻️♻Ekran Origjinal per Sam A20s -- 3.500 Leke

♻️♻Ekran Origjinal per Sam A20s -- 3.500 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B ♻️♻ekran origjinal per sam a20s 3.500 leke ⚠️montimi falas 📤transporti kudo - 🏠 -adresa komuna e parisit , ngjitur me kafe oslo ☎ nr kontakti 0675615500 cmimet me te mira ne tirane per: smartphone , laptope , desktop , monitore , printera ...

3,500 Leke

Tirane
850 Leke Artikuj te ndryshem Ushqime blegtorale ush per qen mace blete sheq i madh

Ushqime blegtorale ush per qen mace blete sheq i madh

Qender | Fier

B Ushqime blegtorale .. fier sheq i madh .. agro market .. miser .hime. koncetrat .miell ushqim per qen .. mace .. blete .. pellumba ..kanarina ..papagall ...grur elb hermik panxhar ..etj...

850 Leke

Fier
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Krevat tek+divan

Krevat tek+divan

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shes krevatin nje vend edhe divanin bashk kush esht i interesuar te me kontaktoi...

10,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten 5 rafte hekuri 400 mij leke 1 cope 80 mije leke

Shiten 5 rafte hekuri 400 mij leke 1 cope 80 mije leke

Qender | Fier

B Shiten 5 rafte hekuri 400 mij leke 1 cope 80 mije leke...

40,000 Leke

Fier
100 Euro Artikuj te ndryshem OKAZION Shiten Paisje Banjo

OKAZION Shiten Paisje Banjo

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shiten paisje banjo. wc, bide , pllaka dushi , grupe lavamani , grupe bide , grupe dushi , mekanizem wc. shiten me cmime te skontuar me tregun. te gjitha bashke ose vec e vec tel 069 323 6976 shiten paisje banjo. wc, bide , pllaka dushi , grupe lavamani , grupe bide , grupe dushi , mekanizem wc...

100 Euro

Tirane
35,000 Leke Artikuj te ndryshem Tirane Shitet Motorr- Pompe OKAZION!!! 35.000 Leke

Tirane Shitet Motorr- Pompe OKAZION!!! 35.000 Leke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shitet motorr-pompe ne gjendje shume te mire. shume pak e perdorur. e plotesuar me te gjithe aksesoret per ujitje. shitet per arsye mosperdorimi 350.000 leke te vjetra. tel 069 323 6976...

35,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Artikuj te ndryshem Tirane Shitet Gjenerator 4.2 kVA. 35.000 Leke

Tirane Shitet Gjenerator 4.2 kVA. 35.000 Leke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shitet gjenerator 4.2 kva shume pak i perdur. eshte bler i ri 500.000 leke te vjetra. shitet 350.000 leke per arsye mosperdorimi. tel 069 323 6976...

35,000 Leke

Tirane
150 Euro Artikuj te ndryshem Tirane Shitet Vibrator OKAZION! 150 Euro

Tirane Shitet Vibrator OKAZION! 150 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shitet vibrator ne gjendje shume te mire pune. pothuajse i ri. shitet per arsye mosperdorimi. eshte blere 350 euro dhe shitet 150 euro. tel 069 323 6976...

150 Euro

Tirane
35,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet Vibrator OKAZION! 35.000 Leke

Shitet Vibrator OKAZION! 35.000 Leke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shitet vibrator ne gjendje shume te mire pune. pothuajse i ri. shitet per arsye mosperdorimi. eshte blere 600.000 leke dhe shitet 350.000 leke. tel 069 323 6976...

35,000 Leke

Tirane
800 Euro Artikuj te ndryshem Shitet MJALTE bletesh

Shitet MJALTE bletesh

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet mjalte vendeprodhimi greqi m(mjalte pishe) (mjalte geshtenje) (mjalte lulesh) (mjalt portokalle)e shumice dhe pakice .provoni shijoni na pagim .telefon 00306987114483 andre a...

800 Euro

Tirane
25,000 Leke Artikuj te ndryshem Shes 3 Dritare ose Vetrata alumini me rreshqitje dopjo Xham ngjyre jeshile e zene .

Shes 3 Dritare ose Vetrata alumini me rreshqitje dopjo Xham ngjyre jes

Fresku/Linze | Tirane (1.65 Km nga qendra)

B Shes 3 vetrata ose drityare me rreshqitje me dopjo xham me rreshqitje dhe me sita kunder mizave ,2 nga dritaret kane dhe gril 201 lart. x 187 gjer. dhe 201lart. x 125 gjer. dhe vetrata tjeter 148lart. x 196gjer. me site por pa gril . jane ne gjendje shume te mire te cmontuara me kujdes ! ...

25,000 Leke

Tirane
3,500 Leke Artikuj te ndryshem Shezllone plazhi Jakupllari

Shezllone plazhi Jakupllari

Zone Periferike | Pogradec

B Prodhojmë shezllona druri të përshtatshëm për pishina, plazhe publike si dhe për çdo lloj ambienti, tepër cilësor, dy modele më të kërkuar në treg, si dhe cdo model tjetër si pas kerkesave.. gjithashtu prodhojmë edhe dyshekë 5 cm trashësi me materjal kundra ujit që do i ofrojë nj...

3,500 Leke

Pogradec
3,500 Leke Artikuj te ndryshem ♻️♻Ndrrim xhami mbrapa per Iphone X -- 3.500 Leke

♻️♻Ndrrim xhami mbrapa per Iphone X -- 3.500 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B ♻️ndrrim xhami mbrapa per iphone x 3.500 leke ⚠️ndrrimi kryhet brenda nje kohe te percaktuar 1-3 ore - 🏠 -adresa komuna e parisit , ngjitur me kafe oslo ☎ nr kontakti 0675615500 cmimet me te mira ne tirane per: smartphone , laptope , desktop , monitore , printera...

3,500 Leke

Tirane
15,900 Leke Artikuj te ndryshem ✅✅iPhone 7 15.900 Leke —> PAGUAJ ME KESETE ✅✅

✅✅iPhone 7 15.900 Leke —> PAGUAJ ME KESETE ✅✅

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B 🤳iphone 7 32gb rose gold 🤳 ➖ 15,900 leke ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -ad...

15,900 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim