makin vrapi  882 Njoftime

 Online 42 lexues | 2 njoftime ne pritje

500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Kjoske

Kjoske

Qender | Kukes

B Shitet kjoske per hamburgera ...

500 Euro

Kukes
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem paisje parukerie

paisje parukerie

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.18 Km nga qendra)

B 2 poltron. 2 pasqyra. 2 ekspozitorte te medhenj. lavatestdashka me bulier. tavolin thonjesh bashku me produktet. krevatit depilimi . 2 aparat depilimi. karel. divan. tavolin mezi. mbajte se peshqirash. vasket e pedikyrit. +produkte. gjithcka cfar permanent nje parukeri...

1,000 Euro

Tirane
100,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes paisje per parukeri 3muaj te perdorura

Shes paisje per parukeri 3muaj te perdorura

Tjeter zone | Tirane (1.89 Km nga qendra)

B Nje lavatest,nje mbajtese peshqiri prej derrase,nje poltron,pasqyre me mobilje,dy ndarse ambienti,nje karrel,nje tavoline mesi dhe disa krera pune...

100,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes

Shes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Kitare akustike modeli stagg,shitet per arsye mosperdorimi. kitara eshte blere ne gjermani dhe nuk eshte perdor pothuajse fare. cmimi 80euro nr. tel 067 43 83 908...

8,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pllaka guri jeshil

Pllaka guri jeshil

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.32 Km nga qendra)

B Pllaka guri jeshil 11.cope me permasa 20cm gjersi 3 trashesi dhe gjatesi 42-48cm shiten vetem per 1500.lek...

1,500 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Aksesore per makine

Aksesore per makine

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.32 Km nga qendra)

B Shitet.krik trekendesh tapete gome.antene.xhiro makine gome rezerve.vetem per 2000 leke....

2,000 Leke

Tirane
32,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem SHITET SALDATRICE ME HAR TE MBULUAR PER PRODHIMIN E CISTERNAVE TE GAZIT ETJER

SHITET SALDATRICE ME HAR TE MBULUAR PER PRODHIMIN E CISTERNAVE TE GAZI

Zone Periferike | Durres

B Saldatrice me kollone te robotizuar dhe me hark te zhytur , marka lincoln electric 850 amper. te dhenat teknike saldatrice me kollone te robotizuar dhe me hark te zhytur lincoln electric model 7x5 me trup te levizshem 360 grade. gjatesite dhe lartesite limite te punes se makines puna ne lartesi...

32,000 Euro

Durres
550,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten pajisje per dyqan mishi

Shiten pajisje per dyqan mishi

Qender | Shkoder

B Shes pajisje per dyqan mishi shume cilesore, prodhim i viteve te fundit, italiane. pajisjet jane konkretisht: dhome frigoriferike inox-i, monofaze, banak frigoriferik, brumatrice me kapacitet deri ne 40 kg mish, makine grirese mishi. per informacion te metejshem, mund te kontaktoni ne nr. e cel. 0...

550,000 Leke

Shkoder
900 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Elektroshtepiake

Elektroshtepiake

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.98 Km nga qendra)

B Shiten 9 komplet per arsye mbydhje aktiviteti ne gjendje te mir 100 euro kompleti ...

900 Euro

Tirane
220 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Gomone peshkimi

Gomone peshkimi

Brryli | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Gomone mariner 3 rreth 2.5 m mban deri ne 300 kg e pajisur me 2 lopata 2 jastek dhe pompen ka vend per motor elektrik Çmimi 220€...

220 Euro

Tirane
39,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN PAJISJE SUPERMARKETI

SHITEN PAJISJE SUPERMARKETI

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.32 Km nga qendra)

B shiten pajisje supermarketi ne gjendje shume te mire. pajisjet jane - rafte - 25 metra linear 70 mije leke te vjetra metri linear - retrobanko proshuterash dhe djatherash 2mx55x1m 250 mije leke te vjetra - 2 kasa fiskale te blera te reja 300euro secila - 2 skanerat e kasave me 250 f...

39,000 Euro

Tirane
22,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem aspirator kerrmill

aspirator kerrmill

Kodra e Diellit | Tirane (2.14 Km nga qendra)

B Aspirator kerrmill 2 muaj ne gjendje pune .. shitet per arsye te mbylljes se aktivitetit...

22,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet frigorifer akulloresh

Shitet frigorifer akulloresh

Currilat | Durres

B Shitet frigorifer akulloresh banak dhe pajisje per krijimin e akullores...

10,000 Leke

Durres
30,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes rafte marketi

Shes rafte marketi

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Shiten rafte marketi te perdour afersisht 7 ml....

30,000 Leke

Tirane
80,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Paisje parukerie

Paisje parukerie

Vasil Shanto | Tirane

B Shiten paisje parukerie ne gjendje shume te mire(2 pasqyra,2poltrona,tavolin thonjsh,2 karrige thonjsh,divan ne forme kendi,2 banaqe)...

80,000 Leke

Tirane
1,200,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paisje parukerie per arsye mbyllje aktiviteti

Shiten paisje parukerie per arsye mbyllje aktiviteti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.47 Km nga qendra)

B Shiten paisje parukerie per arsye mbyllje biznesi paisjet jane ne gjendje shume te mire ...

1,200,000 Leke

Tirane
75,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Paisje parukeri

Paisje parukeri

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Shesim paisje parukerije. lavatest, dy karrike, kas me ngrohje per tharjen e flokve. karroc per mbajtjen e paisjeve te vogla. tre pupa dhe ekzpozitor. krer,furce , bikutina . ...

75,000 Leke

Tirane
0 Tregu Artikuj te ndryshem shitet banak bar kafeje

shitet banak bar kafeje

Qender | Kavaje

B Banak bar kafeje ,me pllake mermeri ,i perdorur rreth 1 vit ,por sh i mirembajtur ,. shitet 750 mije lek ...

0

Kavaje
25,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Metal detector

Metal detector

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shitet metal - detector gf2(goldfinder 2) pothuajse i ri , i perdorur vetem per prove. shitet per aresye mosperdorimi. funksionon absolutisht per çfaredo lloj metalesh me nje diapazon te gjere . sinjalin mund ta degjosh si ne audio te hapur(vivavoce) ashtu edhe me kufje. Çmimi 25000 lekë(te r...

25,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Karoc binjakesh

Karoc binjakesh

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Ne gjende sh te mire...

100 Euro

Tirane
12,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Okazion shazllone allumini

Okazion shazllone allumini

Qender | Durres

B Shesim shazllona 100 komplete ne gjendje super te gjitha alumini per info 0694888857...

12,000 Euro

Durres
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Artikuj te ndryshem

Artikuj te ndryshem

Laprake | Tirane (2.56 Km nga qendra)

B Kompresor ...

15,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Frigorifer 7 meter

Shitet Frigorifer 7 meter

Zone Periferike | Berati

B Okazion!!! shitet frigorifer kamioni me motor 3 fazor, perdoret me nafte ose me korent.permasat jane 7.10 me 2.60 me 2.70.mund te montohet ne kamion ose te perdoret si dhome frigoriferike.ne gjendje shume te mire, pak ore i perdorur. per me teper telefononi ne nr 069 53 86 338...

300 Euro

Berati
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Board me dy rrota vetelevizese Smart Balance

Board me dy rrota vetelevizese Smart Balance

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shes hoover bord smart balance per moshat nga 7 e lart. jane pothuajse te reja. shiten per mos perdorim. cmimi 10,000 lek 0692269564...

10,000 Leke

Tirane
150 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Pajisje sportive

Pajisje sportive

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Pajisje sportive...

150 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim