makineri per xhama 

 Online 24 lexues | 4 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
650 Leke Artikuj te ndryshem Vaj ulliri extravirgjer

Vaj ulliri extravirgjer

Zone Periferike | Vlore

B Shitet vaj ulliri ne zonen e vlores, ulli i perpunuar ne fabriken e drashovices dhe vaj i konservuar ne cisterna 200l inox. cmimi eshte 7 mije leke l ose per shitje per 100 l e siper cmimi eshte 6 mije leke. per info numri italian per watsapp 00393472142410...

650 Leke

Vlore
1,100 Euro Artikuj te ndryshem Kontier zyre

Kontier zyre

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shitet kontenier zyre ne gjendje shume te mire. dimensionet 2.4m x 3.8 m...

1,100 Euro

Tirane
500 Leke Artikuj te ndryshem Punime Handmade ne gure dru telajo.

Punime Handmade ne gure dru telajo.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Punime me karakter krishtlindje. ...

500 Leke

Tirane
6,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten girat

Shiten girat

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shiten gira te reja me vidosje te cmontueshme mundesi shtimi dhe pakesimi te peshes. ...

6,000 Leke

Tirane
200 Euro Artikuj te ndryshem Kitare Akustike

Kitare Akustike

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.54 Km nga qendra)

B Shitet set kitare akustike e perdorur ne gjendje shume te mire. masa 4/4 full size.....

200 Euro

Tirane
12,000 Leke Artikuj te ndryshem Stol per gira, muskuj barku dhe kembet

Stol per gira, muskuj barku dhe kembet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.90 Km nga qendra)

B Shitet stol per gira muskujt e barkut dhe kembeve. tel: 0697561079...

12,000 Leke

Tirane
50 Euro Artikuj te ndryshem Tenda me qera

Tenda me qera

Zone Periferike | Durres

B Përshendetje! ofrojme tenda (me perde) çadra, pedane (kercimi dhe piste vallzimi), tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa), karrige dhe stola, ndriçim profesional, freskuese, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bejme dekore oborresh per dasma dhe evente. ofrojme gjithasht...

50 Euro

Durres
50 Euro Artikuj te ndryshem Çadra me qera

Çadra me qera

Zone Periferike | Tirane (4.05 Km nga qendra)

B Përshendetje! ofrojme tenda (me perde) çadra, pedane (kercimi dhe piste vallzimi), tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa), karrige dhe stola, ndriçim profesional, freskuese, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bejme dekore oborresh per dasma dhe evente. ofrojme gjithasht...

50 Euro

Tirane
12,345 Leke Artikuj te ndryshem Kerkoj makine apartament klering materiale ndertimi

Kerkoj makine apartament klering materiale ndertimi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Kerkoj makine ose apartament me klering,disponoj materiale ndertimi ,beton,çakull,alumin kontakt cel 0693445777 ...

12,345 Leke

Tirane
5,000 Leke Artikuj te ndryshem karroce per femije

karroce per femije

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet karroca per arsye mos perdorimi. kontakt +35569453869...

5,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Artikuj te ndryshem Paisje picerie

Paisje picerie

Qender | Fier

B Shiten paisje picerie. paisjet shiten dhe vec e vec,te ndara. furre picerie 2kateshe.brumatrice 25kg.3frigorifera freskues kollon.banaku i punes+banaku i shitjes.4tavolina+karrige. pjatat e drurit+rrjetat e picave me djameter 28.33dhe 40cm. edhe shume aksesore te tjere qe i duhen nje picerie....

40,000 Leke

Fier
18,000 Leke Artikuj te ndryshem Karroce per femije me 3 pjese

Karroce per femije me 3 pjese

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Karroca eshte e firmes cam, ne gjendje shume te mire dhe e perbere nga 3 pjese te çmontueshme per ta pershtatur sipas deshires, ne karroce (ulur), sexholino dhe portbebe. ju jap dhurate edhe çanten e karroces, plasmasin kunder shiut, tylin per krevatin e femijes dhe nje loder me muzik qe vendoset ...

18,000 Leke

Tirane
3,685 Euro Artikuj te ndryshem Tavoline ngrenie me karrige MUREBEST

Tavoline ngrenie me karrige MUREBEST

Qender | Fier

B Tavolinë ngrenie + 6 karrige murebest te reja ▪️nga fabrika italian morello gianpaolo. ▪️punim artizanal nga profesionist italian i strukturës, e cila është dru 100%. ▪️karrige të veshura me copë me kategori të lartë, tepër rezistente. ▪️dekoruar me fletëza ari. cmim...

3,685 Euro

Fier
1,570 Euro Artikuj te ndryshem VINC URE

VINC URE

Qender | Fier

B Shitet vinc ure për ngarkim-shkarkim të materialeve të rënda. kapaciteti i mbajtjes së peshës: deri në 5 ton. dimensionet e vinçit: 9.5 metër. përfshirë dhe shinat. Çmimi: 1570 euro për informacione më tej na kontaktoni, si më poshtë: cel: +355689045775 cel. +355682025811 e...

1,570 Euro

Fier
2,000 Euro Artikuj te ndryshem KONSOL me PASQYRE Murebest

KONSOL me PASQYRE Murebest

Qender | Fier

B konsol dhe pasqyrë murebest te reja ▪️nga fabrika italiane morello gianpaolo. ▪️me dru te gdhendur nga artizan profesional italian. ▪️dekoruar me fletëza ari. cmimi: nga 3760€, për vetëm 2000€ email : primoal92@gmail.com cel. +355689045775 cel. +355682025811 adres...

2,000 Euro

Fier
1,765 Euro Artikuj te ndryshem VITRINE E RE MUREBEST

VITRINE E RE MUREBEST

Qender | Fier

B Vitrine murebest *nga fabrika italiane maronese. *me dru te kualitetit te larte, korrniza te gdhendura. cmimi: vitrinë e re nga 3530€, për vetëm 1765€ (i diskutueshem) kontakt: cel. +355689045775 cel. +355682025811 email: primoal92@gmail.com / infobrasthome@gmail.com...

1,765 Euro

Fier
2,100 Euro Artikuj te ndryshem Tavoline Mesi dhe Anesore

Tavoline Mesi dhe Anesore

Vore | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Tavoline mesi dhe anesore murebest te reja ▪️punim artizanal nga profesionist italian i strukturës e cila është dru 100%. ▪️dekoruar me fletëza ari dhe me dekore të pikturuara me dorë. cmime: dy tavolinat nga 4100€, për vetëm 2100€ kontakt: cel. +355689045775 cel. +3556...

2,100 Euro

Tirane
3,850 Euro Artikuj te ndryshem POLTRON KARRIGE MUREBEST

POLTRON KARRIGE MUREBEST

Qender | Fier

B Dy poltrona murebest te reja *nga fabrika italiane formitalia. ▪️punim artizanal nga profesionist italian i strukturës, e cila është dru 100%. ▪️dekoruar me fletëza ari 24 karat. cmimi: 2 poltrona nga 7700€ për vetëm 3850€ (i diskutueshem) email : primoal92@gmail.com ...

3,850 Euro

Fier
800 Euro Artikuj te ndryshem Aparat oksigjeni per shitje 5 dhe 10 lit/minute

Aparat oksigjeni per shitje 5 dhe 10 lit/minute

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shesim aparate oksigjeni me kapacietet 5 dhe 10 lit/min. aparatet jane te rinj,te certifikuar dhe me garanci! ofrojme asistence te vazhdueshme profesionale. prodhojne oksigjen 24 ore pa nderprerje me ane te ujit! per info kontaktoni ne 069 280 5285 ...

800 Euro

Tirane
100 Artikuj te ndryshem Paisje per restorant

Paisje per restorant

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Shiten paisje per restorant furre me 4 vatra gaz -400 euro lavastovilje -300euro zgare gize me gaz-300 euro fure smeg -150euro supiere -100euro te gjitha paisjet jane ne gjendje pune ,cmimi i diskutueshem....

100

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim