materiale ndertimi te perdorura 

 Online 21 lexues | 2 njoftime ne pritje

90,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN VEGLA LAVAZHI

SHITEN VEGLA LAVAZHI

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten vegla lavazhi (bombul, kompresor, pompe lavazhi 3 fazore) , ne gjendje shume te mire , 3 muaj te perdorura . cmimi : 90 000 leke (te treja se bashku) nr kontakti : 0675791386 bashke me veglat jepen falas edhe solucionet per lavazh 😊....

90,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Artikuj te ndryshem

Artikuj te ndryshem

Laprake | Tirane (2.56 Km nga qendra)

B Kompresor ...

15,000 Leke

Tirane
4,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kompresor Ajri    300L

Kompresor Ajri 300L

Currilat | Durres

B Kompresor ajri 300l i perdorur ne gjendje shum te mire pune. ...

4,500 Leke

Durres
40,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem shitet sobe profesionale

shitet sobe profesionale

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shitet sobe profesionale ne gjendje shume te mire pune. cmimi i diskutueshem. kontaktoni 0696896216...

40,000 Leke

Tirane
38,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Brumatrice 15 kg Zanusi

Shitet Brumatrice 15 kg Zanusi

Qender | Elbasan

B Shitet brumatrice italiane zanusi profesionale ne gjendje shume te mire pune, punon me tension trefazor, me kapacitet 15kg...

38,000 Leke

Elbasan
50,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten betaforma betoni 25 m2+kapse metalike për kolona 40x60

Shiten betaforma betoni 25 m2+kapse metalike për kolona 40x60

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Betaformat janë përdorur vetëm një herë kane gjatësi 3 ml kane kapet metalike për 4 kollona ...

50,000 Leke

Tirane
2,600 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitje aksesore per bar

Shitje aksesore per bar

Fresku/Linze | Tirane (3.18 Km nga qendra)

B Tavolina rrethore me strukture hekuri dhe druri 60 cm, 15 cope karrige me strukture hekuri dhe druri 42x36 cm, 45 cope frigorifer freskues me dy ventilatore, 1 cope televizor 42”, 1 cope banak mdf ne forme l me lavapjate dhe bolier uji, 305x213x62 cm, 1 cope raft mdf me ndarje, 210x127x40 cm...

2,600 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN ARITKUJ ARREDIMI PER KOPESHT DHE CERDHE!

SHITEN ARITKUJ ARREDIMI PER KOPESHT DHE CERDHE!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten artikuj te ndryshem kopshti dhe cerdheje te tilla si krevate, rafte karrike etj. na kontaktoni per me shume informacion mbi gjendjen dhe cmimin....

10,000 Leke

Tirane
10,990 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten : Tigan me pjekje nga 2 anet ,Tenxhere Multicooker Kenwood , Nutribullet

Shiten : Tigan me pjekje nga 2 anet ,Tenxhere Multicooker Kenwood , Nu

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 1.tigane me pjekje nga te dyja anet, 2.tenxhere multicooker kenwood, 3.nutribullet. nese blihen te treja se bashku i merrni me super oferte vetem per 10990 leke. ose mund t'i blini secilen vec e vec....

10,990 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN Manikina per butik !

SHITEN Manikina per butik !

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Shiten manikina te perdoruara , ne gjendje shume te mire , cmim i arsyeshem !0695664471...

10,000 Leke

Tirane
250,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Pajisje Piceri-Fastfood

Shiten Pajisje Piceri-Fastfood

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shiten pajisje per piceri-fastfood komplet (okazion) 1.furre pice me korrent 2.brumatrice 3.frigorifer banak 4.frigorifer kollon 5.kok frigoriferi per fastfood 6.banak per fastfood 7.banak me lavaman 8.aspirator,motor 9.tostier 10.zgare 11.gjiro mishi 12.friteze 13.komple...

250,000 Leke

Tirane
250 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitje produkte profesionale Per thonj me xhel

Shitje produkte profesionale Per thonj me xhel

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Per arsye familiare nuk mundem te ndjek me profesionin per thonj me xhel dhe i shes te gjitha pajisjet. produktet dhe pajisjet jane blere vetem para 1 muaji dhe eshte punuar vetem me 5 klient. pajisjet dhe produktet perfshijne: freze profesionale furre me llapma led e 2018-tes aspirator steri...

250 Euro

Tirane
6,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Manikina

Shiten Manikina

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten manikina ne gjendje te mire...

6,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem manikina, rrafte, aksesore, etj paisjet e nje butiku.

manikina, rrafte, aksesore, etj paisjet e nje butiku.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten paisjet e nje butiku rrafte manikina aksesore etj....

5,000 Leke

Tirane
43,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Frigorifera per bare restorante

Frigorifera per bare restorante

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Frigorifera per bar restorante te reja te pa perdorur duke filluar nga 280 litra ...

43,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Sobe profesionale

Shitet Sobe profesionale

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shitet sobe profesionale ne gjendje shume te mire. kontaktoni 0696896216...

30,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Solar Personal

Shitet Solar Personal

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Solar personal marka philips, shitet për arsye mos përdorimi...

15,000 Leke

Tirane
180 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Gjiro Mishi per Fast Food me Gaz(e vogel )

Gjiro Mishi per Fast Food me Gaz(e vogel )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Gjiro mishi per fast food me gaz(e vogel ) . per me shum kontaktoni 0696896216...

180 Euro

Tirane
35,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Sauna infrared

Shitet Sauna infrared

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet sauna infrared për arsye mospërdorimi. sauna me rreze infra te kuqe ( 1 person ) . Është disenjuar për të pasur një përdorim të lehtë. me këtë sauna stresi zhduket, muskujt e trupit gjallërohen si dhe ndihmohet qarkullimi i gjakut . gjithashtu ndihmon në djegien e kalorive t...

35,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Veshje Italiane me Shumice

Veshje Italiane me Shumice

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Marka prestigjoze italiane me shumice! Çmime te ndryshme nga me ekonomiket me 3 euro copa deri te markat e lluksit. produkte qe nuk i ka as nje tjeter ne treg! veshje, kepuce dhe aksesore per femra, meshkuj dhe femije. produkte me super kualitet, çmime shume te mira dhe shumlloshmeri zgjedhj...

300 Euro

Tirane
2,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Rafte hekuri per metrazhe ose per magazine

Rafte hekuri per metrazhe ose per magazine

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Rafte hekuri per magazine perdoren per metrazhe si dhe artikuj te tjere. te cmontueshme me ndarje. jane 2 lloje te ndryshme. cmimin i diskutueshem. shitet per arsye mbyllje te magazines....

2,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem MAKINA QEPESE

MAKINA QEPESE

Qender | Elbasan

B Ofroj ne shitje makina qepese te markave te ndryshme. makine vrimash per kemisha,makina vrimash me koke,makine kopsash, syzator,prese e te tjera. cmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem....

100,000 Leke

Elbasan
50 Leke Tregu Artikuj te ndryshem njoftim shes disqe ps3

njoftim shes disqe ps3

Qender | Lezhe

B Shes gta5 dragonball3...

50 Leke

Lezhe
2,500 Dollar Tregu Artikuj te ndryshem Pajisje pasicerie dhe furra buke

Pajisje pasicerie dhe furra buke

Vore | Tirane

B Ekspozitor i ri per vendosje prodhimi ftohes me permasa 1.80 m gjatesi dhe 1.50 m lartesi. banak frigoriferik me pllake graniti 2.40m gjatesi. furre pastiçerie me gaz me kapacitet deri ne 10 tava te permasave 60*40. cmimi e vendos bleresi pasi te shikoj pajisjet?//...

2,500 Dollar

Tirane
50 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Ndeshje te trukuara

Ndeshje te trukuara

Lungomare | Vlore

B Japim ndeshje te trukuara 100 peqind te sigurta me koeficent 5- 6 ....ndeshjet luhen me pjese x-1 x-x ose x-2 ....pranojme vetem telefonata serioze qe duan bashkpunim afatgjat ....

50 Euro

Vlore

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim