me rrjep tegulla te mjaltes 

 Online 41 lexues | 1 njoftime ne pritje

500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
300 Leke Tregu Artikuj te ndryshem shiten pesha te ndryshme per shtange dhe gira

shiten pesha te ndryshme per shtange dhe gira

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten pesha te ndryshme per shtange dhe gira. 300 leke kg....

300 Leke

Tirane
8,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Torno

Torno

Vore | Tirane

B Shitet torno e markes italjane fimp me gjatesi tornimi 4m dhe diameter maksimal tornimi 800mm. gjendje e perkryer teknike....

8,000 Euro

Tirane
19,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Kalander profilesh dhe seksionesh hekuri

Kalander profilesh dhe seksionesh hekuri

Vore | Tirane

B Kalander horizontale per kthimin e profileve dhe seksioneve te dimensioneve te medha. kapaciteti maksimal i kthimit : heb200, ipe360, tub diameter 165mm (1.25-6 polesh), l 180x180x20mm, lama deri 550x40mm, t 180mm, u 360mm etj...marka boldrini model bsa36. cmimi 19.500 euro...

19,500 Euro

Tirane
8,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Kalander

Kalander

Vore | Tirane

B Shitet kalander per llamarine me trashesi deri 20mm. gjithashtu ne anesore kalandron dhe profile dhe tuba te dimensioneve te ndryshem....

8,000 Euro

Tirane
250 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Grup shperndarje

Grup shperndarje

Vore | Tirane

B Shiten grupe shperndarje te vajit hidraulik te reja te markave italiane....

250 Euro

Tirane
30,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet stol per shtange gira

Shitet stol per shtange gira

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet stol shtange, me pozicione te ndryshme,perdoret dhe per gira,muskuj barku,stervitjen e muskujve te kembes. mban peshe max 200 kg...

30,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten gira

Shiten gira

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten gira....

5,000 Leke

Tirane
16,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet shtange

Shitet shtange

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet shtange me pesha 2x10 kg ,plus 6x2.5 kg.se bashku me boshtin 45kg....

16,000 Leke

Tirane
550 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet banak per lokal   550 €

Shitet banak per lokal 550 €

Qender | Fier

B Shitet banak per lokal 550 € ...

550 Euro

Fier
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tharse rrobash

Tharse rrobash

Laprake | Tirane

B Tharse per rroba shume pak e perdorur esht bler ne itali proceset jane te gjith te fundit cmimi 100 € i diskutushem ...

100 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim