merjep telefona prishtin  886 Njoftime

 Online 35 lexues | 2 njoftime ne pritje

3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Manekin me gradim per rrobaqepes

Manekin me gradim per rrobaqepes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Manekin me gradacion mase, zvoglim ose zmadhim sipas masave. kam dhe manekin te thjeshte dhe manekin per rroba grash shtatzene. me gradacion 10,000 lek i thjeshte 3000 lek...

3,000 Leke

Tirane
2,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Poltron Dentar

Poltron Dentar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)

B Shitet kabinet dentar me te gjithe pajisjet: kompresor, aspirator kirurgjikal, mikromotorr, turbine, kavitron marka: idem italiane...

2,500 Euro

Tirane
70,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Sharr shirit makita per punime druri

Sharr shirit makita per punime druri

Currilat | Durres

B Shes sharr makita pak e perdorur pothuajse e re prefesionale shirit prerje druri shitet per vetem 70 000 lek te reja....

70,000 Leke

Durres
550,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten pajisje per dyqan mishi

Shiten pajisje per dyqan mishi

Qender | Shkoder

B Shes pajisje per dyqan mishi shume cilesore, prodhim i viteve te fundit, italiane. pajisjet jane konkretisht: dhome frigoriferike inox-i, monofaze, banak frigoriferik, brumatrice me kapacitet deri ne 40 kg mish, makine grirese mishi. per informacion te metejshem, mund te kontaktoni ne nr. e cel. 0...

550,000 Leke

Shkoder
80,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Paisje parukerie

Paisje parukerie

Vasil Shanto | Tirane

B Shiten paisje parukerie ne gjendje shume te mire(2 pasqyra,2poltrona,tavolin thonjsh,2 karrige thonjsh,divan ne forme kendi,2 banaqe)...

80,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pompe gjiri elektrike

Pompe gjiri elektrike

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet pome gjiri elektrike e dyfishte e markes ameda e perdorur vetem disa here ne gjendje perfekte. e blere ne kanada. permban gjithe aksesoret. per perdorim dhe me shume info dhihni link me poshte. https://www.youtube.com/watch?v=yfj0bk1jbn0 cmimi i diskutueshem leke 9000....

9,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Okazion

Okazion

Spille | Kavaje

B Shiten nga nje aktivitet i mbyllur ... 1.zgare e madhe me qymyr me mekanizem rrotullues me 2 hell 2.kupola e zgares bashke me 10 m tub ¢25 3.elektromotori i tymit (kermilli)me 35 m tub ¢ 20 e cila eshte e montuar ne fasade te pallatit...cmontimin e ben bleresi. 4.zgare e vogel ne g...

1,000 Euro

Kavaje
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem TAVOLINA DHE Banaku

TAVOLINA DHE Banaku

Shkembi Kavajes | Durres

B Shiten 15 tavolina druri dhe banaku i barit. restorant kamomil po rinovohet dhe pajisjet e barit jane ne shitje....

20,000 Leke

Durres
50 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Metrazhe me shumice.

Metrazhe me shumice.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Metrazhe te ndryshme me shumice. cmimi 50 lek metri. 0692269564...

50 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem ASPIRATOR

ASPIRATOR

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet aspirator per lokale , per tymra duhani aroma te pa kendshme . aspirator ambjental shoqerohet me tubat dhe me grrilat perkatese te tubave.. aspiratori eshte shume i fuqishem cmimi real i blere eshte 120000 mije leke( 1 milion e 200), shitet per arsye te mbylljes se llotos e cila kishte vetem ...

50,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Paisje FastFood

Shiten Paisje FastFood

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten per arsye restaurimi duke filluar nga paisjet e fastfoodit dhe kreperis + tavolina , kolltuke , vetratat xhamat , banaket frigoriferat cmimi eshte i diskutueshem ne baze te kerkesave kontakt : 0693253803 ...

1,000 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kondencioner te perdorur

Kondencioner te perdorur

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kondencioner te perdorur ne gjendje pune. cmimi 5000 lek cmimi 8000 lek 0692269564...

5,000 Leke

Tirane
15 Euro Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN NR FOREX ITALISHT. TRADER GIA ACTIVE.CILESI E GARANTUAR

SHITEN NR FOREX ITALISHT. TRADER GIA ACTIVE.CILESI E GARANTUAR

Brryli | Tirane

B Te interesuarit te komunikojne ne add : susan.mill1@mail.com...

15 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem paisje parukerie

paisje parukerie

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.18 Km nga qendra)

B 2 poltron. 2 pasqyra. 2 ekspozitorte te medhenj. lavatestdashka me bulier. tavolin thonjesh bashku me produktet. krevatit depilimi . 2 aparat depilimi. karel. divan. tavolin mezi. mbajte se peshqirash. vasket e pedikyrit. +produkte. gjithcka cfar permanent nje parukeri...

1,000 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Tulla teke

Tulla teke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.32 Km nga qendra)

B Shiten 50 cope tulla teke te djegura ne mynyre artizanale.vetem 1000 leke....

1,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Tavoline e imituar me dru arre

Tavoline e imituar me dru arre

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.32 Km nga qendra)

B Tavoline e improvizuar me trung arre dhe trungje per stola me lartesi 42cm...

2,000 Leke

Tirane
111 Euro Tregu Artikuj te ndryshem shiten te gjith artikujt

shiten te gjith artikujt

Zone Periferike | Lushnje

B Pajisje per te grisur letra. 10 mij lek cante laptopi 10 mij lek cante laptopi 10 mij lek karte grafike invidia, 1gb 30 mij lek televizor fuego 40 mij lek dyshek me ajer per dy persona.1.52me 2.03cm,22cm (35 mij lek)...

111 Euro

Lushnje
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Makine prerese

Makine prerese

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shitet makine prerëse e përshtatshme per prerjen e sallmit, proshutës dhe djathit. e papërdorur. 15.000 lek. ...

15,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Termues

Termues

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.32 Km nga qendra)

B Shitet termues i perdorur vetem per nje sezob plazhi .si ri...

1,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pllaka graniti

Pllaka graniti

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.32 Km nga qendra)

B Shiten 3 pllaka graniti 170cm x 17 cm x2cm super cilesore....

3,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem gjerentor

gjerentor

Laprake | Tirane (5.07 Km nga qendra)

B Gjerenato 20 kw trefazor dhe monofaze ne gjendje shume te mire pune 50 % silenciator ...

1,500 Euro

Tirane
500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Kjoske

Kjoske

Qender | Kukes

B Shitet kjoske per hamburgera ...

500 Euro

Kukes
100,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes paisje per parukeri 3muaj te perdorura

Shes paisje per parukeri 3muaj te perdorura

Tjeter zone | Tirane (1.89 Km nga qendra)

B Nje lavatest,nje mbajtese peshqiri prej derrase,nje poltron,pasqyre me mobilje,dy ndarse ambienti,nje karrel,nje tavoline mesi dhe disa krera pune...

100,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes

Shes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Kitare akustike modeli stagg,shitet per arsye mosperdorimi. kitara eshte blere ne gjermani dhe nuk eshte perdor pothuajse fare. cmimi 80euro nr. tel 067 43 83 908...

8,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Aksesore per makine

Aksesore per makine

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.32 Km nga qendra)

B Shitet.krik trekendesh tapete gome.antene.xhiro makine gome rezerve.vetem per 2000 leke....

2,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim