miell turk me shumice 

 Online 8 lexues | 1 njoftime ne pritje

40,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Vape ne shitje

Vape ne shitje

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Vape pak i perdorur por ne gjendje te mire. esenca e perfshire ne cmim. te interesuarit te shkruajne ne whatsapp....

40,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem OKAZION / SHITEN DYER DHE VETRATA DRURI

OKAZION / SHITEN DYER DHE VETRATA DRURI

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Shiten dyer te jashtme dhe te brendshme si dhe dy vetrata druri me xham me dru masiv bredhi ngjyre natyrale dhe venge me keto permasa: 100cm x190cm - 2 cp; 90cm x 190cm - 3cp; 70cm x 190cm - 2cp; 120cm x 220cm - 1cp; 350cm x 280cm (me dy dyer) - 1cp. cmimi 100eur/m2....

100 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shes pajisje per fast food si gjiro 2 cope, friteze, prerese mishi, piaster zgare me gas, tostier, kapa aspirimi 3.50 m, kreperi dopio me gas, frigorifer ekspozator, frigorifer kollone, frigorifer sapet 400 litra, tavolina pune, banak, lavapjate, shume pak te perdorura, te blera tek firma zanussi....

1,000 Euro

Tirane
160,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten dy bilardo

Shiten dy bilardo

Zone Periferike | Durres

B Gjendje e mir pune shiten per arsye mbyllja e aktivitetit...

160,000 Leke

Durres
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem manikina, rrafte, aksesore, etj paisjet e nje butiku.

manikina, rrafte, aksesore, etj paisjet e nje butiku.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten paisjet e nje butiku rrafte manikina aksesore etj....

5,000 Leke

Tirane
58 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Lisharse per femije nga 1 - 5 vjec . 70000 leke

Shitet Lisharse per femije nga 1 - 5 vjec . 70000 leke

Laprake | Tirane

B Shitet lisharse per femije nga 1 - 5 vjec . eshte shum pak e perdorur pothujse e re cmimi : 70000 leke adresa laprake ....

58 Euro

Tirane
1,800 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Dekodera DVBT2

Dekodera DVBT2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten dekodera dvbt2 beko, dekoderat jane te pajisur me perforcues sinjali dhe kapin nje numer te larte kanalesh me cilesi shume te mire figure dhe zeri. ne date 1 shtator sinjalet analoge do te nderpriten keshtu qe nxitoni te beni tuajin dekoderin beko nepermjet nje telefonate, pa mbajtur rradhe ...

1,800 Leke

Tirane
1,600 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet shafran shume cilesor

Shitet shafran shume cilesor

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet shafran cilesia e pare.dobitë shëndetësore të shafranit luan rol të rëndësishëm për forcimin e kujtesës dhe kurimin e sëmundjeve autoimune. përdoret për kurimin e disa gjendjeve të epilepsisë, konsiderohet si qetësues dhe aktivizues i sistemit nervor qëndror. forc...

1,600 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem M&M Servis Caffe

M&M Servis Caffe

Fresku/Linze | Tirane

B M&m servis caffe ka rreth 15 vite qe merret me tregetimin dhe rregullimin e ekspreseve dhe mullinjeve per lokale....

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem L'Arabica Caffe

L'Arabica Caffe

Fresku/Linze | Tirane

B L'arabica caffe ka rreth 10 vite qe operon ne tregun shqiptar dhe cdo dite vazhdon te jete ne rritje. prodhimi dhe paketimi behet ne itali nga mjeshtra te kafes. il vero amore per il caffe!...

1,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem karrige dhe tavolina per bar & restorante

karrige dhe tavolina per bar & restorante

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shiten karrige dhe tavolina per bar & restorante.(7 sete).1 tavoline me 4 karrige/seti.kontaktoni 0696896216...

5,000 Leke

Tirane
700 Dollar Tregu Artikuj te ndryshem  ME I MIRE ! Yamaha | Roland | Kawai | Casio & Nord PIANOS DIGJITALE STAGE

ME I MIRE ! Yamaha | Roland | Kawai | Casio & Nord PIANOS DIGJITALE S

Don Bosko | Tirane

B Cmimi me i mire ! yamaha | roland | kawai | casio & nord pianos digjitale stage sound dhe tiparet moderne-klasa bote gama jone e gjere e pianove dixhitale perfshijne roland, korg, yamaha dhe kawai pianos, siç jane pianot e njohura te clavinova nga yamaha. ==== contact ==== kraft diamanti ...

700 Dollar

Tirane
300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Rodolphe Longines

Rodolphe Longines

Kodra e Diellit | Tirane

B Shes ore te perdorur ne gjendje perfekte rodolphe longines..me vlere te jashtezakonshme...

300 Euro

Tirane
70,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Pompe Vaditese

Shitet Pompe Vaditese

Don Bosko | Tirane

B Kubota...

70,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet manekina dhe rafte butiku

Shitet manekina dhe rafte butiku

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shiten 5 manekkna gjithsej te plote rafte butiku te reja , te perdorura vetem 2 muaj . cmimi i arsyeshem ...

2,000 Leke

Tirane
0 Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Paisje Per lokal dhe Dyqan Peshku

Shiten Paisje Per lokal dhe Dyqan Peshku

Fresku/Linze | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Frigorifer freskues per lokale,dhome frigoriferike, zgare per peshk, banak per peshk, makine akulli....

0

Tirane
23,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karrige + tavolina

Karrige + tavolina

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Shes karrige 20 cope + tavolina 5 cope te perdorura vetem 1 muaj ne gjendje te re. cmimi origjinal 63000 leke, cmimi aktual 23000 leke. ...

23,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Komplete tavoline per lokale

Komplete tavoline per lokale

Zone Periferike | Fier

B Shesim disa komplete tavolinash per lokale ne gjendje shume te mire dhe cmim te arsyeshem ne varsesi te llojit te kompletit.kompletet e tavolinave jane per ambijente te brendeshme dhe per ambijenete te jashtme....

1,500 Leke

Fier
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten girat

Shiten girat

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shiten cift girash thuajse te reja. 5000 leke . tel 0683333635....

5,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pompe gjiri elektrike

Pompe gjiri elektrike

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet pome gjiri elektrike e dyfishte e markes ameda e perdorur vetem disa here ne gjendje perfekte. e blere ne kanada. permban gjithe aksesoret. per perdorim dhe me shume info dhihni link me poshte. https://www.youtube.com/watch?v=yfj0bk1jbn0 cmimi i diskutueshem leke 9000....

9,000 Leke

Tirane
4,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kompresor Ajri    300L

Kompresor Ajri 300L

Currilat | Durres

B Kompresor ajri 300l i perdorur ne gjendje shum te mire pune. ...

4,500 Leke

Durres
39,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN PAJISJE SUPERMARKETI

SHITEN PAJISJE SUPERMARKETI

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.32 Km nga qendra)

B shiten pajisje supermarketi ne gjendje shume te mire. pajisjet jane - rafte - 25 metra linear 70 mije leke te vjetra metri linear - retrobanko proshuterash dhe djatherash 2mx55x1m 250 mije leke te vjetra - 2 kasa fiskale te blera te reja 300euro secila - 2 skanerat e kasave me 250 f...

39,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes 2 makina qepse

Shes 2 makina qepse

Qender | Elbasan

B Shes 2 makina qepse, jane ne gjendje shume te mire pune, jane te tipit flutur....

10,000 Leke

Elbasan
4,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Dhoma frigoriferike ne shitje

Dhoma frigoriferike ne shitje

Fresku/Linze | Tirane

B Okazion shesim dy dhoma frigoriferike. dhoma e freskut me permasa 4x4 meter katror dhe dhoma e ngrirjes 3.5x3.5 metra katror , me lartesi 2.5 meter. te dyja dhomat se bashku shiten 4000€. ...

4,000 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Artikuj te ndryshem

Artikuj te ndryshem

Laprake | Tirane (2.56 Km nga qendra)

B Kompresor ...

15,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim