miell turk me shumice 

 Online 39 lexues | 3 njoftime ne pritje

500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
16,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten gira

Shiten gira

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten gira te reja 20 kg secila....

16,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten gira te reja

Shiten gira te reja

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten dy gira te reja nga 10 kg secila....

8,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Cigare elektronike

Cigare elektronike

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Aegis legend kit 200w (geek vapes) shitet per arsyer mosperdorimi shum pak e perdorur...

10,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten doreza

Shiten doreza

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Doreza per ushtrime gjimnastike. me ngjyre te zeze pa pjesen e gishtave....

1,000 Leke

Tirane
550 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet banak per lokal   550 €

Shitet banak per lokal 550 €

Qender | Fier

B Shitet banak per lokal 550 € ...

550 Euro

Fier
80 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Karikues baterish

Karikues baterish

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet karikuese baterish cmimi 80 euro...

80 Euro

Tirane
16,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet shtange

Shitet shtange

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet shtange me pesha 2x10 kg ,plus 6x2.5 kg.se bashku me boshtin 45kg....

16,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten lavatrice soba 150 mij lek

Shiten lavatrice soba 150 mij lek

Qender | Fier

B Shiten lavatrice soba gjermane 150mij leke ... shiten edhe me shumice .. 5 cop nga 130 mij leke te vjetra...

15,000 Leke

Fier
100 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Lule natyrale

Lule natyrale

Zone Periferike | Tirane

B Shiten lule te llojeve te ndryshme . me kontaktoni per me teper infotmacin...

100 Leke

Tirane
60 Euro Tregu Artikuj te ndryshem VEGLA PUNE TE NDRYSHME TE SAPO ARDHURA NGA GJERMANIA!

VEGLA PUNE TE NDRYSHME TE SAPO ARDHURA NGA GJERMANIA!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten vegla pune origjinale te ardhura nga gjermania! ne gjendje te shkelqyer dhe Çmime te arsyeshme ju mirËpresim ne: 0682091369!...

60 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim