oferta megatek 

 Online 19 lexues | 5 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
300 Leke Artikuj te ndryshem Kapele Origjinale

Kapele Origjinale

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ne sezonin e veres gjithesecili prej nesh na duhet te mbrohemi nga rrezet e forta dhe te demshme të diellit ☀️ ne plazh, pune, shetitje dhe kudo tjeter. shiten me shumice dhe pakice kapele origjinale te markave me te njohura ne bote si: nike ✔️ gucci , adidas, emporio&armani ✔️bejm...

300 Leke

Tirane
300 Leke Artikuj te ndryshem Makina qepëse dore

Makina qepëse dore

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Per here të pare vjen ne shqiperi nje produkt shume i vecante dhe cilesor, makina qepese dore. me nje dizajn shume te vecante dhe te bukur, me nje mekanizem perdorimi shuuume te thjeshte dhe pa asnje kosto shtese, tashme qepja e rrobave te ndryshme nuk eshte më një problem. shiten me shumice dhe ...

300 Leke

Tirane
130 Euro Artikuj te ndryshem Paisje per thonj .

Paisje per thonj .

Zone Periferike | Tirane

B Shes paisjet per thonj . 2 furra ( led/uv) , ne gjendje shume te mire pune , aspiratorin pothuajse i ri , 34 colore ,26 xixa , tipsat , prersen e tipsave , dhe penelat per dizenjo . (te gjitha pasijet jane pothuajse te paperdorura fare) contact - whtasapp faleminderit ! ...

130 Euro

Tirane
750 Leke Artikuj te ndryshem Ushqime blegtorale ..ushqime per qen .. fier

Ushqime blegtorale ..ushqime per qen .. fier

Qender | Fier

B Ushqime blegtorale .. zogj .. zogj deti .. derra .. lope .. miser .. miser gjysem ..miell misri i bluar .. .. miell vendi per buk .. ushqim per qen ..hime..soje fier sheq i madh...

750 Leke

Fier
10,000 Leke Artikuj te ndryshem OKAZION! Shitet karrocë për fëmijë

OKAZION! Shitet karrocë për fëmijë

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shitet karrocë fëmijësh e markës prenatal, në gjendje shumë të mirë. karroca përdoret edhe për moshë më të madhe deri në 4 vjeç. Çmimi i diskutueshem! për çdo informacion shtesë më kontaktoni....

10,000 Leke

Tirane
7,500 Leke Artikuj te ndryshem Shiten gira

Shiten gira

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Gira te reja 20 kg cifti 10 kg secila....

7,500 Leke

Tirane
50 Euro Artikuj te ndryshem Futebolle femijesh defrim

Futebolle femijesh defrim

Qender | Durres

B Japim topa me qera per te lozur futebolle femijet per festa e per kalceto permasat 80 cm per 80 cm loja me defryese per femijet tuaj te disponibile ne gushte me sera 5€ ne ore per njeri...

50 Euro

Durres
7,000 Euro Artikuj te ndryshem SUPER OKAZION! Shitet Fabrikë Birre prodhim Gjerman! Investim i sigurt dhe i qëndrueshëm!

SUPER OKAZION! Shitet Fabrikë Birre prodhim Gjerman! Investim i sigur

Qender | Lushnje

B Shitet fabrikë birre e cilësisë më të lartë gjermane. prodhim gjerman i viteve të fundit. fabrika është në gjendje të shkëlqyer, thuajse e re! pasi është blerë në gjermani është përdorur në shqipëri vetëm 6 muaj! kapaciteti i zierjes i fabrikës është 1100 litra. gjith...

7,000 Euro

Lushnje
350 Euro Artikuj te ndryshem Shitet aparat canon 7D me dy lente

Shitet aparat canon 7D me dy lente

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet aparat canon 7d me dy lente,ne gjendje shum te mire,shitet per arsye mosperdorimi...

350 Euro

Tirane
1,500 Leke Artikuj te ndryshem Shitet zgarë qymyri për shtëpi dhe piknik. Diametër 38cm lartësia 35cm . E përdorur . Blerë në greqi

Shitet zgarë qymyri për shtëpi dhe piknik. Diametër 38cm lartësia

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Zgarë e përdorur e blerë në greqi ....

1,500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim