paisje palestre per shtepi 

 Online 2 lexues | 2 njoftime ne pritje

5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem manikina, rrafte, aksesore, etj paisjet e nje butiku.

manikina, rrafte, aksesore, etj paisjet e nje butiku.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (5.35 Km nga qendra)

B Shiten paisjet e nje butiku rrafte manikina aksesore etj....

5,000 Leke

Tirane
1,499 Euro Tregu Artikuj te ndryshem shitet piktura

shitet piktura

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Vepra e ibrahim kodres .e realizur ne vitin 1996 ne milano si dhurate e dedikuar me emer dhe firme per mikun e tij ne shqiperi. 5 vite para clirimit te kosoves . shitet per arsye emigrimi . cmimi 1499 euro transporti falas ne shqiperi dhe kosove. email afrimbajraktari71@outlook.com kontakt n...

1,499 Euro

Tirane
16,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Lavatest & karrige berberi

Lavatest & karrige berberi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shiten bashke 16,000 leke ose dhe vec . kam dhe pasqyren 3,000 leke....

16,000 Leke

Tirane
325 Euro Tregu Artikuj te ndryshem 🌟🌟🌟 IPHONE 7 PLUS 128GB🌟🌟🌟

🌟🌟🌟 IPHONE 7 PLUS 128GB🌟🌟🌟

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B 🤳iphone 7 plus 128gb 🤳 ➖325 eu ✔garancia 6 muaj 🎁 cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -adresa komuna e parisit...

325 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Manikina

Manikina

Qender | Durres

B Shiten manikine i paperdorur dhe ne gjendje shume te mire....

10,000 Leke

Durres
12,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Mini ekspres me kapsula ne shitje

Mini ekspres me kapsula ne shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ekspres i vogel me kapsula ne shitje 12000 leke...

12,000 Leke

Tirane
140 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Olazion 140€

Olazion 140€

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)

B Shiten 5 komplete tavolina me karrike druri-hekur me palosje me shilde 80% te reja me dy ngjyra te zeza dhe vishnje 140€ kompleti per arsye mbyllje aktiviteti kontakt 0682004427...

140 Euro

Tirane
6,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karroce per bebe  dimerore.e perdorur dhe ne gjendje shume te mire dhe shume komode ne qendrim .

Karroce per bebe dimerore.e perdorur dhe ne gjendje shume te mire dhe

Brryli | Tirane (0.85 Km nga qendra)

B Karroce per bebe deri ne 4 vjec. ne gjendje shume te mire dhe teper komode per femijet....

6,000 Leke

Tirane
160,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten dy bilardo

Shiten dy bilardo

Zone Periferike | Durres

B Gjendje e mir pune shiten per arsye mbyllja e aktivitetit...

160,000 Leke

Durres
1,600 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet gjenerator korenti diesel 50HZ

Shitet gjenerator korenti diesel 50HZ

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (6.38 Km nga qendra)

B Gjenerator korenti diesel 50hz i ri i paperdorur me dalje 380 dhe 220, ndezje me motorine i ri. cmimi 1600 eur i diskutueshem. 0697111074...

1,600 Euro

Tirane
1,800 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes 2 manekina per butik

Shes 2 manekina per butik

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ne gjendje si te reja super...

1,800 Leke

Tirane
5,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Trapan Radial

Trapan Radial

Vore | Tirane (16.92 Km nga qendra)

B Shitet trapan radial collet ne gjendje shume te mire. diametri maximal i hapjes se birave 40mm. shpon bira vertikale dhe me kend....

5,000 Euro

Tirane
6,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Sharre hekuri

Sharre hekuri

Vore | Tirane (16.92 Km nga qendra)

B Sharre automatike per prerjen e seksioneve dhe profileve te hekurit me dimensione deri : gjeresi 550mm dhe lartesi 350mm. sharra eshte e prodhimit suedez do all....

6,000 Euro

Tirane
90 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes manekine

Shes manekine

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.13 Km nga qendra)

B Shes manekine me dopio veshje te stiluar per fustane nuserie. kam ne gjendje 6 cope, i shes 90€ copen. ...

90 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shes pajisje per fast food si gjiro 2 cope, friteze, prerese mishi, piaster zgare me gas, tostier, kapa aspirimi 3.50 m, kreperi dopio me gas, frigorifer ekspozator, frigorifer kollone, frigorifer sapet 400 litra, tavolina pune, banak, lavapjate, shume pak te perdorura, te blera tek firma zanussi....

1,000 Euro

Tirane
700 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Gjenerator

Gjenerator

Zone Periferike | Tirane

B Shitet gjenerator 10 kva, 200 volt dhe 50 hz cmimi 700 euro...

700 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Makin qepse antike singer

Makin qepse antike singer

Don Bosko | Tirane (2.42 Km nga qendra)

B Makin qepese singer me tavolin e vitit 1910...

200 Euro

Tirane
150,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet banak.

Shitet banak.

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Banaku eshte freskues. eshte perdorur me perpara per produkte mishi. gjendje shume e mire. cmimi i diskutueshem!...

150,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet peshore.

Shitet peshore.

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Peshore ne gjendje shume te mire. cmimi i diskutushem...

12,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet makine grirese mishi

Shitet makine grirese mishi

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Makine grirese mishi,monofaze.cmimi i diskutueshem...

40,000 Leke

Tirane
27,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Frigorifer ngrires

Frigorifer ngrires

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Frigorifer ngrires.gjendje shume e mire.cmimi i diskutueshem....

27,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Dyqan Mishi

Dyqan Mishi

Kucove | Berati

B Dyqan mishi 2 vëllezërit myftari perzgjedh me kujdes vetem produkte extra premium duke bashkepunuar vetem me fermeret qe na garantojne produkte bio. tek ne cdo produkt eshte i certifikuar ne ju garantojmë bio dhe të shëndetshme garantojme cilesi gatuhen shpejt ruajtie e plote e vlerave...

6,000 Leke

Berati
500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem 🍇Raki Rrushi Përmetare🍇

🍇Raki Rrushi Përmetare🍇

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.04 Km nga qendra)

B 📢shesim raki rrushi shtëpie cilësia më e mirë në treg. ofrojmë mundësinë e provës dhe testimit të cilësisë. transport falas drejt e në shtëpinë apo biznesin tuaj për Çdo lloj sasie!🚛 Çmimi për 1 litër: 500 lek të reja/litër për më tepër na kontaktoni në whatsapp/v...

500 Leke

Tirane
5,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Furre buke

Furre buke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet furre buke mark suedeze shum e mir deri ne 200buke per me shum na kontaktoni ne tel viber +38349868473...

5,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Banak Frigoriferik

Banak Frigoriferik

Zone Periferike | Durres

B Banak frigoriferik freskues ose ngrires.. te ri. ne gjendje te gatcme dhe me porosi sipas permasave dhe kerkesave tuaja..cmime nga me te lirat ne treg..tel 0685767133 ose 0692132528...

10,000 Leke

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim