pajisje fitnesi per shtepi 

 Online 23 lexues | 3 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri me shumice ose 500 leke shishja. shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri me shumice ose 500 leke shishja cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
700 Euro Artikuj te ndryshem Shitet akuarium.

Shitet akuarium. -

Qender | Lushnje

B Shitet akuarium. 180x150x50 cmimi : 700 euro....

700 Euro

Lushnje
100 Leke Artikuj te ndryshem 📣 Shiten pajisjet per Furre Buke Pasticeri, me cmim OKAZION❗️❗️❗️

📣 Shiten pajisjet per Furre Buke Pasticeri, me cmim OKAZION❗️

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.61 Km nga qendra)

B Shiten te gjitha panisjet per furre buke pasticeri. pajisje ne shitje: brumatrice, furre me dy kate, furre per pica, tavoline, frigorifer freskues kolone, frigorifer banak per pasticeri, ngrohes banak per byreke, sharra e bukes, raftet e bukes bashke me banak totalisht te reja. per me shume na ko...

100 Leke

Tirane
1,000 Leke Artikuj te ndryshem Kostum sportiv shitet ..masa L

Kostum sportiv shitet ..masa L

Qender | Fier

B Kostum sportiv shitet ..masa l .. 10 mije leke ...

1,000 Leke

Fier
4,500 Leke Artikuj te ndryshem Shiten Taka futbolli Joma

Shiten Taka futbolli Joma

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.56 Km nga qendra)

B Shiten taka futbolli joma...

4,500 Leke

Tirane
100 Leke Artikuj te ndryshem Fidane Lajthie

Fidane Lajthie

Zone Periferike | Kruje

B Shiten fidane lajthie me kubike. fidanet jane varietet shume cilesor, sic tregohet ne fotografi. ofrojme edhe keshillim per krijimin e plantacionit dhe kujdesin ndaj bimeve. cmim super i arsyeshem, 100 leke kubiku. kontakt vetem me whatsapp/viber: 0686331173...

100 Leke

Kruje
40,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten 5 rafte hekuri 400 mij leke 1 cope 80 mije leke

Shiten 5 rafte hekuri 400 mij leke 1 cope 80 mije leke

Qender | Fier

B Shiten 5 rafte hekuri 400 mij leke 1 cope 80 mije leke...

40,000 Leke

Fier
850 Leke Artikuj te ndryshem Ushqime blegtorale ush per qen mace blete sheq i madh

Ushqime blegtorale ush per qen mace blete sheq i madh

Qender | Fier

B Ushqime blegtorale .. fier sheq i madh .. agro market .. miser .hime. koncetrat .miell ushqim per qen .. mace .. blete .. pellumba ..kanarina ..papagall ...grur elb hermik panxhar ..etj...

850 Leke

Fier
450 Euro Artikuj te ndryshem Pajisje Picerie

Pajisje Picerie

Zone Periferike | Kruje

B Shitet furri per pica... cmimi 850 euro ( pak i diskutueshem. shitet brumatrice 8 kg per 450 euro gjendja 8/10..cmimi i diskutueshem. pajisjet jane pak te perdorura dhe po te blihen set cmimi ndryshon.. ...

450 Euro

Kruje
100 Euro Artikuj te ndryshem Shes pushke deti dhe dritat e peshkimit.

Shes pushke deti dhe dritat e peshkimit.

Qender | Durres

B Jan te reja te paperdorura...

100 Euro

Durres
220 Euro Artikuj te ndryshem Kondicioner BEKO

Kondicioner BEKO

Qender | Lezhe

B Shum pak i perdorur....

220 Euro

Lezhe
800 Leke Artikuj te ndryshem Shirt Led Neon Flexible 12v

Shirt Led Neon Flexible 12v

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shirit led neon flexible 12v i pershtatshem per ndricimin e reklamave dhe per dekorimin e festave dhe per disa punime te tjera...

800 Leke

Tirane
400 Euro Artikuj te ndryshem 🧿OKAZION SHITET RIMORKIO SHUMË PRAKTIK🧿

🧿OKAZION SHITET RIMORKIO SHUMË PRAKTIK🧿

Kamez/Paskuqan | Tirane (3.04 Km nga qendra)

B Okazion shitet rimorkio shumË praktik me tË gjitha sinjalet transporton me rregullore 300 kg i marrË ne itali i pa perdorur fare ne shqipri pothuajse i ri e ka pas nji fiat doblo te bashkuar pa dogane veten te interesuarit te telefonojnË faleminderit...

400 Euro

Tirane
50 Euro Artikuj te ndryshem Tenda me qera

Tenda me qera

Zone Periferike | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Përshendetje! ofrojme: •tenda (me perde) •Çadra •pedane (kercimi dhe piste vallzimi) •tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa) •karrige (me mbulesa te bardha) •stola, •ndriçim profesional, bashke me robotet, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bej...

50 Euro

Tirane
50 Euro Artikuj te ndryshem Cadra me qera per dasma dhe evente

Cadra me qera per dasma dhe evente

Zone Periferike | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Përshendetje! ofrojme tenda (me perde) çadra, pedane (kercimi dhe piste vallzimi), tavolina (katerore dhe rrumbullake me mbulesa), karrige dhe stola, ndriçim profesional, freskuese, per dasma, evente dhe raste te ndryshme familjare. bejme dekore oborresh per dasma dhe evente. ofrojme gjithasht...

50 Euro

Tirane
550 Euro Artikuj te ndryshem  Shiten Aksesorë Italian Për Dyqan Veshje

Shiten Aksesorë Italian Për Dyqan Veshje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Mall cilesor të ardhura nga italia. për me shume info tel. ne nr. +355673973420...

550 Euro

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem Makine prerese per mish (sharre) per kasap..j

Makine prerese per mish (sharre) per kasap..j

Zone Periferike | Durres

B Interesohem per makine prerese mishi sharre te perdorur. te interesuarit te me kontaktojne nr e tel 00355692363627 ... ...

100 Euro

Durres
1,500 Euro Artikuj te ndryshem Frigorifer freskues mural

Frigorifer freskues mural

Lungomare | Vlore

B Sitet frigorifer mural i markes oscartielle 2metra i gjate viti 2012 ka punuar 3 vjet pothuajse i ri ...

1,500 Euro

Vlore
250 Euro Artikuj te ndryshem Aparat Oksigjeni 10 liter per minute

Aparat Oksigjeni 10 liter per minute

Brryli | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Jepet me qera aparat oksigjeni 10 litrosh i cili punon me korent . shume i domosdoshem per njeres te cilet kane probleme nga covidi me oksigjen te ulet. aparati eshte 10 litrosh dhe nuk krahasohet me 2 aparate 5 litroshe. ( kete e kam nga eksperienca) kontaktoni ne numrin 0698847270 nese ju nevojite...

250 Euro

Tirane
850 Euro Artikuj te ndryshem Aparat Oksigjeni

Aparat Oksigjeni

Kamez/Paskuqan | Tirane (7.47 Km nga qendra)

B Shesim aparatura oksigjeni 0-5 l... deri ne 10 l ...te reja..prodhon oksigjen 24 ore pa nderprerje me ane te uijt .. me garanci 1 vit...

850 Euro

Tirane
12,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet karroce bebeje per arsye mos perdorimi e pa perdorur

Shitet karroce bebeje per arsye mos perdorimi e pa perdorur

Qender | Korce

B Karroca eshte ne gjendje shume te mire e pa perdorur me goma mishi mbulese per kembet hapet mbyllet doreza eshte me kthim para mbrapa....

12,000 Leke

Korce
170 Euro Artikuj te ndryshem Tavoline e gdhendur

Tavoline e gdhendur

Qender | Lezhe

B 170 euro...

170 Euro

Lezhe

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim