pajisje kampingu 

 Online 32 lexues | 0 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
100 Euro Artikuj te ndryshem PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE GONI

PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE GONI -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shiten pajisje fast foodi pajisjet jane te perdorura por shume te mbajtura (si te reja)pajisjet jane te tilla si platov greke, per pergatitjesh "pitesh" dhe aparat mishi per pergatitjen e mishit pajisjet jane te pershtatshme per fast food dhe per byrektore (pajisja platov e pergatitjes se pite...

100 Euro

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE

PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shitet pajisje frigoriferike "kastel". pajisjet jene te perdorura por ne super gjendje (si te reja). pajisjet kane kapacitet mbajtes te konsiderueshem te pershtetshem per tu perdorur ne shtepi dhe ne ambiente biznesi per funksionet perkatese qe pajisjet kryejne. frigoriferet jane me ko...

100 Euro

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE NGA GONI

PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE NGA GONI -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shiten pajisje profesionale te tilla si: pergatites kokoshkash, llabma patatesh, grirese djathi, mishi etj., zgare e pershtatshme dhe per fast food psh pergatitje tostash pajosjet jane te perdorura por ne gjendje super te mire (si te reja) te gjitha pajisjet jane greke te nje cilesie mjaft te ...

100 Euro

Tirane
300 Leke Artikuj te ndryshem Kapele Origjinale

Kapele Origjinale

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ne sezonin e veres gjithesecili prej nesh na duhet te mbrohemi nga rrezet e forta dhe te demshme të diellit ☀️ ne plazh, pune, shetitje dhe kudo tjeter. shiten me shumice dhe pakice kapele origjinale te markave me te njohura ne bote si: nike ✔️ gucci , adidas, emporio&armani ✔️bejm...

300 Leke

Tirane
1,500 Euro Artikuj te ndryshem Shite paisjet e furres

Shite paisjet e furres

Laprake | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Okazion shiten paisjet “furre buke “ furre pjekje me karroce kapaciteti 160 buke +brumatice+dhome frementimi,5 vite kan punuar jan marre te reja ne turqi firma ‘ekmasan’ ...

1,500 Euro

Tirane
4,000 Leke Artikuj te ndryshem Aparat Samsung

Aparat Samsung

Currilat | Durres

B Eshte ne gjendje shume te mire ,me kart memorie ... fisha per ta lidhur me kompjuter dhe karikus te tij origjinal samsung shitet vetem per arsye mosperdorimi nk i bej shume reklam se gjeja mire kuptohet vete. ...

4,000 Leke

Durres
6,000 Leke Artikuj te ndryshem Bio Bjeshkët

Bio Bjeshkët

Qender | Shkoder

B Shesim qumësht blete, të pastër dhe të garantuar, të gjithë flasin mirë për madhin e vet po ne ju mundësojmë marrjen pjesë në vjeljen e qumështit atyre që nuk besojnë, gjë që e shofim normale sepse asht mush tregu me mashtrime. ...

6,000 Leke

Shkoder
4,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten 150 pale sandale per femije

Shiten 150 pale sandale per femije

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shes me shumice 150 pale sandale per femije per ardye te mbylljes se biznesit. jane te ardhura nga zvicra. mall krem. gjendja shume e mire.pagesa e diskutueshme ne telefon....

4,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Artikuj te ndryshem Perde Ajri OLEFINI 2m

Perde Ajri OLEFINI 2m

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Marka : olefini k-18w gjatesia : 2 metra sasia : 2 cope gjendja : te perdorur ne gjendje te mire, ruhen ne magazine cmimi : 30.000 leke copa shiko fotot per te dhena te tjera.. ...

30,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Artikuj te ndryshem Kabinet dentar i kompletuar

Kabinet dentar i kompletuar

Tjeter zone | Tirane

B Shitet një kabinet dentar i kompletuar. prodhim gjerman i kompanisë prestigjoze kavo i përdorur vetëm në hollandë. në gjendje shumë të mirë pune. ndër disa pajisje do të përmendim poltronin, tavolinën e lëvizshme, autokllavën, kompresorin dhe shumë pajisje të tjera dentare. Çmimi ...

1,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Artikuj te ndryshem Sexhade leshi

Sexhade leshi

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Sexhade leshi. 2 e 90 me 2 m. pak e perdorur. ...

5,000 Leke

Tirane
50 Euro Artikuj te ndryshem Tirane, shes Shisha AK-47 50 Euro

Tirane, shes Shisha AK-47 50 Euro

Sauk | Tirane

B Shes shisha ne forme kallashi ak-47. e blere ne itali dhe shum pak e perdorur. shitet per arsye mosperdorimi. ne gjendje shum te mire dhe me te gjitha aksesoret. e pershtatshme me 2 dalje. cel. : 0675673568...

50 Euro

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE / GONI

PAISJE PROFESIONALE NE SHITJE / GONI -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shiten pajisje si: zgara njeshe, dyshe, treshe me gaz dhe elektrike, lambra patatesh pajisjet jane te perdorura por ne super gjendje (si te reja) te gjitha pajisjet jane greke te nje cilesie shume te larte duke marre ne konsiderate cilesine e produkteve dhe cmimet me te cilat ato shiten mun...

100 Euro

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem PAISJE NGA GONI PROFESIONALE NE SHITJE

PAISJE NGA GONI PROFESIONALE NE SHITJE -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shiten frigrifer te llojeve, kapaciteteve dhe permasave te ndryshme pajisjet jane te perdorur por te nje cilesie shume te larte (si te rinje) pajisjet jane prodhime greke frigoriferet jane ngrires dhe freskes ka dhe frigriere reklamues qe mundesojne venjen e banerave te ndryshem te kompa...

100 Euro

Tirane
7,000 Leke Artikuj te ndryshem Biciklet Orbitrek per aktivitet fizik

Biciklet Orbitrek per aktivitet fizik

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Biciklete orbitrek per aktivitet fizik ne ambjentet e shtepise....

7,000 Leke

Tirane
17,000 Leke Artikuj te ndryshem 2 Krevate tek

2 Krevate tek

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shiten dy krevate tek 170 mij lek (te vjetra) te punuar me porosi ne gjendje shume te mire....

17,000 Leke

Tirane
350 Euro Artikuj te ndryshem Shes karroce per binjake, Peg Perego Duo Piroette

Shes karroce per binjake, Peg Perego Duo Piroette

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shes karroce per binjake. ne gjendje shume te mire, eshte perdorur vtem 8 muaj. perfshihen: 2 sedilje makine, te gjitha te cmontueshme lehtesiht. karroca paloset. timon qe vendost ne lartesi te ndryshme, rrota te medha me amortizatore, sistem frenimi, pastrohet dhe paloset lehte. cmim i diskutueshem...

350 Euro

Tirane
800,000 Leke Artikuj te ndryshem Okazion..Shiten paisje te ndryshme furre buke ose pasticerie.

Okazion..Shiten paisje te ndryshme furre buke ose pasticerie.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten pasje te ndryshme per furre buke ose pasticeri..furre polin elektrike per 8 tava 450000 lek...mixer 20 lit 70000. frigorifer banak 80000. sistem aspirimi 70000..raft inoksi 30000..tavolina te ndryshme inoksi 18000..22000..23000...boiler 90lit 12000...tava furre 10cop..10000...vasketa ushqimo...

800,000 Leke

Tirane
1,200 Euro Artikuj te ndryshem SHES PAISJE LAVANDERIE PROFESIONALE

SHES PAISJE LAVANDERIE PROFESIONALE

Lungomare | Vlore

B Makine larese profesionale 10 kg ne gjendje shume te mire pune hekur profesional ....

1,200 Euro

Vlore
800,000 Leke Artikuj te ndryshem Okazion..Shiten paisje te ndryshme furre buke ose pasticerie.

Okazion..Shiten paisje te ndryshme furre buke ose pasticerie.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)

B Shiten pasje te ndryshme per furre buke ose pasticeri..furre polin elektrike per 8 tava 450000 lek...mixer 20 lit 70000. frigorifer banak 80000. sistem aspirimi 70000..raft inoksi 30000..tavolina te ndryshme inoksi 18000..22000..23000...boiler 90lit 12000...tava furre 10cop..10000...vasketa ushqimo...

800,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Artikuj te ndryshem Makin per femij foristrad

Makin per femij foristrad

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Kam nje makin me bateri foristrad per femij esht 10 dit e perdorur mban dy femij siper deri ne 90 kg ...

30,000 Leke

Tirane
250 Euro Artikuj te ndryshem DAINESSE PANTALLONA

DAINESSE PANTALLONA

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Pantallona dainesse me nr 48.shiten per arsye mos perdorimi.shume pak te perdorura..Çmimi 250€ i diskutueshem!!!!!!!!!...

250 Euro

Tirane
330 Euro Artikuj te ndryshem 🧲OKAZION SHITET GOPRO HERO 4K 🧲

🧲OKAZION SHITET GOPRO HERO 4K 🧲

Kamez/Paskuqan | Tirane

B 🎥paskuqan 1 🎥shitet video kamera gopro hero 4 🎥me shume aksesor 🎥filmime ne full hd 4k 🎥te telefonojne vetem te intersuarit 🎥flm...

330 Euro

Tirane
60 Euro Artikuj te ndryshem 🧲PORTOFOL SHINI ORIGJINAL I ZI NAPAPIJRI 🧲

🧲PORTOFOL SHINI ORIGJINAL I ZI NAPAPIJRI 🧲

Kamez/Paskuqan | Tirane

B 📌portofol marke originale napapijri 📌100 perqind lekure 📌 📌ngjyra e zeze 📌 📌i ri akoma ne kutine originale 📌 📌vetem te interesuarit te tele📌...

60 Euro

Tirane
150,000 Leke Artikuj te ndryshem Karroce invalidi

Karroce invalidi

Vasil Shanto | Tirane

B Shitet karroce invalidi. 1 jave e perdorur asnje defekt cmimi i diskutueshem ...

150,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim