pamele sandwich 

 Online 10 lexues | 2 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri me shumice ose 500 leke shishja 0.5 l. shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri me shumice ose 500 leke shishja 0.5 l cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Manikina ne shitje

Manikina ne shitje

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shiten manekinat 100 mije leke te gjithe...

10,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Artikuj te ndryshem Krevat depilimi

Krevat depilimi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Shitet krevati pothuajse i ri, mund te perdoret per depilime, fizioterapi, trajtime estetike. shitet per arsye mbyllje biznesi...

12,000 Leke

Tirane
500 Leke Artikuj te ndryshem SHITET VAJ ULLIRI BIO

SHITET VAJ ULLIRI BIO

Zone Periferike | Berati

B Shes vaj ulliri bio. vaji eshte shume cilesor, perpara se ta blini do ta provoni qe te shikoni cilesin dhe shijen. eshte vaj i paster, direkt i dal nga fabrika. cmimi shume i arsyeshem: 500 lek- 1 liter per me shume informacione telefononi ose shkruani ne whatsapp: 0692779485...

500 Leke

Berati
7,000 Euro Artikuj te ndryshem Okazion Lazer Depilimi Trio Alexandrite diode 808

Okazion Lazer Depilimi Trio Alexandrite diode 808

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shitet lazer i ri depilimi alma me 3 gjatesi vale :diode 808nm, alexandrite 755nm dhe yag 1064nm’ dhe sistem ftohje me uje te teknologji se fundi. lazeri eshte i kompletuar me te gjithe aksesoret, i vitit 2021. cmimi i diskutueshem...

7,000 Euro

Tirane
50,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet kompresor

Shitet kompresor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shiten 2 kompresor ne gjendje perfekte. silencioz dhe super silencioz. kompresori me kase me motorr te ri. 50.000 leke dhe kompresori me 2 motorr 30.000 leke....

50,000 Leke

Tirane
500 Leke Artikuj te ndryshem Tjegulla vendi 5000 cop

Tjegulla vendi 5000 cop

Zone Periferike | Lezhe

B Shiten tjegulla vendi 5000 cop ...

500 Leke

Lezhe
6,000 Leke Artikuj te ndryshem Mall stok

Mall stok

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Shitet mall stok , likujdim malli te nje dyqani firma te ndryshme hm,primark ,new look te dyja kutite 60 mij lek rreth 50-60 kg rroba...

6,000 Leke

Tirane
39 Euro Artikuj te ndryshem Ore Chronotech e Re

Ore Chronotech e Re

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Ore chronotech. rripi i perbere prej çeliku special. ora shoqerohet me kuti dhe çante per te qene dhurata ideale per ju....

39 Euro

Tirane
6,000 Leke Artikuj te ndryshem Karrike tualeti

Karrike tualeti

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Shitet karroce invalidi se bashku me karrike tualeti per invalide ne gjendje shum te mire...

6,000 Leke

Tirane
500 Euro Artikuj te ndryshem Scooter invalidi

Scooter invalidi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Shitet scooter invalidi ne gjendje te mire praktik dhe shum komod cmimi i diskutueshem ...

500 Euro

Tirane
600 Euro Artikuj te ndryshem Karroce invalidi

Karroce invalidi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Shitet ne gjendje shum te mire nje karroce invalidi elektrike ...

600 Euro

Tirane
1,000 Leke Artikuj te ndryshem Shes rafte metalike

Shes rafte metalike

Brryli | Tirane (2.40 Km nga qendra)

B Shes rafte metalike plus banak pothuajse te reja.cmimi i arsyeshem...

1,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Artikuj te ndryshem Piktura origjinale

Piktura origjinale

Qender | Fier

B Shiten pikturat te punuara me akrilik dhe bojra vaji pikturat jane te permasave te ndryshme si me poshte: 1a= 51cm x 45cm 50 mije leke te vjetra 1b= 58cm x 49cm 50 mije leke te vjetra 1c= 20cm x 20cm 20 mije leke te vjetra 1d= 20cm x 20cm 15 mije leke te vjetra 2a= 20cm x 20cm 15 mije leke te ...

5,000 Leke

Fier
200 Leke Artikuj te ndryshem Shiten kuti te ndihmes se shpejte

Shiten kuti te ndihmes se shpejte

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B 200l copa ,te gjitha meren me cmim te arsyeshem...

200 Leke

Tirane
20,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten pajisje per butik,dyqan veshjesh

Shiten pajisje per butik,dyqan veshjesh

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shiten pajisje butiku ,te gjitha sebashku ose vec e vec(1 pasqyre,1 tavoline,1 varese rrobash prej hekuri dhe pjesa e siperme xham,1poltron,1 raft per parfume,aksesore)te gjitha per 200 mije leke te vjetra....

20,000 Leke

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem Makine qepese

Makine qepese

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)

B Makine qepese singer ne gjendje shume te mire, e arshur nga italia, shume pak e perdorur.shitet per arsye mosperdorimi....

100 Euro

Tirane
2,000 Euro Artikuj te ndryshem Paisje parukerie

Paisje parukerie

Laprake | Tirane

B Shes paisjet e parukerise ,markes ceriotti , 2 vite te perdorura , ne gjendje shum te mire . 2 poltrona 1lavateste 2 pasqyra sekretari me 1 karrige 1 garrel per tharsen 1 divan me tavolin 1 rafte per produket dhe bojrat kase per per bigudina ...

2,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Shes sende per femije

Shes sende per femije

Qendra | Berati

B Shes sende per femije : karoce, boks, lodra me muzike, perde me personazhe vizatimore, tapet, etj.per me teper kontaktoni ne 0696124416 si dhe ne whatsapp...

10,000 Leke

Berati
17,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten

Shiten

Don Bosko | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Shes krevat per femije deri 3 vjec.cmimi 7000 te reja i diskutueshem. shes tavoline ngrenie prenatal per femije deri 3 vjec.cmimi 10.000 te reja i diskutueshem. ...

17,000 Leke

Tirane
900 Leke Artikuj te ndryshem Ushqime blegtorale ush per qen mace blete sheq i madh

Ushqime blegtorale ush per qen mace blete sheq i madh

Qender | Fier

B Ushqime blegtorale .. fier sheq i madh .. agro market .. miser .hime. koncetrat .miell ushqim per qen .. mace .. blete .. pellumba ..kanarina ..papagall ...grur elb hermik panxhar ..etj...

900 Leke

Fier

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim