paterica ne shitje 

 Online 21 lexues | 0 njoftime ne pritje

500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
16,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Lavatest & karrige berberi

Lavatest & karrige berberi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shiten bashke 16,000 leke ose dhe vec . kam dhe pasqyren 3,000 leke....

16,000 Leke

Tirane
990 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes mobilje e sallonit te parukeris

Shes mobilje e sallonit te parukeris

Patos | Fier

B Shes pasqyren.komedinen e madhe,karrelin,lavatestin,tavolinen dhe krevatin e depilimit....

990 Leke

Fier
3,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet biznesi

Shitet biznesi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shesim arradim per dyqane veshjesh, manekina,karela,sinjale, banake,rafte moderne metalike,varese rrobash (materjali druri), pasqyra,tavolina ekspozimi malli,bankina ekspozimi manekinesh,postera. etj....

3,000 Euro

Tirane
60,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Banak ekspozitor frigoriferik

Banak ekspozitor frigoriferik

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Banak ekspozitor frigoriferik me veshje druri....

60,000 Leke

Tirane
6,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Ullinj dekorativ te rritur

Ullinj dekorativ te rritur

Ksamil | Sarande

B Shiten ullinj deorativ 13 vjecar. te trajtuar me kujdes. lloj grek...

6,500 Leke

Sarande
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Pantela Gjatsia 360

Shiten Pantela Gjatsia 360

Qender | Shkoder

B Shiten per arsye mosperdorimi...

10,000 Leke

Shkoder
49,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Biçikletë për palestër

Biçikletë për palestër

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shes pajisje step/biciklete sportive. ne gjendje shum te mire, eshte perdorur vetem 1 muaj. detajet: brandi: life gear model number: 93800 tipi: biciklete ushtrimesh fitness ngjyra: gri + kafe pesha: 45.5 kg -disponon sensor per matjen e pulsit. -display i cili mat dhe shfaq sasine e dhjam...

49,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pompe vaditje

Pompe vaditje

Vore | Tirane

B Shitet pompe vaditje elektrike italjane ne gjendje te mire pune. cmimi 30.000 lek te reja....

30,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem OKAZION !!! SHES SAMSUNG GALAXY A70 NE GJENDJE PERFEKTE 10\10 !!!

OKAZION !!! SHES SAMSUNG GALAXY A70 NE GJENDJE PERFEKTE 10\10 !!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kamera 32 megapiksel. memoria 128 gb. ram 6 gb. celulari ka 3 muaj perdorim dhe eshte mbajtur ne gjendje perfekte. kujtoj qe ne dyqane kushton 38.000 leke te reja. ...

30,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Ekspozitor fast food

Ekspozitor fast food

Vore | Tirane

B Shitet nje ekspozitor me ngrohje per fast food. shrben per te mbajtur te ngrohta sandwicet, byreket etjjj. cmimi 10.000 lek te reja...

10,000 Leke

Tirane
350 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Divizor  freze

Divizor freze

Vore | Tirane

B Shiten divizore vertikal dhe horizontal per freze mekanike. cmimi 350 euro/copa ...

350 Euro

Tirane
30 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Pompe sperkatje

Pompe sperkatje

Vore | Tirane

B Shes pompe sperkatje italjane ne gjendje shume te mire teknike. punohet dhe me motokultivator edhe elektrike. ...

30 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Kalander llamarine

Kalander llamarine

Vore | Tirane

B Shes kalander te motorrizuar per llamarina te holla . gjeresia e kalandrimit 1m. ne gjendje te mire teknike. ...

100 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Sobe per guzhine profesionale 4 ose 6 vatra

Sobe per guzhine profesionale 4 ose 6 vatra

Zone Periferike | Durres

B Soba industriale per guzhine profesionale te perdorura italiane me 4 ose 6 vatra dhe furre...cmime te arshyeshme me marreveshje tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tenda

Tenda

Qender | Durres

B Shiten dy tenda te reja, te blera ne itali. permasat: 290cm 200 cm shiten per arsye te mospershtatjes me ambjenti. cmimi 300 euro...

300 Euro

Durres
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Ekspozitor Banak Grohes per Byrek dhe Fast Food

Ekspozitor Banak Grohes per Byrek dhe Fast Food

Zone Periferike | Durres

B Ekpozitor banak grohes inoksi elektrik per byrektore furra buke dhe fast food ..cmime te arshyeshme ..artikuj te gatcme dhe prodhime me porosi sipas masave dhe kerkesave tuaja tel 0685767133...

1,000 Leke

Durres
8,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Aredimi per bar ne shitje ne librazhde jan shum te rahtsheme per bare

Aredimi per bar ne shitje ne librazhde jan shum te rahtsheme per bare

Zone Periferike | Elbasan

B Shesim tavolina karrike per bar per te ber nje arodim ne lokalin tuaj jan te zeza rrumbullake 4 cop karriket me leck te rahatshme na kont ne nr 0686270639....

8,000 Leke

Elbasan
18,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet karroce invaliditeti

Shitet karroce invaliditeti

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet karroce invaliditeti e re....

18,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pompe Landini per vaditje

Pompe Landini per vaditje

Vore | Tirane

B Shitet pompe per vaditje e markes landini modeli 60c. pompa eshte ne gjendje shume te mire. cmimi 30.000 lek te reja. nr. tel: 0682575233...

30,000 Leke

Tirane
28,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karroce per femije

Karroce per femije

Vasil Shanto | Tirane

B Shes karroce set me sexholino per makine, plus canten. cel: 0675936636...

28,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes karoc invalidi

Shes karoc invalidi

Qender | Vlore

B shes karoc invalidi. cmimi 10.000l te reja.nr tel 0699230350...

10,000 Leke

Vlore
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Atlete dhe Kepuce cmime fabrike

Atlete dhe Kepuce cmime fabrike

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofrojm per tregun shqiptar kepuce dhe atlete me cmime te lira duke filluar nga 1200 lek per pal. kepucet jane te bera me lekure. cmime fabrike. kemi shumellojshmeri modelesh. ofroj numracion nga 39 deri ne 45 vetem per meshkuj behet prodhimi. te interesuarit tme kontaktojne per modele te tjera....

1,000 Leke

Tirane
3,200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet bordatrice ne gjendje shume te mire 3200 Euro!

Shitet bordatrice ne gjendje shume te mire 3200 Euro!

Vore | Tirane

B Shitet bordatrice ne gjendje pune. cmimi 3200 euro per me teper detaje kna ontaktoni : 0692043562...

3,200 Euro

Tirane
5,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Trapan Radial

Trapan Radial

Vore | Tirane (16.92 Km nga qendra)

B Shitet trapan radial collet ne gjendje shume te mire. diametri maximal i hapjes se birave 40mm. shpon bira vertikale dhe me kend....

5,000 Euro

Tirane
6,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Sharre hekuri

Sharre hekuri

Vore | Tirane (16.92 Km nga qendra)

B Sharre automatike per prerjen e seksioneve dhe profileve te hekurit me dimensione deri : gjeresi 550mm dhe lartesi 350mm. sharra eshte e prodhimit suedez do all....

6,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim