pista vrapimi te reja 

 Online 39 lexues | 2 njoftime ne pritje

170,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paisjet e lokalit

Shiten paisjet e lokalit -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten okazion cadra kobra me profile te trasha per lokale cadrat jan me permas 4,5 me 4 metra jan 3 cop, shiten xhama per verand 20 metra me 1,6 metra te interesuarit te kontaktojne. ...

170,000 Leke

Tirane
1,600 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Rroba me shumice

Rroba me shumice

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Rroba me shumice (italian brand) cmimi - 8€ /copa gjendja e disponushme 200 cope -kemisha -fustane -pantallona -tshirts ...

1,600 Euro

Tirane
4,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kompresor Ajri    300L

Kompresor Ajri 300L

Currilat | Durres

B Kompresor ajri 300l i perdorur ne gjendje shum te mire pune. ...

4,500 Leke

Durres
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Ekspozitor Banak Grohes per Byrek dhe Fast Food

Ekspozitor Banak Grohes per Byrek dhe Fast Food

Zone Periferike | Durres

B Ekpozitor banak grohes inoksi elektrik per byrektore furra buke dhe fast food ..cmime te arshyeshme ..artikuj te gatcme dhe prodhime me porosi sipas masave dhe kerkesave tuaja tel 0685767133...

1,000 Leke

Durres
30,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHES PAJISJE PER BAR DHE NGROHJE

SHES PAJISJE PER BAR DHE NGROHJE

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shes pajisje te perdorura: -9 soba elektrike kumtel 3000lek copa -kondicioner maselin 60 000 mij lek te reja -frigorifer banak 50 000 mij lek te reja -soba me gas 11 000 mij lek te reja -frigorifer reklamues 15 000 lek te reja te interesuarit te kontaktojne ne numrat e telefonit: 068 317 5...

30,000 Leke

Tirane
70,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten xhama per lokal per  verand

Shiten xhama per lokal per verand

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten xhama per lokal per verand 20 metra me gjatesi 1,6 meter. te interesuarit te kontaktojne cmimi okazion...

70,000 Leke

Tirane
500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten varese robash 360 cope.

Shiten varese robash 360 cope.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Vareset e robave jane te reja dhe shiten 6 cope 500 leke....

500 Leke

Tirane
500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Tela Kitare Violine Viole

Tela Kitare Violine Viole

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten tela instrumentash muzikore ...

500 Leke

Tirane
2,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes ekspozitor embelsirash

Shes ekspozitor embelsirash

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shes ekspozitor embelsirash per lokal.ne gjendje shume te mire i sapo blere ne dyqan i ri...

2,000 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shes pajisje per fast food si gjiro 2 cope, friteze, prerese mishi, piaster zgare me gas, tostier, kapa aspirimi 3.50 m, kreperi dopio me gas, frigorifer ekspozator, frigorifer kollone, frigorifer sapet 400 litra, tavolina pune, banak, lavapjate, shume pak te perdorura, te blera tek firma zanussi....

1,000 Euro

Tirane
35 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Super priza dhe celsa me touch

Super priza dhe celsa me touch

Kodra e Diellit | Tirane

B Prej vitesh ofrojme shitje dhe sherbime sipas projekteve ne treg me modelet me te reja te prizave tashme mos kerkoni tjeter per cilesi , model , garanci i ka te gjitha kompania a.s.a ka filluar shitjet per te gjithe shqiperine 0682020371 livolo.al@gmail.com...

35 Euro

Tirane
10,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem shiten paisje per supermarket

shiten paisje per supermarket

Brryli | Tirane

B Shiten te gjitha paisjeet e nje supermarketi.rafte 100 metra ne gjendje shume te mire frigorifere mural 3 cope ne gjendje pune shume te mire frigorifere banak 4 metra ne gjendje shune te mire pune bankokasa dy cope sistem me kamerash hd me 16 kamera dhe dvr dhe ekran 40 polesh karroca marke...

10,000 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Komplet tapet dhe rrugica

Komplet tapet dhe rrugica

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Komplet tapet , rrugice koridori dhe dy rrugica shoqeruse. materiali eshte i perbere prej leshi dhe theke, ngjyre portokalli. ...

15,000 Leke

Tirane
22,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Tapet leshi

Tapet leshi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Tapet shume cilesor prej leshi, posacerisht per sallone dhe vecanerisht per stinen e dimrit. ...

22,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Artikuj te ndryshem

Artikuj te ndryshem

Laprake | Tirane (2.56 Km nga qendra)

B Kompresor ...

15,000 Leke

Tirane
900 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Kompresor 1000 litra

Kompresor 1000 litra

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Kompresor iralian aquila 1000 litra shume i fuqishem,me dy motorra nga 7.5 kw secili....

900 Euro

Tirane
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Furre per byrek

Furre per byrek

Zone Periferike | Durres

B Furra per byrek te perdorura cmime te arshyeshme me marrveshje tel 0685767133...

3,000 Leke

Durres
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes karroce bebesh

Shes karroce bebesh

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes karroce bebesh prenatal, set 3 ne 1. eshte e perdorur, por ne gjendje shume te mire. perfshihet edhe nje jastek i madh per te fjetur bebi. cmimi 200 mije leke....

20,000 Leke

Tirane
650 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Karroce Mima Xari

Karroce Mima Xari

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B okazion!!!!! cmimi ne dyqan 1500 euro karroce mima e disenjuar nga “xari”, eshte vendi ku lluksi dhe komforti nderthuren duke krijuar nje eksperience te paprovuar me pare si per prindin, ashtu edhe per femijen. karroca eshte e mbuluar me lekure dhe ofron shkathtesi ne levizje pa pengesa ...

650 Euro

Tirane
65 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Laptop

Laptop

Tjeter zone | Tirane

B Pershendetje! shes nje laptop marka fujitsu siemes. e shes per arsye mos perdorimi. laptopi eshte ne gjendje shume te mire pune. ka nje karikiues dhe nje cante te tij origjinale. laptopi eshte i ardhur nga anglia. numer kontakti / sms whatsap - 0685055635 ...

65 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Aparat Saldimi

Aparat Saldimi

Qender | Shkoder

B Shitet aparat saldimi monofaze cmimi 200 euro...

200 Euro

Shkoder
12,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Tapet

Tapet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Tapet cilesor me fije dhe nuanca shume te bukura , perdoret kryesisht ne ambiente te medha ose sallon. ...

12,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem KASAFORT - NE FORM LIBRI .

KASAFORT - NE FORM LIBRI .

Tjeter zone | Tirane

B Shitet kasafort ne formen e librit , madhesia eshte sa nje liber normal , Çmimi 2000 lek (te reja) . ...

2,000 Leke

Tirane
60 Euro Tregu Artikuj te ndryshem SYZE LOUIS VUITTON

SYZE LOUIS VUITTON

Brryli | Tirane

B Syzet jane 100% origninale. jane te marra ne itali dhe nuk kane asnje shenje perdorimi....

60 Euro

Tirane
47,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pasije per Estetike (thonj)

Pasije per Estetike (thonj)

Zone Periferike | Tirane

B Pershendetje! shes paisjet per estetike (thonj). tavolinen e punes , dy karrige , dy furra dhe aspiratori i pluhurit. pasijet jane ne gjendje shume te mire pune. jane te perdorura vetem 7 muaj e gjysem. thjesht po i shes per arsye emigrimi. tavoina e punes eshte shume e mire ,e rehtashme ,materi...

47,000 Leke

Tirane
1,400 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paleta

Shiten paleta

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shiten paleta te cilat mund te behen edhe arka druri me permasa 80 x 60 bazamenti dhe lartesi sipas nevojes sepse jane te zmontueshme nga 20 cm per kat dhe palosen me mentesha kane paleta dhe kapak.. arkat mund te sherbejne per funksione te ndryshme....

1,400 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim