plazma lojra per femije  1698 njoftime

 Online 29 lexues | 4 njoftime ne pritje

1,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten pajisje parukerie

Shiten pajisje parukerie

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.14 Km nga qendra)

B Shiten pajisje parukerie ne kushte shume te mira vetem 3 muaj te perdorura..rruga lidhja e prizrenit mbrapa xheko imperial...

1,500 Euro

Tirane
300,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Aksesore Rrobaqepsie (veshjesh)

Shiten Aksesore Rrobaqepsie (veshjesh)

Kodra e Diellit | Tirane (2.27 Km nga qendra)

B Okazion!!! mbyllet aktiviteti, shiten aksesore te prodhimit te veshjeve per femra: zinxhira kopsa gur lule dekoratve per veshjet bobina penjesh etiketa etj. kosto totale e tyre 1 800 000 leke, kosto e shitjes nga ne 300 000 leke. per kontakt 0698326744...

300,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karroce per femije.,sexholino.

Karroce per femije.,sexholino.

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Shiten aksesor pËr femije .të ardhura nga gjermania dhe të përdorur shume pak,në gjendje shume të mire.sexholino për bebe, karroce për femije me të gjithë aksesoret për transporte të shtrire ose ulur të femijes .sedilje makine për femije e përshtatshme për peshen nga 10 kg -30 kg sh...

25,000 Leke

Tirane
7,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Metrazhe me Shumice.

Shiten Metrazhe me Shumice.

Kodra e Diellit | Tirane (2.27 Km nga qendra)

B Super okazion!!! mbyllet ativiteti i prodhimit te veshjeve per femra, shiten metrazhe teper cilesore, larmishmeri copash dhe dizajnesh ku ne total shkojne 35 000 metra. kosto reale e tyre 50 000 euro, kosto me te cilat shiten nga ne 7000 euro. per kontakt 0698326744...

7,000 Euro

Tirane
1,200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Ekspres kafe Faema e 92

Ekspres kafe Faema e 92

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.18 Km nga qendra)

B Shitet ekspres kafe faema e 92 vit prodhimi 2016 3 grupe automatik...

1,200 Euro

Tirane
50,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Antena Alarmi per butik.

Shiten Antena Alarmi per butik.

Kodra e Diellit | Tirane (2.27 Km nga qendra)

B Shesim antena alarmi per butik. 400 usd ose 50 000 leke cifti. te interesuarit te kontaktojne me sms ose what's app/viber ne nr e cel 0698326744....

50,000 Leke

Tirane
6,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tirane, shes KLINIKE DENTARE,  6.000 Euro

Tirane, shes KLINIKE DENTARE, 6.000 Euro

Zone Periferike | Tirane (8.66 Km nga qendra)

B Shitet aktiviteti " klinike dentare "  mbi 2 vjet aktiv duke i sherbyer nje klientele te ngritur.  cmimi : 6000 €.  adresa: ura e beshirit ,rruga nacionale tirane-durres.  per me shume informacion mund te kontaktoni ne : +355695863156 ...

6,000 Euro

Tirane
4,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Cigare elektronike

Cigare elektronike

Qender | Elbasan

B Shitet cigare elektronike "categoria" cmimi 4000 lek i diskutueshem, ...

4,000 Leke

Elbasan
1,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet kondicioner per lokal

Shitet kondicioner per lokal

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shitet nje kondicioner tip kollone me fuqi 7000w.kondicioneri eshte ne gjendje shime te mire pune dhe shume pak i perdorur. kondicioneri eshte i pershtatshem per lokale me siperfaqe mbi 100m2.Çmimi i tij eshte 1500euro(i diskutueshem) nr kontaktit 0682074319...

1,500 Euro

Tirane
700 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet panoramë me qendisje

Shitet panoramë me qendisje

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.83 Km nga qendra)

B Shitet panoramë me qëndisje ,punim kryq me përmasa 90×130 Çmimi 700 euro...

700 Euro

Tirane
400 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Raki rrushi

Raki rrushi

Zone Periferike | Durres

B Raki rrushi e bere vete e zier me dru cilesi e larte. ...

400 Leke

Durres
18,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN 60 KOSHERE BLETE

SHITEN 60 KOSHERE BLETE

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Shiten 60 koshere blete te reja, te pastra e trajtuara rregullisht me protokoll mjekimi, te gjitha te reja, me ushqim e gjendje te mire. ...

18,000 Leke

Tirane
150,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Okazion 400 pal atlete kepuc

Okazion 400 pal atlete kepuc

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Atlete te markave te ndryshme kepuc sandale cisme etj .te reja te perdorura shiten 50%nen koston e blerjes 450 pale .nga3milin shiten 15milion ofert ...

150,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Dyer te brendshme druri

Dyer te brendshme druri

Currilat | Durres

B Shes dyer te brendshme druri te lyera me ngyre te bardhe , cmimi 20000 mije leke te reja per dere....

20,000 Leke

Durres
5,900 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes parabol satelitore 1.05 merer

Shes parabol satelitore 1.05 merer

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)

B Shes parobol satelitore me diameter 1.05 meter bashke me 2 koka lbn.eshte njeparabol qe nuk ndryshket,dhe mund ti vendosni deri ne 4 koka pernjehere....

5,900 Leke

Tirane
3,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shesim paisje per piceri

Shesim paisje per piceri

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B [size=25]]shesim paisje per piceri, per hamburger, paisje per krepa, furre per pula, frigorifer pijesh, tavolina, karrige dhe kamalecat e paisjeve. i gjithe biznesi i kompletuar per 3000euro[/size]...

3,000 Euro

Tirane
600 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Medikamente per in-vitro

Medikamente per in-vitro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Pershendetje shesim medikamente per nje in-vitro te plote me 3600 iu te blera ne greqi vlera te te cilave eshte rrethe 1000 euro dhe shiten 600 euro per arsye mosperdorimi tel 0675555309...

600 Euro

Tirane
17,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Krevat Estetike

Krevat Estetike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)

B Shes krevat estetike, eshte sh pak i perdorur pothuajse i ri...

17,000 Leke

Tirane
300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem shitje gjenerator me benzine 7,5kw ka punuar vetem 8 ore ne gjendje pune cmimi 300€ ose 375.0000leke

shitje gjenerator me benzine 7,5kw ka punuar vetem 8 ore ne gjendje pu

Kucove | Berati

B Shitet gjenerator me benzine 7,5kw cmimi 300€ os 35,000mije leke te reja 8 ore ka punuar .adresa : laver nuhu kucove cel; 0692208263...

300 Euro

Berati
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Faema e 92 elite  3 grupe Automatike

Faema e 92 elite 3 grupe Automatike

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.18 Km nga qendra)

B Faema e 92 elite 3 grupe automatike...

1,000 Euro

Tirane
100,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Gjeneratore te ndryshem

Gjeneratore te ndryshem

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Gjeneratore te ndryshem tel 0682010084...

100,000 Leke

Tirane
500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem SHES

SHES

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Kam per te shitur nje shtrat masazhi bashke me termokopert. te dyja paisjet jane te paperdora dhe ne gjendje shume te mire. per me teper informacion tel ne nr 0672586635.cmimi i diskutueshem. kemi per te shitur dhe nje sauna e cila eshte shume pak e perdorur. te gjitha keto paisje shiten per arsyen...

500 Euro

Tirane
5,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Pajisje fure buke

Pajisje fure buke

Qender | Peshkopi

B Shiten pajisje per fure buke: fetatrice, brumatrice dhe spetatrice...

5,000 Euro

Peshkopi
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet krevat depilimi vetem 15000L ne kushte shume te mira

Shitet krevat depilimi vetem 15000L ne kushte shume te mira

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shitet krevat depili. arsye se nuk perdoret me. ka funksion dhe ngrihet pjesa e kokes dhe ulet. ne kushte shume te mira dhe lekure 🤗...

15,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karroce Stokke Scoot

Karroce Stokke Scoot

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shes karrocen stokke scoot, ngjyre gri me te zeze. shoqerohet me te dyja pjeset e setit, me veshjen dimerore, me mushamane qe duhet per ditet me shi dhe rrjeten qe mbron bebin nga mushkonjat. karroca eshte blere ne dyqanin bee store tek toptani dhe eshte perdorur vetem nje vit. shitet me cmimin 600 ...

60,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas