pomp betoniere 

 Online 28 lexues | 7 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
750 Leke Artikuj te ndryshem Ushqime blegtorale ..ushqime per qen .. fier

Ushqime blegtorale ..ushqime per qen .. fier

Qender | Fier

B Ushqime blegtorale .. zogj .. zogj deti .. derra .. lope .. miser .. miser gjysem ..miell misri i bluar .. .. miell vendi per buk .. ushqim per qen ..hime..soje fier sheq i madh...

750 Leke

Fier
11,000 Leke Artikuj te ndryshem Karroce bebesh Chicco me ulese udhetimi

Karroce bebesh Chicco me ulese udhetimi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Karroce bebesh chicco me ulese udhetimi, e kompletuar me mbrojtese nga shiu dhe me shtrese dimerore qe mbulon kembet dhe gjithe trupun. eshte ne gjendje shume e mire. shitet nga mosperdorimi, ...

11,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Artikuj te ndryshem Kulltuk 4 dhe kolltuk 2 per dyqane ose shtepi

Kulltuk 4 dhe kolltuk 2 per dyqane ose shtepi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kolltuku ne gjendje te shkelqyer. te dy bashke 200 mije leke....

20,000 Leke

Tirane
13,000 Euro Artikuj te ndryshem MAKİNERİ PER PRODHİM TE RRJETAVE

MAKİNERİ PER PRODHİM TE RRJETAVE

Qender | Fier

B Makİnerİ per prodhİmİ ne rrjetave te ndrushme ...

13,000 Euro

Fier
1,500 Euro Artikuj te ndryshem Mjete buqesore dhe kultivator te markave te ndryshme

Mjete buqesore dhe kultivator te markave te ndryshme

Qender | Fier

B Kultİvator serash pemeve frutore motorr korrse te tİpeve te ndryshme ...

1,500 Euro

Fier
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Dhoma Frigoriferike me Porosi

Dhoma Frigoriferike me Porosi

Zone Periferike | Durres

B Prodhojm dhoma frigoriferike me porosi sipas permasave dhe kerkesave tuaja ..cmime nga me te lirat ne treg ..tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Frigorifer industrial inoksi

Frigorifer industrial inoksi

Zone Periferike | Durres

B Frigorifera industrial inoksi italian te perdorur ..cmime te arshyeshme tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Furre per pica - furra pizza Piceri

Furre per pica - furra pizza Piceri

Zone Periferike | Durres

B Furra pizza te perdorura furre per piceri te ndryshem me gaz e me korent..cmime te arshyeshme tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
7,500 Leke Artikuj te ndryshem Bolitor per Makarona - Italian Profesional

Bolitor per Makarona - Italian Profesional

Zone Periferike | Durres

B Bolitor per makarona - cuocipasta italian professional i perdorur ne gjendje te mire ..marka mareno cmimi i arsyeshem ...

7,500 Leke

Durres
35,000 Leke Artikuj te ndryshem Lavastovilje per bar

Lavastovilje per bar

Zone Periferike | Durres

B Lavastovilje lavabicchieri per bar italiane ne fjendje te mire cmimi i arsyeshem ...

35,000 Leke

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim