pompa uji tohatsu 

 Online 34 lexues | 5 njoftime ne pritje

500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
17,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet ps3

Shitet ps3

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet ps3 me 10 disie , me 1 lev shum e mbajtur , shum pak e perdorur te intersuar te na konataktojn ne nr 0672498608...

17,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tharse rrobash

Tharse rrobash

Laprake | Tirane

B Tharse per rroba shume pak e perdorur esht bler ne itali proceset jane te gjith te fundit cmimi 100 € i diskutushem ...

100 Euro

Tirane
5,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem OKAZION , SHITEN PAISJET E NJE PASTRIMI KIMIK NE GJENDJE PUNE TE SHKELQYER

OKAZION , SHITEN PAISJET E NJE PASTRIMI KIMIK NE GJENDJE PUNE TE SHKEL

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Okazion , shiten paisjet e nje pastrimi kimik ne gjendje pune te shkelqyer ...

5,000 Euro

Tirane
450 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten gira per femra dhe femije

Shiten gira per femra dhe femije

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten sete girash (dy gira).per femra dhe femije : 2x1kg - 1000 leke /. 2x2kg - 2000 leke /. 2x3kg - 3000 leke /. 2x4kg - 4000 leke /. 2x 5kg-5000 leke /. 2x6kg - 6000 leke. ...

450 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten gira

Shiten gira

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten gira...

5,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet mbajtese telefoni

Shitet mbajtese telefoni

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet mbajtese telefoni.marke belkin material shume i forte.epershtatshme per tu perdorur gjate aktiviteteve sportive,palester,vrap....

1,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Tirane,  Shitet shtange

Tirane, Shitet shtange

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shtange e vogel 40-45 kg ku mund te sterviten muskujt e kraheve,gjoksit,bicepsi,tricepsi,supet,trapezoidet,shpina,kembet....

6,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Ndarese ambienti cilesore

Ndarese ambienti cilesore

Laprake | Tirane

B Ndarese ambienti cilesore ...

10,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten lavatrice soba 150 mij lek

Shiten lavatrice soba 150 mij lek

Qender | Fier

B Shiten lavatrice soba gjermane 150mij leke ... shiten edhe me shumice .. 5 cop nga 130 mij leke te vjetra...

15,000 Leke

Fier
550 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet banak per lokal   550 €

Shitet banak per lokal 550 €

Qender | Fier

B Shitet banak per lokal 550 € ...

550 Euro

Fier

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim