pres per dyer 

 Online 22 lexues | 2 njoftime ne pritje

60,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet poltron,tavoline thonjsh ,pasqyre

Shitet poltron,tavoline thonjsh ,pasqyre

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Shitet nje poltron 25000 mij lek,nje tavoline per thonj 15000 mije lek,dhe nje pasqure me llampa per 20000 mike lek. adresa 21 dhjetori rruga frederik shiroka ...

60,000 Leke

Tirane
2,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tenda dhe Cadra per Lokale Bar Ne shitje, ne gjendje shum te mir

Tenda dhe Cadra per Lokale Bar Ne shitje, ne gjendje shum te mir

Vasil Shanto | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Tenda dhe cadra dhe xhelatina ne gjendje shum te mir shiten cmimi i arsyeshem, ...

2,000 Euro

Tirane
32,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem SHITET SALDATRICE ME HARK TE MBULUAR PER PRODHIMIN E CISTERNAVE TE GAZIT ETJER

SHITET SALDATRICE ME HARK TE MBULUAR PER PRODHIMIN E CISTERNAVE TE GAZ

Zone Periferike | Durres

B Saldatrice me kollone te robotizuar dhe me hark te zhytur , marka lincoln electric 850 amper. te dhenat teknike saldatrice me kollone te robotizuar dhe me hark te zhytur lincoln electric model 7x5 me trup te levizshem 360 grade. gjatesite dhe lartesite limite te punes se makines puna ne lartesi...

32,000 Euro

Durres
5,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem SHITET CENTRALINE VAJI E KOMPLETUAR PER PRESA DHE MAKINERI TE NDRYSHME

SHITET CENTRALINE VAJI E KOMPLETUAR PER PRESA DHE MAKINERI TE NDRYSHME

Zone Periferike | Durres

B Karakteristikat dhe te dhenat teknike ushqimi: me motor elektrik karakteristika te tjera: motor me zhurme te ulet dhe i zhytur ne cisterne fuqia e vleresuar: max.: 150 kw (204 hp) min .: 0 kw (0 hp) kapacitet: maksimumi: 1.000 l / min (264.17 us gal / min) min .: 0 l / min (0 us gal / min)...

5,000 Euro

Durres
2,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet! Makineri per vula

Shitet! Makineri per vula

Kodra e Diellit | Tirane (1.75 Km nga qendra)

B Shitet makineri per vula. makineria eshte ne gjendje te mire dhe jo shume e perdorur.ne gjendje te re kushton 7500euro.pajisja prodhon deri ne 30 vula njeheresh, te medha deri ne 20x30cm....

2,500 Euro

Tirane
1,300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem SHITET MAKINERI PLASTIFIKIMI

SHITET MAKINERI PLASTIFIKIMI

Kodra e Diellit | Tirane (1.75 Km nga qendra)

B Shitet makineri plastifikimi me te nxehte per produktet ushqimore apo industriale.makineria eshte e paperdorur dhe ne gjendje te re ka kushtuar 2500euro....

1,300 Euro

Tirane
100,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karroc per femijet 0-4 vjeç

Karroc per femijet 0-4 vjeç

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)

B Karroc per femij nga 0-4 vjec ...

100,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Manekina

Manekina

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Manekina dyqanesh 3000 lek 5000 lek...

3,000 Leke

Tirane
4,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem OKAZION 🅰️tlete te paperdorura

OKAZION 🅰️tlete te paperdorura

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shiten atlete nr. 42-43. ne gjendje shume te mire dhe te paperdorura (ne kuti). cmimi: 4000 leke te reja kontatoni: 0686895094...

4,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kondicionere Mitsubishi Plus-Klima

Kondicionere Mitsubishi Plus-Klima

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Plus-klima operon ne tregun shqiptar qe prej vitit 1999 ne sistemet e kondicionimit dhe aspirimit. cilesia dhe autenticiteti i pajisjeve mitsubishi vjen prane jush permes dyqaneve tona. sherbimi eshte profesional, cilesor dhe çdo kerkese e klientit ka rendesi per ne. ne sherbimet qe ne ofrojme perf...

10,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITET VARESE FLORI 14 K / 585 UNISEX

SHITET VARESE FLORI 14 K / 585 UNISEX

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)

B Varese floriri unisex 14 karat ose ndryshe flori nr 585 origjinale 10.00gr prodhuar ne greqi me te gjitha te dhena te stampuara ne flori dhe e blere ne greqi 600 € me fature ne athine... eshte shume e pershtatshme si per femra dhe per meshkuj. e pa demtuar dhe e pa gervishtur dhe e pa perdorur .. ...

40,000 Leke

Tirane
10,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes arredamento bar

Shes arredamento bar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Shes arredament komplet per bar kafe. te gjitha te perfshira banak me frigo kater kanate, tavolina me karrige lekure, nje sallot me kolltuqe. ...

10,000 Euro

Tirane
90,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN VEGLA LAVAZHI

SHITEN VEGLA LAVAZHI

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten vegla lavazhi (bombul, kompresor, pompe lavazhi 3 fazore) , ne gjendje shume te mire , 3 muaj te perdorura . cmimi : 90 000 leke (te treja se bashku) nr kontakti : 0675791386 bashke me veglat jepen falas edhe solucionet per lavazh 😊....

90,000 Leke

Tirane
200 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kepuc dhe taka te larta dhe te ulta

Kepuc dhe taka te larta dhe te ulta

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Shesim kepuc ,taka te larta edhe te ulta edhe kepuc te ndryshme per femra .te interesuarat te marrin ne nr e kontaktit .nr 0686110977.Çmimi i diskutushem .modelet jan nga me te ndryshmet...

200 Leke

Tirane
250 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Metrazhe me shumice.

Metrazhe me shumice.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Metrazhe te ndryshme per rroba grash me shumice. 2 euro per kg. 0692269564...

250 Leke

Tirane
60,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Frigorifer banak ne gjendje shume te mire

Frigorifer banak ne gjendje shume te mire

Narte | Vlore

B Shitet frigorifer banak inoks ne gjendje shume te mire,i pershtattshem per lokale,restorante,supermarkete etj.cmimi 600 mije i diskutueshem.gjatsia e frigoriferit 220 cm...

60,000 Leke

Vlore
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shes pajisje per fast food si gjiro 2 cope, friteze, prerese mishi, piaster zgare me gas, tostier, kapa aspirimi 3.50 m, kreperi dopio me gas, frigorifer ekspozator, frigorifer kollone, frigorifer sapet 400 litra, tavolina pune, banak, lavapjate, shume pak te perdorura, te blera tek firma zanussi....

1,000 Euro

Tirane
250,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Pajisje Piceri-Fastfood

Shiten Pajisje Piceri-Fastfood

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shiten pajisje per piceri-fastfood komplet (okazion) 1.furre pice me korrent 2.brumatrice 3.frigorifer banak 4.frigorifer kollon 5.kok frigoriferi per fastfood 6.banak per fastfood 7.banak me lavaman 8.aspirator,motor 9.tostier 10.zgare 11.gjiro mishi 12.friteze 13.komple...

250,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Manekin me gradim per rrobaqepes

Manekin me gradim per rrobaqepes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Manekin me gradacion mase, zvoglim ose zmadhim sipas masave. kam dhe manekin te thjeshte dhe manekin per rroba grash shtatzene. me gradacion 6000 lek i thjeshte 3000 lek...

3,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem shiten artikujt

shiten artikujt

Zone Periferike | Lushnje

B Pajisje per te grisur letra. 10 mij lek cante laptopi 10 mij lek cante laptopi 10 mij lek karte grafike invidia, 1gb 30 mij lek televizor fuego 40 mij lek dyshek me ajer per dy persona.1.52me 2.03cm,22cm (35 mij lek)...

100 Euro

Lushnje
300,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Bidona plastik - Stampe per formim ambalazh plastik

Bidona plastik - Stampe per formim ambalazh plastik

Zone Periferike | Korce

B Jane 2 stampa per formim te ambalazheve plastike,si per shembull shishe plastike pet me kapacitet 0,75 litra. stampat jane te reja. cmimi per nje stampe eshte 150.000 leke te reja. cmimi eshte i diskutueshem nese blihen te dyja stampat. ...

300,000 Leke

Korce
1,400 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paleta

Shiten paleta

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shiten paleta te cilat mund te behen edhe arka druri me permasa 80 x 60 bazamenti dhe lartesi sipas nevojes sepse jane te zmontueshme nga 20 cm per kat dhe palosen me mentesha kane paleta dhe kapak.. arkat mund te sherbejne per funksione te ndryshme....

1,400 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem OKAZION Shes cadra dielli

OKAZION Shes cadra dielli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.47 Km nga qendra)

B Shes 6 cadra dielli ngjyre vishnje pa logo ne gjendje shume te mire ,cmim i diskutueshem. ...

12,000 Leke

Tirane
0 Tregu Artikuj te ndryshem Shiten karrike dhe tavolina restoranti

Shiten karrike dhe tavolina restoranti

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (7.01 Km nga qendra)

B Mangall restorant shet tavolina me zgara dhe karrike...

0

Tirane
1,800 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes 2 manekina per butik

Shes 2 manekina per butik

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ne gjendje si te reja super...

1,800 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim