pushk gjahu 

 Online 11 lexues | 1 njoftime ne pritje

160,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten dy bilardo

Shiten dy bilardo

Zone Periferike | Durres

B Gjendje e mir pune shiten per arsye mbyllja e aktivitetit...

160,000 Leke

Durres
1,600 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet gjenerator korenti diesel 50HZ

Shitet gjenerator korenti diesel 50HZ

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (6.38 Km nga qendra)

B Gjenerator korenti diesel 50hz i ri i paperdorur me dalje 380 dhe 220, ndezje me motorine i ri. cmimi 1600 eur i diskutueshem. 0697111074...

1,600 Euro

Tirane
1,800 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes 2 manekina per butik

Shes 2 manekina per butik

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ne gjendje si te reja super...

1,800 Leke

Tirane
5,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Trapan Radial

Trapan Radial

Vore | Tirane (16.92 Km nga qendra)

B Shitet trapan radial collet ne gjendje shume te mire. diametri maximal i hapjes se birave 40mm. shpon bira vertikale dhe me kend....

5,000 Euro

Tirane
6,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Sharre hekuri

Sharre hekuri

Vore | Tirane (16.92 Km nga qendra)

B Sharre automatike per prerjen e seksioneve dhe profileve te hekurit me dimensione deri : gjeresi 550mm dhe lartesi 350mm. sharra eshte e prodhimit suedez do all....

6,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Manikina

Manikina

Qender | Durres

B Shiten manikine i paperdorur dhe ne gjendje shume te mire....

10,000 Leke

Durres
90 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes manekine

Shes manekine

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.13 Km nga qendra)

B Shes manekine me dopio veshje te stiluar per fustane nuserie. kam ne gjendje 6 cope, i shes 90€ copen. ...

90 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shes pajisje per fast food si gjiro 2 cope, friteze, prerese mishi, piaster zgare me gas, tostier, kapa aspirimi 3.50 m, kreperi dopio me gas, frigorifer ekspozator, frigorifer kollone, frigorifer sapet 400 litra, tavolina pune, banak, lavapjate, shume pak te perdorura, te blera tek firma zanussi....

1,000 Euro

Tirane
700 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Gjenerator

Gjenerator

Zone Periferike | Tirane

B Shitet gjenerator 10 kva, 200 volt dhe 50 hz cmimi 700 euro...

700 Euro

Tirane
16,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Lavatest & karrige berberi

Lavatest & karrige berberi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shiten bashke 16,000 leke ose dhe vec . kam dhe pasqyren 3,000 leke....

16,000 Leke

Tirane
200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Makin qepse antike singer

Makin qepse antike singer

Don Bosko | Tirane (2.42 Km nga qendra)

B Makin qepese singer me tavolin e vitit 1910...

200 Euro

Tirane
12,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Mini ekspres me kapsula ne shitje

Mini ekspres me kapsula ne shitje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ekspres i vogel me kapsula ne shitje 12000 leke...

12,000 Leke

Tirane
300,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet frigorifer freskus per produkte mishi.

Shitet frigorifer freskus per produkte mishi.

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Frigorifer freskues per produkte mishi.pesha: 4 ton cmimi i diskutueshem....

300,000 Leke

Tirane
150,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet banak.

Shitet banak.

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Banaku eshte freskues. eshte perdorur me perpara per produkte mishi. gjendje shume e mire. cmimi i diskutueshem!...

150,000 Leke

Tirane
12,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet peshore.

Shitet peshore.

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Peshore ne gjendje shume te mire. cmimi i diskutushem...

12,000 Leke

Tirane
5,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet peshore

Shitet peshore

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Cmimi i diskutushem....

5,500 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet makine grirese mishi

Shitet makine grirese mishi

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Makine grirese mishi,monofaze.cmimi i diskutueshem...

40,000 Leke

Tirane
27,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Frigorifer ngrires

Frigorifer ngrires

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Frigorifer ngrires.gjendje shume e mire.cmimi i diskutueshem....

27,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Dyqan Mishi

Dyqan Mishi

Kucove | Berati

B Dyqan mishi 2 vëllezërit myftari perzgjedh me kujdes vetem produkte extra premium duke bashkepunuar vetem me fermeret qe na garantojne produkte bio. tek ne cdo produkt eshte i certifikuar ne ju garantojmë bio dhe të shëndetshme garantojme cilesi gatuhen shpejt ruajtie e plote e vlerave...

6,000 Leke

Berati
500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem 🍇Raki Rrushi Përmetare🍇

🍇Raki Rrushi Përmetare🍇

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.04 Km nga qendra)

B 📢shesim raki rrushi shtëpie cilësia më e mirë në treg. ofrojmë mundësinë e provës dhe testimit të cilësisë. transport falas drejt e në shtëpinë apo biznesin tuaj për Çdo lloj sasie!🚛 Çmimi për 1 litër: 500 lek të reja/litër për më tepër na kontaktoni në whatsapp/v...

500 Leke

Tirane
5,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Furre buke

Furre buke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet furre buke mark suedeze shum e mir deri ne 200buke per me shum na kontaktoni ne tel viber +38349868473...

5,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Banak Frigoriferik

Banak Frigoriferik

Zone Periferike | Durres

B Banak frigoriferik freskues ose ngrires.. te ri. ne gjendje te gatcme dhe me porosi sipas permasave dhe kerkesave tuaja..cmime nga me te lirat ne treg..tel 0685767133 ose 0692132528...

10,000 Leke

Durres
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Banak per piceri ose fast food

Banak per piceri ose fast food

Zone Periferike | Durres

B Banko pizza banak frigoriferik me suprine me tasa dhe mermer..2 metra i gjate..cmimi i arsyeshem..gjithashtu prodhojm dhe banak sipas permasave dhe kerkesave tuaja.....

15,000 Leke

Durres
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Paisje FastFood

Shiten Paisje FastFood

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten per arsye restaurimi duke filluar nga paisjet e fastfoodit dhe kreperis + tavolina , kolltuke , vetratat xhamat , banaket frigoriferat cmimi eshte i diskutueshem ne baze te kerkesave kontakt : 0693253803 ...

1,000 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Portmonto

Portmonto

Currilat | Durres

B Ne gjendje shume te mire ...

150 Euro

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim