rafte per markete  1776 njoftime

 Online 11 lexues | 1 njoftime ne pritje

80,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Tapet gome per palester, fitness, arte marciale.

Tapet gome per palester, fitness, arte marciale.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Ne forme puzzle 🧩, dimensione 1m/1m, trashesia 2.5 cm. 50 m2 ne total. cmimi 1600 l/pllaka. tapet cilesia e pare, i perdorur, ne gjendje te mire....

80,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Lule natyrale ne shitie

Lule natyrale ne shitie

Zone Periferike | Tirane (0.23 Km nga qendra)

B Shes palma te permasave te ndryshme per oberret e jashtme ...

50 Euro

Tirane
9,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pompe gjiri elektrike

Pompe gjiri elektrike

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet pome gjiri elektrike e dyfishte e markes ameda e perdorur vetem disa here ne gjendje perfekte. e blere ne kanada. permban gjithe aksesoret. per perdorim dhe me shume info dhihni link me poshte. https://www.youtube.com/watch?v=yfj0bk1jbn0 cmimi i diskutueshem leke 9000....

9,000 Leke

Tirane
550 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Violin "antike" 4/4 shume cilesore

Violin "antike" 4/4 shume cilesore

Qender | Durres

B Violine autori/liuterie e viteve 1800.. e mirembajtur! tastiera e vendosur e re, çelesat e akordimit te bera enkas! tingull cilesor/profesional! Çmimi: 550 euro tel: +355675855975...

550 Euro

Durres
450 Euro Tregu Artikuj te ndryshem RME Fireface 400 dhe AKG C-214

RME Fireface 400 dhe AKG C-214

Qender | Durres

B 1: shitet karte zeri rme fireface 400 ne gjendje te re! 450 euro e diskutueshme! 2: shitet gjithashtu dhe mikrofon studio akg c-214 i ri! 250 euro i diskutueshem! tel: +355675855975...

450 Euro

Durres
200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem SHITET LAVATEST

SHITET LAVATEST

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Shitet lavatest ne gjendje shume te mire, shume pak i perdorur ! ...

200 Euro

Tirane
1,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Okazion500 pal atlete kepuc 1500€

Okazion500 pal atlete kepuc 1500€

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Okazion 500 pal atlete kepuc sandale te reja te perdorura shiten 1500€ ...

1,500 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet krevat depilimi vetem 15000L ne kushte shume te mira

Shitet krevat depilimi vetem 15000L ne kushte shume te mira

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Shitet krevat depili. arsye se nuk perdoret me. ka funksion dhe ngrihet pjesa e kokes dhe ulet. ne kushte shume te mira dhe lekure 🤗...

15,000 Leke

Tirane
600 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Okazion Bilardo Italiane

Okazion Bilardo Italiane

Qender | Elbasan

B Shite bilardo ne foto gjendje perfekte e kompletuar gusr steka cmimi:600euro nr tlf 0693365812...

600 Euro

Elbasan
100,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes Bilardo ne gjendje shume te mire

Shes Bilardo ne gjendje shume te mire

Qender | Elbasan

B Bilardoja eshte me xhetona ka 8 steka shume te mira dhe 1 supersteke. guret i ka te gjithe te dhe 2 coka. cmimi eshte i diskutushem ...

100,000 Leke

Elbasan
42,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Depozita Inox Per Uje

Depozita Inox Per Uje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.30 Km nga qendra)

B Depozite inox me porosi volumet: 100 lt - 10,000 lt materiali: inox ushqimor aisi 304 depozitat mund te prodhohen sipas dimensioneve te kerkuara vertikalisht apo horizontalisht. aksesore shtese: -kapak hermetik -galexhant na kontaktoni per me shume informacion....

42,000 Leke

Tirane
90,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN VEGLA LAVAZHI

SHITEN VEGLA LAVAZHI

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten vegla lavazhi (bombul, kompresor, pompe lavazhi 3 fazore) , ne gjendje shume te mire , 3 muaj te perdorura . cmimi : 90 000 leke (te treja se bashku) nr kontakti : 0675791386 bashke me veglat jepen falas edhe solucionet per lavazh 😊....

90,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Paisje FastFood

Shiten Paisje FastFood

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten per arsye restaurimi duke filluar nga paisjet e fastfoodit dhe kreperis + tavolina , kolltuke , vetratat xhamat , banaket frigoriferat cmimi eshte i diskutueshem ne baze te kerkesave kontakt : 0693253803 ...

1,000 Euro

Tirane
69 Euro Tregu Artikuj te ndryshem PARFUM HUGO BOSS THE SCENT  069 80 80 189

PARFUM HUGO BOSS THE SCENT 069 80 80 189

Laprake | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Parfum hugo boss the scent per vetem 69 euro , sasia e limituar vetem 10 cope. 068 22 94 095...

69 Euro

Tirane
350,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes shezllone plazhi dhe videoprojektor accer

Shes shezllone plazhi dhe videoprojektor accer

Zone Periferike | Durres

B Shes shezllone plazhi dhe videoprojektor accer shume pak te perdorur. disponoj 130 cope shezllone me 1500 copa, dy videoprojektor accer ne gjendje perfekte. mund te shiten te gjitha per 300000 lek. per cdo info kontaktoni ne 0699272334...

350,000 Leke

Durres
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shezllone plazhi ne shitje

Shezllone plazhi ne shitje

Qender | Lezhe

B Shiten 30 cope cadra plazhi bashke me 60 shezllone plazhi...

1,000 Euro

Lezhe
99 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten SUPER Ora Svizeriane

Shiten SUPER Ora Svizeriane

Laprake | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Ora zviceriane per vetem 99 euro quartz , certina , cover 069 80 80 189 06822 94 095...

99 Euro

Tirane
100,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paisje per berberand

Shiten paisje per berberand

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shiten paisje per berberand shum pak te perdorura , pasqyra komplet , dhe kolltuku me dy stolat cmimi 1milion leke cmimi i diskutushem ...

100,000 Leke

Tirane
1,111 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Bot Ushqimore (Uji - Qumesht)

Bot Ushqimore (Uji - Qumesht)

Qendra | Berati

B Shitet bot ushqimore per uji dhe qumesht . eshte termoizolues. kapaciteti 5500 litra. eshte i ndare ne 3 dhoma. materiali : inoks ushqimore ndodhet ne berat . kush eshte i interesuar te telefonoje ne nr 0695459458...

1,111 Euro

Berati
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem UPS

UPS

Zone Periferike | Tirane (8.22 Km nga qendra)

B Ups 1 kva-2000 kva on line linje monofaze dhe trefazore autonomi 5 minuta- 6 ore bateri te brendshme ose bateri kabinet. ofrohen me 0 ore pune (nje) vit garanci,transport dhe instalim nga fmt group. gjendje stok dhe porosi sipas kerkeses. ofrojme dhe gjeneratore,stabilziatore tensioni,ndr...

100 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem STABILIZATOR TENSIONI

STABILIZATOR TENSIONI

Zone Periferike | Tirane (8.22 Km nga qendra)

B Stabilizator tensioni 2 kva-1000 kva linje monofaze dhe trefazore me rregullim atuomatik per cdo faze. mbrojtie nga kolpot e tensionit me mikroprocesor ose te thjeshte. diapazon tensioni per linje monofaze 130-230volt,160-250 volt. diapazon tensioni per linje trefazore 275-430volt,220-400 volt...

100 Euro

Tirane
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem GJENERATOR

GJENERATOR

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (5.68 Km nga qendra)

B Gjenerator te markave me prestigjoze te motorreve:perkins,volvo,iveco,scania,cummins,doosan,fmt si dhe alternatore:stamford,marelli,meccalte produkte origjinale te certifikuara dhe te testuara per fuqine kva/kw. garanci 2 vjecare me sherbim 24 ore/7 dite ne jave.teknologjia me inovative per zgjidh...

100 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Trasformatore

Trasformatore

Zone Periferike | Durres

B Shes materiale elktrike industriale te ardhura nga italia ,trasformatore 10/20kv me fuqi te ndryshme ,celle per kabina elektrike ,kuadra elektrik industrial ,kablla per tension te ulet e te meset ,interrutore me fuqi te ndryshme , pompa uji ,tela per instalime shtepie e shume materiale te tjera...

1,000 Euro

Durres
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Makine akullore

Makine akullore

Currilat | Durres

B Makine akullore ne shitje frigomat,ne gjendje shume te mire pune.nxjerr 5 kg akullore njeheresh....

10,000 Leke

Durres
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karroca per femije

Karroca per femije

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Shes karroce per femije set 3 ne gjendje shume te mire , 5 muaj e perdorur , ...

20,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas