rrefime lesbikesh tirane 

 Online 25 lexues | 6 njoftime ne pritje

500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
750 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Bilardo Italiane

Bilardo Italiane

Tjeter zone | Tirane

B Bilardo italiane 3 cop super bilardo me super pllake origjinale sponda te rrinj cope te ree...

750 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Artikuj te ndryshem banak frigorifer per bar -lokale

banak frigorifer per bar -lokale

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shitet banaku frigoriferik.ne pjesen perpara eshte espozitor frigoriferik. pjesa mbrapa ka dy vende bosh qe mund te vendoset lavastoliglia ose magazimin per mallin. perdoret per bar -kafe, ose pasticerit. cmim i arsyeshem. ...

50 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten gira

Shiten gira

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten girat thuajse te reja fare. mundesi shtese peshe sipas deshires....

5,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten rroba te perdorura ose jepet me qera biznesi

Shiten rroba te perdorura ose jepet me qera biznesi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten rrobat e perdorura te nje biznesi jane te ardhura nga greqia cilesore cmimi eshte mjaft i arsyeshem 25000 leke te reja...

25,000 Leke

Tirane
16,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Lavatest & karrige berberi

Lavatest & karrige berberi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shiten bashke 16,000 leke ose dhe vec . kam dhe pasqyren 3,000 leke....

16,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Depozita kontenitor inoksi per Vere Raki Vaj

Depozita kontenitor inoksi per Vere Raki Vaj

Zone Periferike | Durres

B Depozita kontenitor serbator te reja prodhim fabrike italiane..100% inox ushqimore me kapacitete te dryshem si 50 litra 100 litra 200 litra 400 litra 500 litra 750 litra 1000 litra ..cmime okazion ...

10,000 Leke

Durres
30,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pompe Landini per vaditje

Pompe Landini per vaditje

Vore | Tirane

B Shitet pompe per vaditje e markes landini modeli 60c. pompa eshte ne gjendje shume te mire. cmimi 30.000 lek te reja. nr. tel: 0682575233...

30,000 Leke

Tirane
990 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes mobilje e sallonit te parukeris

Shes mobilje e sallonit te parukeris

Patos | Fier

B Shes pasqyren.komedinen e madhe,karrelin,lavatestin,tavolinen dhe krevatin e depilimit....

990 Leke

Fier
3,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet biznesi

Shitet biznesi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Shesim arradim per dyqane veshjesh, manekina,karela,sinjale, banake,rafte moderne metalike,varese rrobash (materjali druri), pasqyra,tavolina ekspozimi malli,bankina ekspozimi manekinesh,postera. etj....

3,000 Euro

Tirane
60,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Banak ekspozitor frigoriferik

Banak ekspozitor frigoriferik

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Banak ekspozitor frigoriferik me veshje druri....

60,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim