shkalla suedese 

 Online 26 lexues | 6 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
500 Euro Artikuj te ndryshem banak per lokal  500 € ...

banak per lokal 500 € ...

Qender | Fier

B Banak per lokal shitet...

500 Euro

Fier
13,000 Leke Artikuj te ndryshem Karrocë për fëmijë

Karrocë për fëmijë

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet karrocë për fëmijë. në gjendje shumë të mirë. karroca ka të gjithë aksesorët. Çmim 13.000 lekë...

13,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Artikuj te ndryshem Shes 27 karrige plastike per lokal ne gjendje shume te mire. Cmimi 1000 lek copa

Shes 27 karrige plastike per lokal ne gjendje shume te mire. Cmimi 100

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Karrige lokali ne gjendje shume te mire. cmimi 1000 copa...

25,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Depozita kontenitor inoksi per Vere Raki Vaj

Depozita kontenitor inoksi per Vere Raki Vaj

Zone Periferike | Durres

B Depozita kontenitor serbator te reja prodhim fabrike italiane..100% inox ushqimore me kapacitete te dryshem si 50 litra 100 litra 200 litra 400 litra 500 litra 750 litra 1000 litra ..cmime okazion ...

10,000 Leke

Durres
750 Leke Artikuj te ndryshem Ushqime blegtorale ..ushqime per qen .. fier

Ushqime blegtorale ..ushqime per qen .. fier

Qender | Fier

B Ushqime blegtorale .. zogj .. zogj deti .. derra .. lope .. miser .. miser gjysem ..miell misri i bluar .. .. miell vendi per buk .. ushqim per qen ..hime..soje fier sheq i madh...

750 Leke

Fier
3,000 Euro Artikuj te ndryshem Shiten te gjitha pajisjet e nje biznesi Bar Kafe

Shiten te gjitha pajisjet e nje biznesi Bar Kafe

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shiten pajisjet e nje biznesi bar kafe, -kondicioner i madh 62 ne forme dollap -aspirator spanjoll fuqia 4500 -2 cadra per ambjent jashte me vela 4 x 4 ne gjendje shume te mire -2 cadra 3 x 3 tavolina , karrige te llojeve te ndryshme per ambjente brenda dhe ne verande -frigorifer dhe televizor...

3,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Artikuj te ndryshem OKAZION! Shitet karrocë për fëmijë

OKAZION! Shitet karrocë për fëmijë

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shitet karrocë fëmijësh e markës prenatal, në gjendje shumë të mirë. karroca përdoret edhe për moshë më të madhe deri në 4 vjeç. Çmimi i diskutueshem! për çdo informacion shtesë më kontaktoni....

10,000 Leke

Tirane
2,800 Euro Artikuj te ndryshem shitet tende cader

shitet tende cader

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet tende cader me sip totale 64 m2. tenda eshte e perbere me 4 cadra me dimension 4 m × 4 m. prodhim importi. cmimi 2800 euro...

2,800 Euro

Tirane
40,000 Leke Artikuj te ndryshem Honda Inova 125 cc

Honda Inova 125 cc

Qender | Elbasan

B Grup honda ne gjendje shum i mir ...

40,000 Leke

Elbasan
2,000 Euro Artikuj te ndryshem Makineri pjekje dhe bluarje kafeje

Makineri pjekje dhe bluarje kafeje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Makineri pjekjeje dhe mulli bluarje kafeje;ne gjendje shum te mir pune i sjelle nga greqia; super cilesor ;shitet per arsye mosperdorimi; na shkruani ne wats up ose viber;...

2,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim