shporet alfa ne shitje 

 Online 32 lexues | 0 njoftime ne pritje

10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Paisje marketi

Paisje marketi

Kodra e Diellit | Tirane

B Shiten rafte ne gjendje perfekte 12 metra frigorifer banak...

10,000 Leke

Tirane
250,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes Gjenerator te madh

Shes Gjenerator te madh

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Shes gjenerator te madh, cmimi 250.000. 200 ore pune ne total....

250,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes 2 makina qepse

Shes 2 makina qepse

Qender | Elbasan

B Shes 2 makina qepse, jane ne gjendje shume te mire pune, jane te tipit flutur....

10,000 Leke

Elbasan
330 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Okazion veshje te ndryshme Fustane Funde Bluza

Okazion veshje te ndryshme Fustane Funde Bluza

Don Bosko | Tirane

B Shiten veshjet per cmim okazion 330€ ...

330 Euro

Tirane
40,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet makineri per kokoshka

Shitet makineri per kokoshka

Plepa | Durres

B Shitet makineri per kokoshka.e re .e kompletuar direkte per pune....

40,000 Leke

Durres
99 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Akuarium me peshq

Akuarium me peshq

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Shitet akuarium me 3 peshq. me të gjithë setin, ngrohës , filtër, ndriçues, oksigjenus, termometër, zbukurime , gurë zbukurues etj. akuariumi është i pajisur edhe me programator ushqimi i cili shërben për të ushqyer pershqit çdo ditë pa prezencën tuaj. ...

99 Euro

Tirane
120 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Karrocë

Karrocë

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Karrocë për fëmijë, në gjendje shumë të mirë. mjaft praktike dhe e lehtë në përdorim. mblidhet kollaj me një dorë kur ke fëmijën në krah. ...

120 Euro

Tirane
40,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem shitet sobe profesionale

shitet sobe profesionale

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shitet sobe profesionale ne gjendje shume te mire pune. cmimi i diskutueshem. kontaktoni 0696896216...

40,000 Leke

Tirane
11,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pajisje pasticeri material hekuri dhe bakri te vjetra .Produkte cilesore per prodhim

Pajisje pasticeri material hekuri dhe bakri te vjetra .Produkte cileso

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Pajisje pastiçerie ,kazan prej bakri ,tava buke per pjekje.60 cope te ndryshme jane te vjetra ....

11,000 Leke

Tirane
1,400 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paleta

Shiten paleta

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shiten paleta te cilat mund te behen edhe arka druri me permasa 80 x 60 bazamenti dhe lartesi sipas nevojes sepse jane te zmontueshme nga 20 cm per kat dhe palosen me mentesha kane paleta dhe kapak.. arkat mund te sherbejne per funksione te ndryshme....

1,400 Leke

Tirane
110,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Frigorifer rafte artikuj per dyqan

Frigorifer rafte artikuj per dyqan

Tjeter zone | Tirane

B Shesim frigorifer dhe rafte te nje cilesie te mire.artikuj te ndryshem per dyqan per ju qe keni vendosur te hapni nje dyqan.ju mirpredim per me shume na kontaktoni. cmimi i diskutushem...

110,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Artikuj te ndryshem

Artikuj te ndryshem

Laprake | Tirane (2.56 Km nga qendra)

B Kompresor ...

15,000 Leke

Tirane
4,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kompresor Ajri    300L

Kompresor Ajri 300L

Currilat | Durres

B Kompresor ajri 300l i perdorur ne gjendje shum te mire pune. ...

4,500 Leke

Durres
400 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Paisje per piceri

Paisje per piceri

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Shiten paisje per piceri te perdorura me pak se 4 muaj. shiten per arsyje mbyllje bisnesi. cimi te arsyshem ...

400 Euro

Tirane
9,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pompe gjiri elektrike

Pompe gjiri elektrike

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet pome gjiri elektrike e dyfishte e markes ameda e perdorur vetem disa here ne gjendje perfekte. e blere ne kanada. permban gjithe aksesoret. per perdorim dhe me shume info dhihni link me poshte. https://www.youtube.com/watch?v=yfj0bk1jbn0 cmimi i diskutueshem leke 9000....

9,000 Leke

Tirane
3,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Motorr per femijet

Motorr per femijet

Don Bosko | Tirane

B Motorr me dorez per te shtyre femijen si karroc me muzik rripa sigurimi dhe mbrojtse qe e ben te perdorshem per femijet nga 10muajsh deri ne 5 vjec pasi i hiqet me vone cmimi 3500 lek kontakton vetem whatsapp...

3,500 Leke

Tirane
1,200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Fustane nuserie

Fustane nuserie

Don Bosko | Tirane

B Disponoj 15 fustane nuserie ne gjendje shume te mire, dhe per shkak te mbylljes se aktivitetit per arsye largimi, kerkoj ti heq sa me pare. cmimi 1200 euro. kontakti ne whapp ose tel....

1,200 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Çadër në shitje

Çadër në shitje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Shitet çader e re 3x3 e bukur me logo me gjithë bazamentin. e përshtatshme për lokale, vila , hotele etj....

10,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pllaka graniti..

Pllaka graniti..

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten tre pllaka graniti me permasa 170 cm x 2 cm x17 cm.shume cilesore....

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes shezllone druri me elemete hekuri

Shes shezllone druri me elemete hekuri

Zone Periferike | Tirane

B Shes shezllone druri ,me elemete hekuri, super rezistent, me dyshek. shiten me cmim te arsyeshem 100 mij lek cifti. per me shume info kontaktoni ne 0682050512...

10,000 Leke

Tirane
550 Euro Tregu Artikuj te ndryshem bilardo

bilardo

Tjeter zone | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Okazion ! shiten 2 bilardo per arsye mosperdorimi ! cmimi 550 euro per te dyja pak i diskutushem...

550 Euro

Tirane
1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Makina qethje Wahl

Makina qethje Wahl

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.56 Km nga qendra)

B Shiten makina qethje wahl wahl magic clip dhe wahl detailter. makinat shiten per arsye mbyllje biznesi, jan te ardhura nga amerika. jan te pajisura me transformator energjie me 110v nuk bejn zhurm, jan te perdoruara vetem 1 muaj....

1,000 Leke

Tirane
11,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem OKAZION SHITEN PAJISJE DENTARE NE OFERTE

OKAZION SHITEN PAJISJE DENTARE NE OFERTE

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Okazion!! shiten : unit dentar anthos kisar unit dentar anthos a5 aparat grafie murale gendex aspirator dhe kompresor. pajisjet janë në gjëndje shumë të mirë pune dhe vijnë në çmim oferte për arsye emigrimi. Çmimi në total 11 000 €....

11,000 Euro

Tirane
350 Leke Tregu Artikuj te ndryshem produkte per thonj

produkte per thonj

Kamez/Paskuqan | Tirane (4.90 Km nga qendra)

B shitet set i ri per thonj. seti perfshin te gjithe produktet e nevojshme per te punuar ne kete fushe. qe nga furra , freza , aspiratori ,vaskete pedikyr ,xheli , colore, manikyr xhel ,tipsa .etj tavolina eshte e bardhe me xham ....

350 Leke

Tirane
250,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Pajisje Piceri-Fastfood

Shiten Pajisje Piceri-Fastfood

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shiten pajisje per piceri-fastfood komplet (okazion) 1.furre pice me korrent 2.brumatrice 3.frigorifer banak 4.frigorifer kollon 5.kok frigoriferi per fastfood 6.banak per fastfood 7.banak me lavaman 8.aspirator,motor 9.tostier 10.zgare 11.gjiro mishi 12.friteze 13.komple...

250,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim