tenda dielli per ballkon cmimet 

 Online 8 lexues | 4 njoftime ne pritje

170,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paisjet e lokalit

Shiten paisjet e lokalit -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten okazion cadra kobra me profile te trasha per lokale cadrat jan me permas 4,5 me 4 metra jan 3 cop, shiten xhama per verand 20 metra me 1,6 metra te interesuarit te kontaktojne. ...

170,000 Leke

Tirane
100 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Inkubator automatik dhe vegla pune

Inkubator automatik dhe vegla pune

Zone Periferike | Fier

B Shes inkubator full automatik me permasa te ndryshme me super ofert per me teper inf 0699464198 ose wacap 0030685846480 flm...

100 Euro

Fier
10,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem shiten paisje per supermarket

shiten paisje per supermarket

Brryli | Tirane

B Shiten te gjitha paisjeet e nje supermarketi.rafte 100 metra ne gjendje shume te mire frigorifere mural 3 cope ne gjendje pune shume te mire frigorifere banak 4 metra ne gjendje shune te mire pune bankokasa dy cope sistem me kamerash hd me 16 kamera dhe dvr dhe ekran 40 polesh karroca marke...

10,000 Euro

Tirane
9,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karroce bebi

Karroce bebi

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet karroce bebi shume pak e perdorur ...

9,000 Leke

Tirane
18,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Krepa

Krepa

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet pajisja per krepa me gaz,1 muaj e perdorur. shitet per arsye mbyllje biznesi....

18,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Brumatrice industriale kapacitet 250 kg

Brumatrice industriale kapacitet 250 kg

Zone Periferike | Durres

B Brumatrice industriale italiane e perdorur ma kapacitet 250 kg ..cmimi i arshyeshem tel 0685767133...

5,000 Leke

Durres
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Komplet tapet dhe rrugica

Komplet tapet dhe rrugica

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Komplet tapet , rrugice koridori dhe dy rrugica shoqeruse. materiali eshte i perbere prej leshi dhe theke, ngjyre portokalli. ...

15,000 Leke

Tirane
22,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Tapet leshi

Tapet leshi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Tapet shume cilesor prej leshi, posacerisht per sallone dhe vecanerisht per stinen e dimrit. ...

22,000 Leke

Tirane
1,300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten komplet pajisjet per berber

Shiten komplet pajisjet per berber

Laprake | Tirane

B Shiten pajisjet per berber . shiten mobiljet ,2 pasqyrat , poltroni , lavatesti , tavolina dhe kolltuku . jan te reja 3 muaj te perdorura . arsyeja emigrimi . transporti falas brenda per brenda tiranes...

1,300 Euro

Tirane
10,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paisje marketi

Shiten paisje marketi

Brryli | Tirane

B Okazion. shiten paisjle marketi, 100 m rafte murale dhe anesore ne gjendje shume te mire 3 frigorifere murale ne gjendje perfekte 2 bankokasa karroca metalieke ,karroca plastike dhe kosha dore sistem kamerash me 16 kamera dhe dvr plus ekran 40” frigorifere banak 4 m ne gjendej shume te mir...

10,000 Euro

Tirane
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten rroba online me dergesa te shpejta edhe cmime te mira per nje rrob te cilesis me te mire

Shiten rroba online me dergesa te shpejta edhe cmime te mira per nje r

Don Bosko | Tirane

B Shiten rroba nga cdo lloj marke perfshi edhe ato te shtrejtat fare te cilat i merni me cmime te arsyeshme edhe me nje nga cilesit me te mira ne shqiperi ju jeni te paret qe e provoni dicka qe ne e shesim pas nje viti jan te tjeret qe e kan japim garanci se ajo qe shesim ne vlen gjith jeten, na ndiqn...

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Sobe per guzhine profesionale 4 ose 6 vatra

Sobe per guzhine profesionale 4 ose 6 vatra

Zone Periferike | Durres

B Soba industriale per guzhine profesionale te perdorura italiane me 4 ose 6 vatra dhe furre...cmime te arshyeshme me marreveshje tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
4,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kompresor Ajri    300L

Kompresor Ajri 300L

Currilat | Durres

B Kompresor ajri 300l i perdorur ne gjendje shum te mire pune. ...

4,500 Leke

Durres
38,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Brumatrice 15 kg Zanusi

Shitet Brumatrice 15 kg Zanusi

Qender | Elbasan

B Shitet brumatrice italiane zanusi profesionale ne gjendje shume te mire pune, punon me tension trefazor, me kapacitet 15kg...

38,000 Leke

Elbasan
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem karrige berberi

karrige berberi

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shitet karrige berberi ose per parukeri, shume e mirmbajtur sikur e re. cmimi 10,000 (100mi lek)...

10,000 Leke

Tirane
35 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Super priza dhe celsa me touch

Super priza dhe celsa me touch

Kodra e Diellit | Tirane

B Prej vitesh ofrojme shitje dhe sherbime sipas projekteve ne treg me modelet me te reja te prizave tashme mos kerkoni tjeter per cilesi , model , garanci i ka te gjitha kompania a.s.a ka filluar shitjet per te gjithe shqiperine 0682020371 livolo.al@gmail.com...

35 Euro

Tirane
7,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pianure 3+1

Pianure 3+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shiten pianure ne gjendje pune. eshte akoma e montuar dhe funksionale. ...

7,000 Leke

Tirane
45,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pomp lavazhi  3 faz

Pomp lavazhi 3 faz

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Pomp lavazhi 3 fazorsh. cmimi i diskutueshem...

45,000 Leke

Tirane
600 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Okazion Bilardo Italiane

Okazion Bilardo Italiane

Qender | Elbasan

B Shite bilardo ne foto gjendje perfekte e kompletuar gusr steka cmimi:600euro nr tlf 0693365812...

600 Euro

Elbasan
320,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem shes tavolina karrike/tende

shes tavolina karrike/tende

Fresku/Linze | Tirane (2.15 Km nga qendra)

B Shes 10 komplete tavolina dhe karrike 6 muaj te perdorura 200000 dhe 1 tende 6x7m hapje 120000...

320,000 Leke

Tirane
160,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten dy bilardo

Shiten dy bilardo

Zone Periferike | Durres

B Gjendje e mir pune shiten per arsye mbyllja e aktivitetit...

160,000 Leke

Durres
70,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten xhama per lokal per  verand

Shiten xhama per lokal per verand

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten xhama per lokal per verand 20 metra me gjatesi 1,6 meter. te interesuarit te kontaktojne cmimi okazion...

70,000 Leke

Tirane
100 Dollar Tregu Artikuj te ndryshem Adverten

Adverten

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet adverten , në llogari ka 4$ . adverten shitet bashkë me e-mailin....

100 Dollar

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Zgare - Zgara per guzhine profesesionale

Zgare - Zgara per guzhine profesesionale

Zone Periferike | Durres

B Zgara te dryshme per guzhina profesionale..te perdorura italiane, te reja gjithashtu eehe prodhime me porosi sipas permasave dhe kerkesave tuaja..cmime te arshyeshme nga me te lirat ne treg..tel 0685767133 ose 0692132528...

10,000 Leke

Durres
90,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN VEGLA LAVAZHI

SHITEN VEGLA LAVAZHI

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten vegla lavazhi (bombul, kompresor, pompe lavazhi 3 fazore) , ne gjendje shume te mire , 3 muaj te perdorura . cmimi : 90 000 leke (te treja se bashku) nr kontakti : 0675791386 bashke me veglat jepen falas edhe solucionet per lavazh 😊....

90,000 Leke

Tirane
1,300,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Mer jep

Mer jep

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shes 500 pal pantollona xhins super kulitet. 2.000lek/pal shes 100 pal kostume sportive najk kualitet 2.000lek/kostu shes1000 pal bokserka 100 /lek palen të nderuar zotërinj nëse jeni të interesuar për cfardo artikuj të tekstilit më shkruani në vatcap ose në emai adres se une kam mbi 5...

1,300,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim