tenda ne shitje 

 Online 46 lexues | 0 njoftime ne pritje

7,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten pajisje furre buke

Shiten pajisje furre buke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes pajisje te nje furre buke: pajisjet jane shume pak te perdorura dhe ne gjendje shume te mire, si me poshte: furra brumatricja tavolina punes sharra 2 frigorifere njeri ngrofes tjetri ftohes cmimi 7000euro. per me shume detaje mund ti shihni edhe nga afer. shiten edhe vec e vec nr kontakt...

7,000 Euro

Tirane
4,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kompresor Ajri    300L

Kompresor Ajri 300L

Currilat | Durres

B Kompresor ajri 300l i perdorur ne gjendje shum te mire pune. ...

4,500 Leke

Durres
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten motosharra

Shiten motosharra

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten motosharra me garanci 1 vit. cmimi 20.000 leke te reja...

20,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Blejme

Blejme

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Blejme mobilje te perdorura pajisje lokali etj.....

50,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Depozita kontenitor inoksi per Vere Raki Vaj

Depozita kontenitor inoksi per Vere Raki Vaj

Zone Periferike | Durres

B Depozita kontenitor serbator te reja prodhim fabrike italiane..100% inox ushqimore me kapacitete te dryshem si 50 litra 100 litra 200 litra 400 litra 500 litra 750 litra 1000 litra ..cmime okazion ...

10,000 Leke

Durres
9,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Gjiro Mishi Hell me Zgare profesionale

Gjiro Mishi Hell me Zgare profesionale

Zone Periferike | Durres

B Gjiro mishi hell me zgare me qymyr profesionale ..te reja ne gjendje te gateshme dhe prodhime me porosi sipas permasave dhe kerkesave tuaja..cmime nga me te lirat ne treg...

9,000 Leke

Durres
90,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN VEGLA LAVAZHI

SHITEN VEGLA LAVAZHI

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten vegla lavazhi (bombul, kompresor, pompe lavazhi 3 fazore) , ne gjendje shume te mire , 3 muaj te perdorura . cmimi : 90 000 leke (te treja se bashku) nr kontakti : 0675791386 bashke me veglat jepen falas edhe solucionet per lavazh 😊....

90,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Banak per lokal

Banak per lokal

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Banak per lokal 2.5 m i gjate...

5,000 Leke

Tirane
0 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Kafe Bustine ( Cialde ) me shumice dhe pakice

Kafe Bustine ( Cialde ) me shumice dhe pakice

Zone Periferike | Durres

B Tostart bustine tek ne mund te gjeni kafe bustine te nje cilesie mjaft te larte , ajo cka ju ju mungon per nje dite te mbare mund ta gjeni tek tostart bustine . tostart prodhon kafe bustine me marken e saj , por gjithashtu edhe me markat tuaja , me logot tuaj . mos humb me kohe mer telef...

0 Leke

Durres
4,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet kostum Sportiv Nike Pro

Shitet kostum Sportiv Nike Pro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet kostum sportiv nike pro. masa m. shume pak i veshur. blere 120€. ...

4,000 Leke

Tirane
3,200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet bordatrice ne gjendje shume te mire 3200 Euro!

Shitet bordatrice ne gjendje shume te mire 3200 Euro!

Vore | Tirane

B Shitet bordatrice ne gjendje pune. cmimi 3200 euro per me teper detaje kontaktoni : 0692043562...

3,200 Euro

Tirane
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Banak per piceri ose fast food

Banak per piceri ose fast food

Zone Periferike | Durres

B Banko pizza banak frigoriferik me suprine me tasa dhe mermer..2 metra i gjate..cmimi i arsyeshem..gjithashtu prodhojm dhe banak sipas permasave dhe kerkesave tuaja.....

15,000 Leke

Durres
35,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Lavastovilje per bar

Lavastovilje per bar

Zone Periferike | Durres

B Lavastovilje lavabicchieri per bar italiane ne fjendje te mire cmimi i arsyeshem ...

35,000 Leke

Durres
250 Euro Tregu Artikuj te ndryshem STEP

STEP

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Tonifikon kembet dhe vithet. gjendja:10/10...

250 Euro

Tirane
2,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet super oferte  Solar per nxirje trupi

Shitet super oferte Solar per nxirje trupi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet solar ne gjedje shum te mire pune , modeli ne kembe si gabin dushi shum praktike dhe nuk zen vend shum e pershtatshme per ambiente te vogla ...

2,000 Euro

Tirane
35 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Super priza dhe celsa me touch

Super priza dhe celsa me touch

Kodra e Diellit | Tirane

B Prej vitesh ofrojme shitje dhe sherbime sipas projekteve ne treg me modelet me te reja te prizave tashme mos kerkoni tjeter per cilesi , model , garanci i ka te gjitha kompania a.s.a ka filluar shitjet per te gjithe shqiperine 0682020371 livolo.al@gmail.com...

35 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shes pajisje per fast food si gjiro 2 cope, friteze, prerese mishi, piaster zgare me gas, tostier, kapa aspirimi 3.50 m, kreperi dopio me gas, frigorifer ekspozator, frigorifer kollone, frigorifer sapet 400 litra, tavolina pune, banak, lavapjate, shume pak te perdorura, te blera tek firma zanussi....

1,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Banak Frigo per pizza Piceri - Banak Pica

Banak Frigo per pizza Piceri - Banak Pica

Zone Periferike | Durres

B Banko pizza - banak frigoriferik inoksi per pizza piceri .cmime nga me te lirat ne treg..artikuj te gatcme dhe prodhime me porosi sipas masave dhe kerkesave tuaja tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
38,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Brumatrice 15 kg Zanusi

Shitet Brumatrice 15 kg Zanusi

Qender | Elbasan

B Shitet brumatrice italiane zanusi profesionale ne gjendje shume te mire pune, punon me tension trefazor, me kapacitet 15kg...

38,000 Leke

Elbasan
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Sobe per guzhine profesionale 4 ose 6 vatra

Sobe per guzhine profesionale 4 ose 6 vatra

Zone Periferike | Durres

B Soba industriale per guzhine profesionale te perdorura italiane me 4 ose 6 vatra dhe furre...cmime te arshyeshme me marreveshje tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Banak Frigoriferik

Banak Frigoriferik

Zone Periferike | Durres

B Banak frigoriferik freskues ose ngrires.. te ri. ne gjendje te gatcme dhe me porosi sipas permasave dhe kerkesave tuaja..cmime nga me te lirat ne treg..tel 0685767133 ose 0692132528...

10,000 Leke

Durres
5,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Okazion! Produkte per piceri dhe fasfood ne oferteđź’°

Okazion! Produkte per piceri dhe fasfood ne oferteđź’°

Fresku/Linze | Tirane

B Shiten pajisje picerie dhe fasfoodi me super cmim. banak lokali, frigorifer banak, tavolina, karrige, frigorifer, brumatrice, fetatrice sallami, kend divani, pjata druri, vasketa etj. cmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem. ...

5,000 Euro

Tirane
2,200 Euro Tregu Artikuj te ndryshem shiten paisje picerie

shiten paisje picerie

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten pajisje picerie komplet..furre picerie zanolli italiane me gaz me tull shamoti lart dhe posht.kapaciteti i furres per 6 pica.frigorifer banak picerie dhe brumatice plus t gjitha pajisjet e tjera per piceri....

2,200 Euro

Tirane
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Gjenerator

Gjenerator

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Gjenerator benzine shume i mir per lokale dhe shtepi ne gjendjee pshum te mir pune ... motorr honda...

20,000 Leke

Tirane
3,800 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shitet Konvergjence 2012+Ure 3.5kg

Shitet Konvergjence 2012+Ure 3.5kg

Don Bosko | Tirane

B Shitet konvergjence e vitit 2012 + ure +ballancues+hapese gomash ne gjendje shume te mire, shitet per efekt mbyllje aktiviteti me cmim nen kosto.,, cmimi 3800 euro .cel 0696002224...

3,800 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim