tenda ne shitje 

 Online 27 lexues | 2 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
1,700 Leke Artikuj te ndryshem Karroce (Makine ) loder per femije Fisher Price

Karroce (Makine ) loder per femije Fisher Price

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane

B Karroce (makine ) loder per femije fisher price...

1,700 Leke

Tirane
3,500 Leke Artikuj te ndryshem Monopatine per vajza e paperdorur + Karroce loder Fisher Price

Monopatine per vajza e paperdorur + Karroce loder Fisher Price

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane

B Monopatine roze per vajza e paperdorur + karroce loder per femije fisher price...

3,500 Leke

Tirane
300 Leke Artikuj te ndryshem Shiten pesha shtange

Shiten pesha shtange

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten pesha shtange 3 mije lek kg....

300 Leke

Tirane
800 Leke Artikuj te ndryshem Doreza per stervitje

Doreza per stervitje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Doreza per stervitje ...

800 Leke

Tirane
5,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten boshte shtange

Shiten boshte shtange

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten boshte shtange per stervitje. 5000 lek copa....

5,000 Leke

Tirane
4,500 Leke Artikuj te ndryshem Gira

Gira

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten gira te reja fare ...

4,500 Leke

Tirane
240 Euro Artikuj te ndryshem karrocë për femije

karrocë për femije

Don Bosko | Tirane

B Karrocë për fëmijë e markës city mini. mjaft komode në përdorim dhe pak e përdorur. shitet me gjysëm çmimi brenda javes...

240 Euro

Tirane
3,000 Leke Artikuj te ndryshem Rrethore per femije Chicco

Rrethore per femije Chicco

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Rrethorja eshte thuajse e paperdorur.disponon dy nivele te uleses dhe kukullat jane me muzike ....

3,000 Leke

Tirane
600 Euro Artikuj te ndryshem Friteze profesionale me gaz per restorant fast food

Friteze profesionale me gaz per restorant fast food

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Friteze profesionale me gaz per patate,kapacitet voluminoz dhe shpejtesi,marka soget...

600 Euro

Tirane
2,800 Euro Artikuj te ndryshem shitet tende cader

shitet tende cader

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet tende cader me sip totale 64 m2. tenda eshte e perbere me 4 cadra me dimension 4 m × 4 m. prodhim importi. cmimi 2800 euro...

2,800 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim