ullinj turshi 

 Online 15 lexues | 4 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
10,000 Leke Artikuj te ndryshem Aparat fotografik Instax mini 7c

Aparat fotografik Instax mini 7c

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Aparat fotografik çasti instax 7c, ne ngjyre qumshti + kafe. aparati gjithashtu shoqerohet me kasken mbrojtese dhe çante per aparatin. shume praktik ne perdorim. aparatin funksion me bateri. Çmimi eshte i diskutueshem....

10,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet kompresor ajri

Shitet kompresor ajri

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet kompresor ajri 50 fini.prodhim italian në gjendje shume të mirë....

15,000 Leke

Tirane
33,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet tavoline ping pongu

Shitet tavoline ping pongu

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Okazion!! tavoline ping-pongu 33.000 leke e paketuar + set raketash + rrjetën me stativa mbajtës dhuratë🎁 e përshtatshme për kampionate, kushte shtëpie, zyra, garazhe, etj. e lehtë për tu montuar. ▪️paloset dhe nuk zë shumë vend. ▪️përmasat: 278x153 cm. ▪️e...

33,000 Leke

Tirane
60,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten 6 rafte hekuri

Shiten 6 rafte hekuri

Qender | Fier

B Shiten 6 rafte hekuri 600 mij leke...

60,000 Leke

Fier
100 Euro Artikuj te ndryshem OKAZION !!! 4 Goma 175/65R14 82T me DISQE

OKAZION !!! 4 Goma 175/65R14 82T me DISQE

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Okazion !!! 4 goma 175/65r14 82t bashke me disqe te ardhura nga gjermania. 0672118266...

100 Euro

Tirane
6,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten girat

Shiten girat

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shiten gira te reja me vidosje te cmontueshme mundesi shtimi dhe pakesimi te peshes. ...

6,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Artikuj te ndryshem OKAZION!!! Shitet karroce femijesh

OKAZION!!! Shitet karroce femijesh

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Shes karroce femijesh te përdorur ne gjendje shum te mire...

10,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Artikuj te ndryshem Shiten Tavolinat me karrike

Shiten Tavolinat me karrike

Currilat | Durres

B Tavolina me karrike te perdorura ne gjendje shume te mire, 8 cope ne total, me çmim total 1500 euro, çmimi eshte i diskutueshem. ...

1,500 Euro

Durres
1,200 Euro Artikuj te ndryshem 4 Bokse + milser

4 Bokse + milser

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.89 Km nga qendra)

B Shiten 4 bokse + mikser per arsyje mos pordorimi ne gjendje te perkryer ...

1,200 Euro

Tirane
300 Euro Artikuj te ndryshem Shiten SET Pajisje Parukerie per 4 Poste

Shiten SET Pajisje Parukerie per 4 Poste

Zone Periferike | Durres

B Set pajisje parukerie per 4 poste, 4 pasqyra + syrtare, 2 lavateste, 2 karrige, 1 raft xhami. (importuar nga italia) ne gjendje shume te mire....

300 Euro

Durres
5,000 Leke Artikuj te ndryshem Makin qepse

Makin qepse

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Nevert profesional per kthim pale pantalloni,ne gjendie shum te mir pune,...

5,000 Leke

Tirane
45,000 Leke Artikuj te ndryshem Mjete Pune Tipe te ndryshme Trokosh

Mjete Pune Tipe te ndryshme Trokosh

Kucove | Berati

B Shes 6 tipe trokosh te ndryshme me cmim shume te arsyeshem. cmimi per 1 troko 8000 leke te reja ne gjendje shume te mire pune nqs shiten se bashku cmimi final 45000 leke te reja oferte...

45,000 Leke

Berati
12,000 Leke Artikuj te ndryshem Makine Qepese Butterfly E Paperdorur

Makine Qepese Butterfly E Paperdorur

Kucove | Berati

B Per shitje makine e re qepese pothuajse e paperdorur marka butterfly ...

12,000 Leke

Berati
22,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten Jorgan,Batanie dhe Guvert

Shiten Jorgan,Batanie dhe Guvert

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Shiten jorgani i trash per dimer teper cilesor me permasa super dopio po ashtu dhe guverta dhe batania jane teper cilesore dhe ato me permasa super dopio.jane te tria te reja fare te paperdorura me kutite perkatese .shiten per arsye emigrimi .mund te shiten te tria bashk ose vec e vec...

22,000 Leke

Tirane
7,500 Leke Artikuj te ndryshem Kosh për fëmijë

Kosh për fëmijë

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)

B Shitet kosh për fëmijë pothuajse i ri i sjellë nga greqia,me këmbë metalike dhe me mbrojtëse lëkurë për mos dëmtimin e bebes dhe me rrjetë ...

7,500 Leke

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem Shitet Step Orbitrack shume pak i perdorur, shitet per arsye mosperdorimi!

Shitet Step Orbitrack shume pak i perdorur, shitet per arsye mosperdor

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.17 Km nga qendra)

B Shitet step orbitrac shume pak i perdorur. shitet per arsye mosperdorimi! cmimi i diskutueshem!...

100 Euro

Tirane
1,000 Leke Artikuj te ndryshem Set bluzash per bebe

Set bluzash per bebe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Set bluzash per bebe/femije baby club, me menge te shkurtra, 3-6 muaj, 68 cm. bluzat jane te reja me etikete te perbera nga bio cotton....

1,000 Leke

Tirane
45 Euro Artikuj te ndryshem Manual riparimi mercedes benz 1976-1988 diesel

Manual riparimi mercedes benz 1976-1988 diesel

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Manual riparimi mercedes benz 1976-1988 diesel. absolutisht per te gjitha pjeset e makines. nafte: 200, 240, 240td, 300 & 300td. seria 123...

45 Euro

Tirane
600 Leke Artikuj te ndryshem Tuta per bebe

Tuta per bebe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Tuta per bebe/femije me kapuc, te perdorura shume pak, pothuaj te reja. te ngrohta dhe te bukura me dizenjo me mace. marka fagottino....

600 Leke

Tirane
7,900 Leke Artikuj te ndryshem Kitare 🎸

Kitare 🎸

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet per arsye ekonomike kitare klasike ne gjendje te perkryer....

7,900 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim