uturak  

 Online 31 lexues | 3 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri me shumice ose 500 leke shishja. shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri me shumice ose 500 leke shishja cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
15,900 Leke Artikuj te ndryshem ✅✅iPhone 7 15.900 Leke —> PAGUAJ ME KESETE ✅✅

✅✅iPhone 7 15.900 Leke —> PAGUAJ ME KESETE ✅✅

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B 🤳iphone 7 32gb rose gold 🤳 ➖ 15,900 leke ✔garancia 6 muaj 🎁xham , cover , karikues dhurate ! 🎖️🎖️super super cmime🎖️🎖️ ❗merre me keste vetem me karte id❗ ❗ 🚛bejme transport ne gjithe shqiperine🚛 🛡️garancia 6 muaj 🏠 -ad...

15,900 Leke

Tirane
100 Leke Artikuj te ndryshem Cajra bimore nga malet e Skraparit

Cajra bimore nga malet e Skraparit

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Caj mali, lule blini , trumez, moll e eger , rigon, fier guri, trendafil i eger , sherebel mali, etj. xhdo paketim shitet 100 lek te reja. ndodheni perball spitalit amerikani 3, te interesuarit te kontaktojn ne ...

100 Leke

Tirane
40,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten 5 rafte hekuri 400 mij leke 1 cope 80 mije leke

Shiten 5 rafte hekuri 400 mij leke 1 cope 80 mije leke

Qender | Fier

B Shiten 5 rafte hekuri 400 mij leke 1 cope 80 mije leke...

40,000 Leke

Fier
1,000 Leke Artikuj te ndryshem Kostum sportiv shitet ..masa L

Kostum sportiv shitet ..masa L

Qender | Fier

B Kostum sportiv shitet ..masa l .. 10 mije leke ...

1,000 Leke

Fier
850 Leke Artikuj te ndryshem Ushqime blegtorale ush per qen mace blete sheq i madh

Ushqime blegtorale ush per qen mace blete sheq i madh

Qender | Fier

B Ushqime blegtorale .. fier sheq i madh .. agro market .. miser .hime. koncetrat .miell ushqim per qen .. mace .. blete .. pellumba ..kanarina ..papagall ...grur elb hermik panxhar ..etj...

850 Leke

Fier
2,000 Leke Artikuj te ndryshem GOLF 5 USB

GOLF 5 USB

Fresku/Linze | Tirane

B vetem per rcd510 rns315...

2,000 Leke

Tirane
70,000 Leke Artikuj te ndryshem SHES VAZO METALIKE DHR NDRICUES PER AMBIENTE BIZNESI

SHES VAZO METALIKE DHR NDRICUES PER AMBIENTE BIZNESI

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.98 Km nga qendra)

B Shiten 8 vazo dhe 5 ndricues per ambient biznesi. te gjitha jane blere 5 muaj me pare dhe shiten per arsye te ndryshimit te aktivitetit. cmimi i shitjes: vazo 8 x 5000 leke/cope ndricues 5 x 6000 leke /cope *vazot jane blere bosh 10000 leke copa 5 muaj me pare dhe jane kompletuar me lule dhe ...

70,000 Leke

Tirane
400 Leke Artikuj te ndryshem Furce per pallto dhe rroba

Furce per pallto dhe rroba

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.50 Km nga qendra)

B Furce per pallto dhe rroba te ndryshme per te hequr pluhurin dhe pushin apo floket e kafsheve. shume e lehte ne perdorim, e re....

400 Leke

Tirane
35,000 Leke Artikuj te ndryshem Shitet Vibrator OKAZION! 35.000 Leke

Shitet Vibrator OKAZION! 35.000 Leke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shitet vibrator ne gjendje shume te mire pune. pothuajse i ri. shitet per arsye mosperdorimi. eshte blere 600.000 leke dhe shitet 350.000 leke. tel 069 323 6976...

35,000 Leke

Tirane
150 Euro Artikuj te ndryshem Tirane Shitet Vibrator OKAZION! 150 Euro

Tirane Shitet Vibrator OKAZION! 150 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shitet vibrator ne gjendje shume te mire pune. pothuajse i ri. shitet per arsye mosperdorimi. eshte blere 350 euro dhe shitet 150 euro. tel 069 323 6976...

150 Euro

Tirane
35,000 Leke Artikuj te ndryshem Tirane Shitet Gjenerator 4.2 kVA. 35.000 Leke

Tirane Shitet Gjenerator 4.2 kVA. 35.000 Leke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shitet gjenerator 4.2 kva shume pak i perdur. eshte bler i ri 500.000 leke te vjetra. shitet 350.000 leke per arsye mosperdorimi. tel 069 323 6976...

35,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Artikuj te ndryshem Tirane Shitet Motorr- Pompe OKAZION!!! 35.000 Leke

Tirane Shitet Motorr- Pompe OKAZION!!! 35.000 Leke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shitet motorr-pompe ne gjendje shume te mire. shume pak e perdorur. e plotesuar me te gjithe aksesoret per ujitje. shitet per arsye mosperdorimi 350.000 leke te vjetra. tel 069 323 6976...

35,000 Leke

Tirane
100 Euro Artikuj te ndryshem OKAZION Shiten Paisje Banjo

OKAZION Shiten Paisje Banjo

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shiten paisje banjo. wc, bide , pllaka dushi , grupe lavamani , grupe bide , grupe dushi , mekanizem wc. shiten me cmime te skontuar me tregun. te gjitha bashke ose vec e vec tel 069 323 6976 shiten paisje banjo. wc, bide , pllaka dushi , grupe lavamani , grupe bide , grupe dushi , mekanizem wc...

100 Euro

Tirane
99,999,999 Euro Artikuj te ndryshem Shitet transformator fuqie

Shitet transformator fuqie

Kodra e Diellit | Tirane

B Transformator-35/04kv fuqia-3150kva prodhim italian viti 2002 kontakti-0693733822...

99,999,999 Euro

Tirane
100 Leke Artikuj te ndryshem 📣 Shiten pajisjet per Furre Buke Pasticeri, me cmim OKAZION❗️❗️❗️

📣 Shiten pajisjet per Furre Buke Pasticeri, me cmim OKAZION❗️

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.61 Km nga qendra)

B Shiten te gjitha panisjet per furre buke pasticeri. pajisje ne shitje: brumatrice, furre me dy kate, furre per pica, tavoline, frigorifer freskues kolone, frigorifer banak per pasticeri, ngrohes banak per byreke, sharra e bukes, raftet e bukes bashke me banak totalisht te reja. per me shume na ko...

100 Leke

Tirane
4,500 Leke Artikuj te ndryshem Shiten Taka futbolli Joma

Shiten Taka futbolli Joma

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.56 Km nga qendra)

B Shiten taka futbolli joma...

4,500 Leke

Tirane
100 Leke Artikuj te ndryshem Fidane Lajthie

Fidane Lajthie

Zone Periferike | Kruje

B Shiten fidane lajthie me kubike. fidanet jane varietet shume cilesor, sic tregohet ne fotografi. ofrojme edhe keshillim per krijimin e plantacionit dhe kujdesin ndaj bimeve. cmim super i arsyeshem, 100 leke kubiku. kontakt vetem me whatsapp/viber: 0686331173...

100 Leke

Kruje
450 Euro Artikuj te ndryshem Pajisje Picerie

Pajisje Picerie

Zone Periferike | Kruje

B Shitet furri per pica... cmimi 850 euro ( pak i diskutueshem. shitet brumatrice 8 kg per 450 euro gjendja 8/10..cmimi i diskutueshem. pajisjet jane pak te perdorura dhe po te blihen set cmimi ndryshon.. ...

450 Euro

Kruje
100 Euro Artikuj te ndryshem Shes pushke deti dhe dritat e peshkimit.

Shes pushke deti dhe dritat e peshkimit.

Qender | Durres

B Jan te reja te paperdorura...

100 Euro

Durres
220 Euro Artikuj te ndryshem Kondicioner BEKO

Kondicioner BEKO

Qender | Lezhe

B Shum pak i perdorur....

220 Euro

Lezhe

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim