vegla profisinale te perdorura tiran 

 Online 38 lexues | 2 njoftime ne pritje

500 Leke Artikuj te ndryshem Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati

Shes raki rrushi dhe vaj ulliri Berati -

Qender | Lushnje NjoftimeFalas.com

B Shes raki rrushi 19-20 grad, 100% rrush. 500 litri shes dhe vaj ulliri berati 700 leke litri cmimi i diskutueshem nese vini ta merni vete....

500 Leke

Lushnje
1,570 Euro Artikuj te ndryshem VINC URE

VINC URE

Qender | Fier

B Shitet vinc ure per ngarkim-shkarkim te materialeve te renda. kapaciteti i mbajtjes se peshes: deri ne 5 ton. dimensionet e vinçit: 9.5 meter. perfshire dhe shinat. Çmimi: 1570 euro per informacione me tej na kontaktoni, si me poshte: cel: +355689045775 cel: +355682025811 email: primoal9...

1,570 Euro

Fier
600 Leke Artikuj te ndryshem Vaj Ulliri Bio

Vaj Ulliri Bio

Zone Periferike | Berati

B Vaj ulliri bio ekstra i virgjer nga kodrat e beratit. cilesia absolute. ...

600 Leke

Berati
12,000 Leke Artikuj te ndryshem karroce femijesh

karroce femijesh

Kodra e Diellit | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Shitet karroce per femije ...

12,000 Leke

Tirane
500 Leke Artikuj te ndryshem Punime Handmade ne gure dru telajo.

Punime Handmade ne gure dru telajo.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Punime me karakter krishtlindje. ...

500 Leke

Tirane
5,500 Leke Artikuj te ndryshem VAJ ULLIRI BIO

VAJ ULLIRI BIO

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)

B Përshëndetje shesim vaj ulliri cilsia e para nga fshatrat e mllakastres . Çmimi 5500lek litri . e sjellim ne tiran ....

5,500 Leke

Tirane
600 Euro Artikuj te ndryshem Kioske

Kioske

Qender | Kukes

B Shitet kjoske cmimi 500€ kukes ...

600 Euro

Kukes
2,000 Euro Artikuj te ndryshem Frigorifer banak freskues

Frigorifer banak freskues

Lungomare | Vlore

B Shitet banak freskues i markes oscartielle 2.70 cm i gjate viti i prodhimit 2012 dhe ka punuar vetem tre vjet pothuajse i ri...

2,000 Euro

Vlore
1,500 Euro Artikuj te ndryshem Frigorifer freskues mural

Frigorifer freskues mural

Lungomare | Vlore

B Sitet frigorifer mural i markes oscartielle 2metra i gjate viti 2012 ka punuar 3 vjet pothuajse i ri ...

1,500 Euro

Vlore
700 Leke Artikuj te ndryshem VAJ ULLIRI BIO

VAJ ULLIRI BIO

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shitet vaj ulliri bio cilesia e vajit eshte shume e larte pasi teknologjia e perpunimit eshte e 2020 dhe ulliri eshte i perpunuar ne nje kohe shume te shkurter nga vjelja. trajtimi i bimeve te ullirit eshte bere me parametrat e duhur per te arritur cilesine maksimale. per interesime ju lutem...

700 Leke

Tirane
750 Leke Artikuj te ndryshem Ushqime blegtorale .. fier sheq i madh

Ushqime blegtorale .. fier sheq i madh

Qender | Fier

B Ushqime blegtorale .. fier sheq i madh .. agro market .. miser .hime. koncetrat .miell vendi .. ushqim per qen .. mace .. grur . elb . etj..... ...

750 Leke

Fier
500 Leke Artikuj te ndryshem Punime Handmade ne gure dru telajo.

Punime Handmade ne gure dru telajo.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Punime me karakter krishtlindje. ...

500 Leke

Tirane
5,000 Leke Artikuj te ndryshem karroce per femije

karroce per femije

Fresku/Linze | Tirane

B Shitet karroca per arsye mos perdorimi. kontakt +35569453869...

5,000 Leke

Tirane
800 Euro Artikuj te ndryshem Aparat oksigjeni per shitje 5 dhe 10 lit/minute

Aparat oksigjeni per shitje 5 dhe 10 lit/minute

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shesim aparate oksigjeni me kapacietet 5 dhe 10 lit/min. aparatet jane te rinj,te certifikuar dhe me garanci! ofrojme asistence te vazhdueshme profesionale. prodhojne oksigjen 24 ore pa nderprerje me ane te ujit! per info kontaktoni ne 069 280 5285 ...

800 Euro

Tirane
6,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten girat

Shiten girat

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shiten gira te reja me vidosje te cmontueshme mundesi shtimi dhe pakesimi te peshes. ...

6,000 Leke

Tirane
45,000 Leke Artikuj te ndryshem Shiten 5 rafte hekuri 450 mij leke 1 cope 100 mije leke

Shiten 5 rafte hekuri 450 mij leke 1 cope 100 mije leke

Qender | Fier

B Shiten 5 rafte hekuri 450 mij leke 1 cope 100 mije leke...

45,000 Leke

Fier
301,800 Artikuj te ndryshem Magazinë kontejnerësh dhe paketim alumini

Magazinë kontejnerësh dhe paketim alumini

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Magazinë kontejnerësh dhe paketim alumini në shitje në ankandin online në 24 nëntor 2020 në 11:00 am depo e kontejnerëve dhe paketimeve të aluminit. magazinë e përbërë nga: -lëndë e parë: rrotulla shiritash alumini me një peshë të vlerësuar 57.594 kg, të llakuara me bojë u...

301,800

Tirane
650 Leke Artikuj te ndryshem Vaj ulliri extravirgjer

Vaj ulliri extravirgjer

Zone Periferike | Vlore

B Shitet vaj ulliri ne zonen e vlores, ulli i perpunuar ne fabriken e drashovices dhe vaj i konservuar ne cisterna 200l inox. cmimi eshte 7 mije leke l ose per shitje per 100 l e siper cmimi eshte 6 mije leke. per info numri italian per watsapp 00393472142410...

650 Leke

Vlore
1,100 Euro Artikuj te ndryshem Kontier zyre

Kontier zyre

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shitet kontenier zyre ne gjendje shume te mire. dimensionet 2.4m x 3.8 m...

1,100 Euro

Tirane
200 Euro Artikuj te ndryshem Kitare Akustike

Kitare Akustike

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.54 Km nga qendra)

B Shitet set kitare akustike e perdorur ne gjendje shume te mire. masa 4/4 full size.....

200 Euro

Tirane
12,000 Leke Artikuj te ndryshem Stol per gira, muskuj barku dhe kembet

Stol per gira, muskuj barku dhe kembet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.90 Km nga qendra)

B Shitet stol per gira muskujt e barkut dhe kembeve. tel: 0697561079...

12,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim