veglat e drurit te perdorura 

 Online 25 lexues | 5 njoftime ne pritje

500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Rroba te perdorura

Rroba te perdorura

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.70 Km nga qendra)

B Perde ... mbulesa ... jestik ejt rroba cunash edhe gocash .....

500 Leke

Tirane
25,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten karroce per femije,

Shiten karroce per femije,

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shiten me cmim okazion: karroce femijesh se bashku me aksesoret sexholino tavoline plus karrige ushqimi ne total te gjitha 25 mije lek...

25,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Paisje marketi

Paisje marketi

Kodra e Diellit | Tirane

B Shiten rafte ne gjendje perfekte 12 metra frigorifer banak...

10,000 Leke

Tirane
2,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten pajisje per servis telefonash

Shiten pajisje per servis telefonash

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Okazion! shiten te gjitha pajisjet per servis telefonash. pajisjet jane shume pak te perdorura, shiten per mbyllje aktiviteti....

2,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Friteze - friteza per guzhine profesionale

Friteze - friteza per guzhine profesionale

Zone Periferike | Durres

B Friteza italiane te perdorura per guzhina profesionale..cmime te arshyeshme nga me te lirat ne treg tel 0685767133...

10,000 Leke

Durres
10,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Paisje per bar restorante guzhina banak.frigorifer etj

Paisje per bar restorante guzhina banak.frigorifer etj

Zone Periferike | Durres

B Shiten paisje punime inoksi per bare restorante si: banaqe, soba, guzhina, zgara, friteza, furra pizza, gjiro pule, pajsje per fastfood, dhoma frigoriferike, frigorifera te dryshem, tavolina inoksi, lavamane, expositor peshku etj. artikuj te gatcem ne gjendje pune gjithashtu edhe punime me porosi si...

10,000 Leke

Durres
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

Tirane, shes Pajisje kuzhine per fast food

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)

B Shes pajisje per fast food si gjiro 2 cope, friteze, prerese mishi, piaster zgare me gas, tostier, kapa aspirimi 3.50 m, kreperi dopio me gas, frigorifer ekspozator, frigorifer kollone, frigorifer sapet 400 litra, tavolina pune, banak, lavapjate, shume pak te perdorura, te blera tek firma zanussi....

1,000 Euro

Tirane
90,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem SHITEN VEGLA LAVAZHI

SHITEN VEGLA LAVAZHI

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shiten vegla lavazhi (bombul, kompresor, pompe lavazhi 3 fazore) , ne gjendje shume te mire , 3 muaj te perdorura . cmimi : 90 000 leke (te treja se bashku) nr kontakti : 0675791386 bashke me veglat jepen falas edhe solucionet per lavazh 😊....

90,000 Leke

Tirane
100,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten bokse per DJ Marka Italiane : Rcf Art 715-A Aktiv

Shiten bokse per DJ Marka Italiane : Rcf Art 715-A Aktiv

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Shiten bokse per dj marka italiane : rcf art 715-a aktiv madhesia : 15 inch fuqia : 1400 watt peak,700 watt rms vendndodhja tirane (astir) shume te fuqishme dhe me kualitet shume te larte. blere tek electronics ne myslym shyr me fature te rregullt tvsh-je ne emrin tim. shoqerohen bashke,me ke...

100,000 Leke

Tirane
750 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Bilardo Italiane

Bilardo Italiane

Tjeter zone | Tirane

B Bilardo italiane 3 cop super bilardo me super pllake origjinale sponda te rrinj cope te ree...

750 Euro

Tirane
9,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Gjiro Mishi Hell me Zgare profesionale

Gjiro Mishi Hell me Zgare profesionale

Zone Periferike | Durres

B Gjiro mishi hell me zgare me qymyr profesionale ..te reja ne gjendje te gateshme dhe prodhime me porosi sipas permasave dhe kerkesave tuaja..cmime nga me te lirat ne treg...

9,000 Leke

Durres
7,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten pajisje furre buke

Shiten pajisje furre buke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shes pajisje te nje furre buke: pajisjet jane shume pak te perdorura dhe ne gjendje shume te mire, si me poshte: furra brumatricja tavolina punes sharra 2 frigorifere njeri ngrofes tjetri ftohes cmimi 7000euro. per me shume detaje mund ti shihni edhe nga afer. shiten edhe vec e vec nr kontakt...

7,000 Euro

Tirane
10,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten paisje marketi

Shiten paisje marketi

Brryli | Tirane

B Okazion. shiten paisjle marketi, 100 m rafte murale dhe anesore ne gjendje shume te mire 3 frigorifere murale ne gjendje perfekte 2 bankokasa karroca metalieke ,karroca plastike dhe kosha dore sistem kamerash me 16 kamera dhe dvr plus ekran 40” frigorifere banak 4 m ne gjendej shume te mir...

10,000 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Artikuj te ndryshem shitet tenda, banak ekspozitor

shitet tenda, banak ekspozitor

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Shitet tenda, banak ekspozitor. cmim i arsyeshem....

50 Euro

Tirane
1,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Frigorifer banak

Frigorifer banak

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B Per arsye te mbylljes se biznesit shitet frigoriferi banak mayerial inoxi me gjatesi 3.5 m me 6 kanate dhe 2 kate 2 gropa lavamani. ne cmim perfshihen 2 krahet e banakut ne forme u po prej inoxi reklama e shisheve te pijeve dhe gotave qe montohet ne tavan metalik i zi. ...

1,500 Euro

Tirane
80,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem shitet zgare

shitet zgare

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.75 Km nga qendra)

B Shitet zgare pjekje mishi 60 x 180 profesionale...

80,000 Leke

Tirane
2,500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shes makinen e akullores

Shes makinen e akullores

Qender | Elbasan

B Shes makinen e akullores me tre leva. ne gjendje perfekte pune pa asnje defekt. punon me energji elektrike 3 fazore e kthyer ne monofaz. e pershtatshme per biznese. cmimi i arsyeshem 2500€ dhe i diskutueshem. ...

2,500 Euro

Elbasan
20,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet guzhine 2 metra.

Shitet guzhine 2 metra.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet guzhine 2 metra . material: entievi guzhina ka lavaman dhe grup. cmimi: 20,000 mije leke...

20,000 Leke

Tirane
5,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Objekte ne shitje bar-kafe jogurteri 5 .000 Euro (qendra kristal)

Objekte ne shitje bar-kafe jogurteri 5 .000 Euro (qendra kristal)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Qendra kristal shiten te gjitha pajisjet e lokalit. (aparat jogurterie frigorifer jogurterie tavolina karrige divane ) cel. : +355692093573...

5,000 Euro

Tirane
6,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Ullinj dekorativ te rritur

Ullinj dekorativ te rritur

Ksamil | Sarande

B Shiten ullinj deorativ 13 vjecar. te trajtuar me kujdes. lloj grek...

6,500 Leke

Sarande
50 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten tende dhe banak ekspozitor

Shiten tende dhe banak ekspozitor

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Shiten tende dhe banak ekspozitor. cmim te arsyeshem....

50 Euro

Tirane
500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Blej dhe shes libra te rinj dhe te vjeter

Blej dhe shes libra te rinj dhe te vjeter

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Blej dhe shes libra te rinj dhe te vjeter 0694872885 0676869341...

500 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Banak ekspozitor frigoriferik

Banak ekspozitor frigoriferik

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Shitet banak ekspozitor frigoriferik, per bar-lokale. ...

50 Euro

Tirane
50 Euro Tregu Artikuj te ndryshem tenda,banak frigorifer

tenda,banak frigorifer

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Shiten tend ,banak frigorifer, cmim te arsyeshem....

50 Euro

Tirane
500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem 🍇Raki Rrushi Përmetare🍇

🍇Raki Rrushi Përmetare🍇

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.04 Km nga qendra)

B 📢shesim raki rrushi shtëpie cilësia më e mirë në treg. ofrojmë mundësinë e provës dhe testimit të cilësisë. transport falas drejt e në shtëpinë apo biznesin tuaj për Çdo lloj sasie!🚛 Çmimi për 1 litër: 500 lek të reja/litër për më tepër na kontaktoni në whatsapp/v...

500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim