wwwmatravod  1616 njoftime

 Online 22 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Raki Thane

Raki Thane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shitet raki thane skrapari 1.000 leke .kg 100% bio ...

1,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Grirese mishi okazion

Grirese mishi okazion

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.68 Km nga qendra)

B Shes grirese mishi ,marke italiane ! ne gjendje shum te mire pune ,shitet arsye mosperdorimi.tel.0684449413-cmimi fundit 25000 lek .(dyqind e pesedhjet mij lek)...

2,500 Leke

Tirane
50,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem KERKOJ MAKINERI PER HAPJEN E PETVE

KERKOJ MAKINERI PER HAPJEN E PETVE

Qender | Korce

B Kerkoj nje makineri per hapjen e petve....

50,000 Leke

Korce
900 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten rroba angleze te perdorura me shumice per arsye mbyllje aktiviteti

Shiten rroba angleze te perdorura me shumice per arsye mbyllje aktivit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.91 Km nga qendra)

B Shiten rroba angleze me cmim shume te arsyeshem. shiten xhupa, xhaketa, kepuce, bluze, triko, pantallona, fustane te firmave angleze next, gap, karen miller, river island, monsoon etj....

900 Euro

Tirane
300 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Urgjent,shitet ore origjinale e ardhur nga belgjika.

Urgjent,shitet ore origjinale e ardhur nga belgjika.

Laprake | Tirane (2.50 Km nga qendra)

B Shitet urgjent ore origjinale quartz chronograph e ardhur nga belgjika,ora eshte unike ne shqiperi.cmimi i disk ...

300 Euro

Tirane
250,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes Gjenerator te madh

Shes Gjenerator te madh

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Shes gjenerator te madh, cmimi 250.000. te dhenat ne attach. 200 ore pune ne total....

250,000 Leke

Tirane
50 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Sek profesionale Bosch

Sek profesionale Bosch

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Sek profesionale bosch...

50 Euro

Tirane
110,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten makina qepse

Shiten makina qepse

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Shiten 3 makina qepse: makine lineare mitsubishi 50000leke,syzator juki 30000lek dhe dygjilpersh 30000 lek. dyqani mbyllet per arsye emigrimi malli eshte nenkosto. nxitoni ...

110,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Okazion 700 pal atlete adidas nike puma etj te reja dhe rte perdorura

Okazion 700 pal atlete adidas nike puma etj te reja dhe rte perdorura

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Okazion700 pal atlete adidas nike puma acie..etj.1000 lek copa 100 pal atlete kepuc lekur te reja shiten okazion mbyllet biznesi....

1,000 Euro

Tirane
4,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet cigare elektronike

Shitet cigare elektronike

Tjeter zone | Tirane (1.89 Km nga qendra)

B Cigare elektronike aspire 50w. kjo cigare elektronike mundesohet nga nje bateri li-po 2500 mah,e paisur me tankun 2ml,fishe karikusi,dhe gomina te reja. kjo cigare eshte e perdorur vetem 2 jav,dhe rezistenca eshte e re. numer kontakti ;0697558454....

4,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Makin qepse

Makin qepse

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.00 Km nga qendra)

B Model i vjeter ...

2,000 Leke

Tirane
45,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem FRIGORIFER FRESKUES PREJ INOKSI

FRIGORIFER FRESKUES PREJ INOKSI

Qender | Pogradec

B Shitet frigorifer inoksi freskues i pershtatshem per furra buke, byrektore, pasticeri, piceri. ne gjendje shume te mire pune. cel 0692654903 45.000 leke...

45,000 Leke

Pogradec
500 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Dylbi te vitit 1916

Dylbi te vitit 1916

Qender | Durres

B Dylbi gjermane te luftes se pare boterore ( 1916) trashegimi familiare marr nga nje komandat me grade te larta asokohe. shitet duke filluar nga 400 euro ...

500 Euro

Durres
150 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes Caj Nga bjeshket e Tropojes

Shes Caj Nga bjeshket e Tropojes

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.69 Km nga qendra)

B Çaji shqiptar i malit përftohet nga gjethet e bimës së varietetit sideritis raeseri. ky çaj bimor i maleve të shqipërisë është konsumuar prej shekujsh falë vlerave të tij shëndetësore. Çaji i malit i varietetit bimor sideritis raeseri është natyralisht pa kafeinë. ai bëhet nga gje...

150 Leke

Tirane
3,500 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shes Boronica te thata

Shes Boronica te thata

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.69 Km nga qendra)

B Shes boronica te thata te mbledhura ne bjeshket e tropojes..boronicat janë të ëmbla, ushqyese dhe shumë të shëndetshme. këto fruta kaq të vogla i bëjnë kaq mirë trupit dhe mendjes sonë. boronica ndihmon trurin dhe zemrën, mbron sytë dhe lëkurën. antioksidantët që gjenden te boronic...

3,500 Leke

Tirane
40,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Pajisje parukerie

Pajisje parukerie

Don Bosko | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Te gjitha pajisjet e parukeris ne shitje per arsye emigrimi cmimi i diskutushem ...

40,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Syze optike origjinale optike POLICE

Syze optike origjinale optike POLICE

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.70 Km nga qendra)

B Syze optike origjinale optike police . syzet jane pa numer antirefleks bluecontrol per mos lodhjen e syve kur qendrojm shume kohe para pc , celularit ose kur lexojm , jan ne kuti te reja te paperdorura bashke me garancine nje vjecare per xhamat te maxoptika (dua ti shes sepse sme pelqen modeli) ju l...

15,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Shiten Paisje FastFood

Shiten Paisje FastFood

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shiten per arsye restaurimi duke filluar nga paisjet e fastfoodit dhe kreperis + tavolina , kolltuke , vetratat xhamat , banaket frigoriferat cmimi eshte i diskutueshem ne baze te kerkesave kontakt : 0693253803 ...

1,000 Euro

Tirane
550,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Urgjent,shiten pajisje te nje picerie.

Urgjent,shiten pajisje te nje picerie.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shiten pajisje picerie ne gjendje te shkelqyer,afersisht 5 muaj te perdorura te blera te reja,cdo pajisje eshte brenda garancise.shiten:4 tavolina,14 karriga,brumatrice,fetatrice,furre profesionale me gas,banak frigorifer,frigorifer freskues,banke pune,pjata picash dhe aksesore te ndryshemetj.aktivi...

550,000 Leke

Tirane
67,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten pajisje parukerie te paperdorura super cmim

Shiten pajisje parukerie te paperdorura super cmim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Shiten pajisje parukerie te paperdorura me super cmim. lavatest i paperdorur pee vetem 34000 lek te reja,pasqyre e madhe me drita enkas per parukeri dhe makeup per vetem 23000 lek te reja dhe krevat depilimi i perdorur per 10000 lek te reja. nxitoni dyqani mbyllet kto dite. cmimet jane te negociushm...

67,000 Leke

Tirane
3,000 Euro Tregu Artikuj te ndryshem Pajisje pasicerie dhe furra buke

Pajisje pasicerie dhe furra buke

Vore | Tirane

B Ekspozitor , banak, furre,...

3,000 Euro

Tirane
3,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem karrige tavolina

karrige tavolina

Don Bosko | Tirane

B Shiten karrige tavolina ne cmimi te arsyshme...

3,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shitet lavatesti

Shitet lavatesti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.08 Km nga qendra)

B Shitet lavatest i ri i paperdorur per vetem 35000 leke. ...

35,000 Leke

Tirane
200,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Shiten pajisje fast foodi

Shiten pajisje fast foodi

Zone Periferike | Pogradec

B Ne kushte shume te mirmbajtura gati te paperdorura me cilesi te larte prodhimi dhe me cmim te arsyeshem per shkak emigrimi...

200,000 Leke

Pogradec
23,000 Leke Tregu Artikuj te ndryshem Karrige + tavolina

Karrige + tavolina

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Shes karrige 20 cope + tavolina 5 cope te perdorura vetem 1 muaj ne gjendje te re. cmimi origjinal 63000 leke, cmimi aktual 23000 leke. ...

23,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas