29 nentor ese  

 Online 10 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 10 lexues | 1 njoftime ne pritje
145,000 Euro id:29908 - SUPER OKAZION - Lokal/Restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. LUARASI (30 M NGA RRUGA KRYESORE)

Super Okazion - Lokal/restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. Luarasi (30 M Nga Rruga Kryesore)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ulet cmimi prap nga 20000 euro tek rruga e elbasanit shitet ambient per lokal/ restorant + investimin dhe biznesin pefshire ne cmim, ne super cmim okazion me cmim okazion (130 m2 perfshire dhe veranden) - p...

145,000 Euro

365,000 Euro id:175760 - Tek Kryqezimi i Rr. se Elbasanit, Shitet Ambient Biznes!

Tek Kryqezimi I Rr. Se Elbasanit, Shitet Ambient Biznes!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

shume afer qendres se qytetit, tek kryqezimi i rruges se elbasanit, shitet ambient komercial, me siperfaqe 200 m2 bruto dhe 188 m2 neto. aktualisht ne gjendje pune si palester me pune te ngritur dhe shitet bas...

365,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

260,000 Euro id:101551 - Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 130 m² 260.000 Euro Unaza e Re

Tirane, Shes Bar-resorant Kati 0, 130 M² 260.000 Euro Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Future Home - Property
1.09 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Restoranti ndodhet ne zonen e unazes se re. • sipërfaqja e restorantit : 130 m2 • verande • 2 tualete • i investuar • i mobiluar • sistem aspirimi • sistem kondicionimi • cilesime te tjera: •...

260,000 Euro

120,000 Euro AMBJENT KOMERCIAL PER SHITJE TE GJYKATA! Shitet dyqan me siperfaqe 40/m2 prane gjykates se shkalles se pare.
Ambjenti nd

Ambjent Komercial Per Shitje Te Gjykata!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (19:34): Shitet dyqan me siperfaqe 40/m2 prane gjykates se shkalles se pare. ambjenti ndodhet buze rruge ne katin zero dhe eshte i dhene me qira prej disa vitesh. nje mundesi mjaft e mire investimi. jeni te mirepritur te kontaktoni per nje vizite ne prone....

120,000 Euro

50,000 Euro SHITET MJEDIS TREGTAR NË QËNDË TË QYTETIT, LUSHNJE Shitet mjedis tregtar në qëndër të qytetit, Lushnje me sipërfaqje 27 m². A

Shitet Mjedis Tregtar NË QËndË TË Qytetit, Lushnje

Divjake | Lushnje
KM nga qendra
27.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.05.2020 (18:39): Shitet mjedis tregtar në qëndër të qytetit, lushnje me sipërfaqje 27 m². ambienti ka lokacion të favorshëm buzë rrugës. shitet me çmimin prej 50 000 €/total. për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 ...

50,000 Euro

6,000 Euro Periptero Kjosk me panel sanduic dhe e veshur me metalbon gjendja shum te mir ,punuar vete

Periptero

Qender | Fier
KM nga qendra
10.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (18:39): Kjosk me panel sanduic dhe e veshur me metalbon gjendja shum te mir ,punuar vetem 4-5 muaj . shitet per arsye shendetsore . i diskutushem edhe mundesi nderrimi . ...

6,000 Euro

786,000 Euro OKAZION; SHITET BAR-LOUNGE NË LAGJEN ''ÇLIRIMI'' LUSHNJE OKAZION; Shitet ambient biznesi bar-lounge, rruga Shëtitoria e Palmave, ambient

Okazion; Shitet Bar-lounge NË Lagjen ''Çlirimi'' Lushnje

Divjake | Lushnje
KM nga qendra
393.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2020 (18:39): Okazion; shitet ambient biznesi bar-lounge, rruga shëtitoria e palmave, ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore, në një vend me lokacion të favorshëm për lokal, me pamje nga 2 rrugët kryesore. lokali është në gjëndje pune dhe me klientelë...

786,000 Euro

220,000 Euro Prane KESH Shitet Lokal 111 M2 I Investuar(Aktualisht Me Kontrate Qiraje Afatgjate)! Prane KESH shitet lokal 111 m2 i investuar(aktualisht me Kontrate Qiraje Afatgja

Prane Kesh Shitet Lokal 111 M2 I Investuar(aktualisht Me Kontrate Qiraje Afatgjate)!

Vasil Shanto | Tirane
3.77 KM nga qendra
111.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (18:06): Prane kesh shitet lokal 111 m2 i investuar(aktualisht me kontrate qiraje afatgjate)! lokali ka nje siperfaqe 111 m2 , totalisht i investuar, ne katin 0 te nje pallati te ri. lokali organizohet ne pjesen e openpace dhe tuletit. lokacioni eshte perfekt...

220,000 Euro

700,000 Euro Shitet, Ambjent, Sheshi Willson, Tirane,  Ambjenti ndodhet tek Sheshi Willsonit, buzë rruge. Informacion mbi Ambjentin:

Shitet, Ambjent, Sheshi Willson, Tirane,

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
109.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (17:52): Ambjenti ndodhet tek sheshi willsonit, buzë rruge. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 109 m2 • fasadë xhami • i investuar • tualet • i pajisur me çertifikatë pronësie • ambjenti aktualisht është me qera...

700,000 Euro

1,000,000 Euro Shitet, Lokal, Unaza e Re Lokali ndodhet ne zonen e Unazes se Re. Informacion mbi lokalin: • Buzë rruge

Shitet, Lokal, Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.04 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (17:51): Lokali ndodhet ne zonen e unazes se re. informacion mbi lokalin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 300 m2 • tualet • fasadë xhami • i investuar • aktulisht në gjendje pune me xhiro ditore 1000000 leke • mundesi shu...

1,000,000 Euro

385,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 120 m² 385.000 Euro (Bulevardi Deshmoret e Kombit) Ambjent ndodhet ne Bulevardin Deshmoret e Kombit  tek Kullat Binjake . Ambjenti

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 2, 120 M² 385.000 Euro (bulevardi Deshmoret E Kombit)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.33 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (17:50): Ambjent ndodhet ne bulevardin deshmoret e kombit tek kullat binjake . ambjenti është i pozicionuara në katin 2 me sipërfaqe 120 m2. • me ashensor te dedikuar ketij dyqani. disponono dokumnetacion të rregullt hipotekor. detaje të tjera • ...

385,000 Euro

420,000 Euro Shiten, Opsione Ambjentesh, Kompleksi Garden Building, Rruga e Kavajës Shiten opsione ambjentesh në kompleksin Garden Building, rruga e Kavajës.

Shiten, Opsione Ambjentesh, Kompleksi Garden Building, Rruga E Kavajës

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
84.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (17:49): Shiten opsione ambjentesh në kompleksin garden building, rruga e kavajës. • mundësi zgjedhjesh nga 62 m2 - 160 m2. • avantazhet e kompleksit: • cilësi e lartë ndërtimi. • vendodhje elitare. • fasadë e interkapet. • drit...

420,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

77,000 Euro id:197446 - Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 70 m² 77.000 Euro (Tregu Elektrik)

Tirane, Shes Ambjent Biznesi Kati 1, 70 M² 77.000 Euro (tregu Elektrik)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane FUTURE HOME - Ali Demi
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e tregut elektrik. informacion mbi ambjentin : • kati 1 • siperfaqja e ambjentit: 70 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. ambjenti eshte bosh dhe disponon: • dopio xh...

77,000 Euro

230,000 Euro id:108795 - Pazari I Ri Shitet Super Ambjent Me Cmim Okazion !

Pazari I Ri Shitet Super Ambjent Me Cmim Okazion !

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne nje nga zonat me dinamike te tiranes, afer pazarit te ri, ne rrugen hoxha tasim, shitet ambient komercial per biznes! ambienti ndodhet ne katin 1 teknik, te nje pallati te ri 6-katesh dhe ka siperfaqe neto ...

230,000 Euro

170,000 Euro id:215451 - Shitet Lokali Ne Qender Te Vlores.

Shitet Lokali Ne Qender Te Vlores.

Qender | Vlore
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet lokali 52 meter katror ne bulevardin ismail qemali, vlore. biznesi shitet bashke me aktivitet, i pajisur me dokumentacion te rregullt....

170,000 Euro

500,000 Euro Shitet, Ambjent Biznesi, Pranë qendrës Globe, Rruga e Kavajës Ambjenti ndodhet pranë qendrës Globe, rruga e Kavajës. 
Informacion i përgj

Shitet, Ambjent Biznesi, Pranë Qendrës Globe, Rruga E Kavajës

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2020 (17:49): Ambjenti ndodhet pranë qendrës globe, rruga e kavajës. informacion i përgjithshëm mbi apartamentin : • sipërfaqe ambjenti : 200 m2. • kati 2. ambjenti është i ndarë në disa ambjente. detaje të tjera : • dokumentacion të...

500,000 Euro

28,000 Euro Shitet, Ambient, Fresku Cmimi: 28,000 € ID: plus12842 Shitet ambient biznesi ne Fresk prane Restorant Deliut. Informacion mbi ambienti

Shitet, Ambient, Fresku Cmimi: 28,000 € Id: Plus12842

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (17:43): Shitet ambient biznesi ne fresk prane restorant deliut. informacion mbi ambientin: • siperfaqja e ambientit: 42.5m2 • pozicionuar ne katin 0 • orientim perendim • ne proces hipotekimi e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. •me k...

28,000 Euro

85,000 Euro Shitet, Ambjent Biznesi, 56.5 m2,  Rruga e Elbasanit Pro+14179
Ambjenti është i pozicionuar në rrugën e Elbasanit.
Informacion

Shitet, Ambjent Biznesi, 56.5 M2, Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.25 KM nga qendra
56.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (17:41): Pro+14179 ambjenti është i pozicionuar në rrugën e elbasanit. informacion i përgjithshëm mbi ambjentin : - sipërfaqja e ambjentit : 56.5 m2. - kati 0. detaje të tjera : - dokumentacion të rregullt hipotekor. - verandë 22 m2. - fasad...

85,000 Euro

187,200 Euro Shitet,Ambjent, Garden Residence Turdiu Pro+15307
Ambjenti ndodhet në nje nder komplekset me te mira ne qytet,ne Kompl

Shitet,ambjent, Garden Residence Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
KM nga qendra
117.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (17:40): Pro+15307 ambjenti ndodhet në nje nder komplekset me te mira ne qytet,ne kompleksin "garden residence turdiu . informacion mbi ambjentin • kati 0. • sipërfaqa e ambjentit 117 m² • tualet. • i pershtatshem per tipologji te ndryshme bi...

187,200 Euro

607,500 Euro Shitet, Ambjent, Kompleksi Garden Building, Rruga e Kavajës Shitet ambjent në kompleksin Garden Building, rruga e Kavajës. 
- Informacion

Shitet, Ambjent, Kompleksi Garden Building, Rruga E Kavajës

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2020 (17:40): ...

607,500 Euro

450,000 Euro Shitet, Ambient Biznesi, Stacioni I Trenit Pro+15611 
Ambienti ndodhet tek Stacioni I Trenit. • Informacion mbi ambienti

Shitet, Ambient Biznesi, Stacioni I Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2020 (17:38): Pro+15611 ambienti ndodhet tek stacioni i trenit. • informacion mbi ambientin: siperfaqja 300m2 • kati i 2 banim • fasade xhami • me dokumentacion te rregullt • 1 tualet • ambienti eshte i pershtatshem per call center, klinika zyra, ...

450,000 Euro

260,000 Euro Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 130 m² 260.000 Euro Unaza e Re Restoranti ndodhet ne zonen e Unazes se Re. • Sipërfaqja e restorantit : 130

Tirane, Shes Bar-resorant Kati 0, 130 M² 260.000 Euro Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1.09 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (17:30): Restoranti ndodhet ne zonen e unazes se re. • sipërfaqja e restorantit : 130 m2 • verande • 2 tualete • i investuar • i mobiluar • sistem aspirimi • sistem kondicionimi • cilesime te tjera: • 16 tavolina ne pjesen e brendshme • 6...

260,000 Euro

35,000 Euro Shitet biznesi i nje qender estetike ne qender te bllokut . Shitet biznesi i nje qender estetike ne qender te bllokut .
Ndodhet ne katin e

Shitet Biznesi I Nje Qender Estetike Ne Qender Te Bllokut .

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.05.2020 (17:29): Shitet biznesi i nje qender estetike ne qender te bllokut . ndodhet ne katin e 1 buze rruge kryesore . ambjenti ka siperfaqe prej 100 m2 . organizohet ne nje sallon ku eskspozon produktet te markave me prestigjoze te estetikes ne te cilin ndodhet ...

35,000 Euro

40,900 Euro Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET Shitet Ambient Open Space (37 m2) ne Rruge Kryesore (Laprake/Rr. Dritan Hoxha) i

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (17:29): Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e rregullt | tualet me hidrosanitare ciles...

40,900 Euro

165,000 Euro Shitet ambjent Kati 0, 30 m² 165.000 Euro Rruga Muhamet Gjollesha Pro15621 Ambienti ndodhet ne Rrugen Muhamet Gjollesha, prane kryqezimit te Vasil Shantos.

Shitet Ambjent Kati 0, 30 M² 165.000 Euro Rruga Muhamet Gjollesha Pro15621

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (17:12): Ambienti ndodhet ne rrugen muhamet gjollesha, prane kryqezimit te vasil shantos. informacion mbi ambientin: • kati 0 • siperfaqja: 35 m2 ambienti disponon: • fasade ballore goxha e bollshme ne proporcion me gjatesine e ambientit •tualeti • ...

165,000 Euro

300,000 Euro Shitet bar-kafe Kati 0, 133 m² 300.000 Euro Rruga Frederik Shiroka(Future Home Property)Pro15058 Ambienti ndodhet ne Rrugen Frederik Shiroka. Informacion mbi ambientin: • Kati

Shitet Bar-kafe Kati 0, 133 M² 300.000 Euro Rruga Frederik Shiroka(future Home Property)p

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
133.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (16:58): Ambienti ndodhet ne rrugen frederik shiroka. informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambientit : 133 m2. ambienti disponon: • 43 tavolina • 2 tualete • fasade xhami • verande • sistem kondicionimi • sistem aspirimi • lok...

300,000 Euro

684,000 Euro Mundesi investimi ne Elbasan!! Shitet ambient tregtar në Elbasan.
Organizimi në dy kate dhe secili prej tyre

Mundesi Investimi Ne Elbasan!!

Qender | Elbasan
KM nga qendra
360.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2020 (16:57): Shitet ambient tregtar në elbasan. organizimi në dy kate dhe secili prej tyre disponon sipërfaqe prej 180 m2. ambienti është i investuar me kondicionim, aspirim dhe ndriçim led. instalimet elektrike dhe hidraulike janë shumë cilësore. ...

684,000 Euro

66,000 Euro SHITET DYQAN NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE Shitet dyqan në lagjen Skënder Libohova, Lushnje.
Dyqani ka lokacion të favo

Shitet Dyqan NË Lagjen SkËnder Libohova, Lushnje

Qender | Lushnje
KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.05.2020 (16:00): Shitet dyqan në lagjen skënder libohova, lushnje. dyqani ka lokacion të favorshëm buzë rrugës me sipërfaqje prej 44 m², ku mund të përdoret për çdo lloj biznesi. shitet me çmimin prej 1500 €/m². për më shumë informacione ose për...

66,000 Euro

160,000 Euro Dyqan Okazion!!! Shitet dyqan dublex ne fillim te rruges Fortuzi vetem 20 metra nga rruga Durresi

Dyqan Okazion!!!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
33.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (16:00): Shitet dyqan dublex ne fillim te rruges fortuzi vetem 20 metra nga rruga durresit. dyqani eshte me dy kate. kati i pare ka siperfaqe 33 metra katrore kurse kati i dyte 22 metra katrore. ka fasate xhami 4 metra. dyqani ka dy tualete, nga nje per secil...

160,000 Euro

58,000 Euro Shitet,Ambient,Rruga E Durresit ,Tirane, PRI15868 Ambient ndodhet ne zonen e Rruges se Durresit• Informacion mbi ambientin: •

Shitet,ambient,rruga E Durresit ,tirane, Pri15868

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
18.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (15:40): Ambient ndodhet ne zonen e rruges se durresit• informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 18m2. • pozicionuar në katin e 0 •buze rruge • me fasade xhami: • e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi • 1 tualet •...

58,000 Euro

15,000 Euro SHITET BIZNESI BAR-KAFE Shitet biznesi Bar-Kafe ne zonen e Komunes se Parisit. Ka nje siperfaqe 100 m2 a

Shitet Biznesi Bar-kafe

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (15:24): Shitet biznesi bar-kafe ne zonen e komunes se parisit. ka nje siperfaqe 100 m2 ambjent te brendeshem si dhe nje verande prej 150 m2 me akses direkt ne rrugen kryesore si dhe me vizibilitet te larte. biznesi funksionon prej 10 vitesh dhe ka nje xhiro ...

15,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim