parukeri ne ahitje  

 Online 15 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 15 lexues | 1 njoftime ne pritje
25,500 Euro id:29908 - Ambient Biznesi (Momentalisht Qender Estetike) Tek Xhamia E Tabakeve - 17 m2 - Orientim Sh. i Mire

Ambient Biznesi (momentalisht Qender Estetike) Tek Xhamia E Tabakeve - 17 M2 - Orientim Sh. I Mire

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
0.40 KM nga qendra
17.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambient biznesi (momentalisht qender estetike) tek xhamia e tabakeve, me lartesi 3.5 m dhe sip. 17 m2 - strukture shume e mire- + me tualet personal- orientim lindje (ndricim shume i mire q2687 te dhenat...

25,500 Euro

229,600 Euro OKAZIONE: Shitet dyqan tek 2 rrethrrotullimet ne astir:pershtatet per cdo lloj aktiviteti (Okazion) 
Shitet dyqani tek 2 rrethrrotullimet e astirit tek rrethi i 2 dhe ka

Okazione: Shitet Dyqan Tek 2 Rrethrrotullimet Ne Astir:pershtatet Per Cdo Lloj Aktiviteti

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
4.03 KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.04.2021 (00:26): (okazion) shitet dyqani tek 2 rrethrrotullimet e astirit tek rrethi i 2 dhe ka pamje te mir si mund te shfrytzohet per lokal dhe cdo lloj aktiviteti tjeter siperfaqja e brendshme 82 m2 siperfaqja verande 80 m2 por veranda eshe pron bashkie akt...

229,600 Euro

25,000 Euro Shitet dyqan ne Laprake . 25 mije euro . 23 m2 . kati 0 . shitet dyqan le Laprake 25 mije euro . 23 m2 . kati 0 aktualisht i dhene me qera

Shitet Dyqan Ne Laprake . 25 Mije Euro . 23 M2 . Kati 0 .

Laprake | Tirane
3.10 KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.04.2021 (23:21): Shitet dyqan le laprake 25 mije euro . 23 m2 . kati 0 aktualisht i dhene me qera . adresa laprake ....

25,000 Euro

45,000 Euro Shitet ambjent per biznes me siperfaqe 20 m2 ne zonen e Vasil Shantos. Shitet ambjent per biznes me siperfaqe 20 m2 ne zonen e Vasil Shantos.

Shitet Ambjent Per Biznes Me Siperfaqe 20 M2 Ne Zonen E Vasil Shantos.

Vasil Shanto | Tirane
1.56 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.04.2021 (22:58): Shitet ambjent per biznes me siperfaqe 20 m2 ne zonen e vasil shantos. ofrohet: - open space - ne kushte shume te mira - zone lehtesisht e aksesueshme dhe e qete - orientim i mire ambienti eshte ne gjendje shume te m...

45,000 Euro

35,000 Euro Dyqan Ne Shitje Tek Shkolla E Baletit Tek Shkolla e Baletit shitet dyqan, ne pallat te ri, kati 0, me hipoteke. Siperf

Dyqan Ne Shitje Tek Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
0.66 KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.04.2021 (22:36): Tek shkolla e baletit shitet dyqan, ne pallat te ri, kati 0, me hipoteke. siperfaqe 27.5 m2, 1 banjo. dyqani eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si parukeri, berber, kancelari, farmaci, zyre noterie etj. zone shume e favorshme per...

35,000 Euro

60,000 Euro 📣Shitet biznesi ne rrugen Vasil Shanto Shitet biznesi ne rrugen Vasil Shanto.

✅Biznesi perfshin nje shumellojshmer

📣shitet Biznesi Ne Rrugen Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
3.77 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.04.2021 (22:35): Shitet biznesi ne rrugen vasil shanto. ✅biznesi perfshin nje shumellojshmeri aktivitetesh si : 🚬tabacco shop 💸exchange moneygram ✈️agjensi udhetimi 🚗makina me qera ku jane 8 makina te ndryshme dhe nje furgon sprinter me...

60,000 Euro

45,000 Euro SHITET AMBJENT PER BIZNES NE VASIL SHANTO Shitet ambjent per biznes me siperfaqe 20 m2 ne zonen e Vasil Shantos.


Ofro

Shitet Ambjent Per Biznes Ne Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
0.40 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.04.2021 (22:33): Shitet ambjent per biznes me siperfaqe 20 m2 ne zonen e vasil shantos. ofrohet: - open space - ne kushte shume te mira - zone lehtesisht e aksesueshme dhe e qete - orientim i mire ambienti eshte ne gjendje shume te mire, i pa mobiluar d...

45,000 Euro

25,500 Euro Ambient Biznesi (Momentalisht Qender Estetike) Tek Xhamia E Tabakeve - 17 m2 - Orientim Sh. i Mire Ambient Biznesi (Momentalisht Qender Estetike) Tek Xhamia E Tabakeve, Me Lartes

Ambient Biznesi (momentalisht Qender Estetike) Tek Xhamia E Tabakeve - 17 M2 - Orientim Sh

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
0.40 KM nga qendra
17.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.04.2021 (22:30): Ambient biznesi (momentalisht qender estetike) tek xhamia e tabakeve, me lartesi 3.5 m dhe sip. 17 m2 - strukture shume e mire- + me tualet personal- orientim lindje (ndricim shume i mire q2687 te dhenat e ndarjes: - 1 ambient pune - 1 tua...

25,500 Euro

450,000 Euro ❗️Shitet, Ambient biznesi 📍 Bulevardi Zogu 1. ❗️Shitet, Ambient biznesi 
📍 Bulevardi Zogu 1. 

Informacion mbi ambje

❗️shitet, Ambient Biznesi 📍 Bulevardi Zogu 1.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.68 KM nga qendra
330.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.04.2021 (20:54): ❗️shitet, ambient biznesi 📍 bulevardi zogu 1. informacion mbi ambjentin: siperfaqe ambienti : 280m2 verand: 50m2 kati: 2 buze rruge fasad xhami open space kondicioner zona ku ndodhet ambjenti eshte e pershtatshme per biz...

450,000 Euro

29,700 Euro Okazion ! Shitet Dyqan 35 m2 ne Rrugen Dritan Hoxha tek kryqezimi i Laprakes Tirane Okazion ! Shitet Dyqan 35 m2 me Hipoteke ne Rrugen Dritan Hoxha Laprake Tirane,D

Okazion ! Shitet Dyqan 35 M2 Ne Rrugen Dritan Hoxha Tek Kryqezimi I Laprakes Tirane

Laprake | Tirane
2.25 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.04.2021 (19:52): Okazion ! shitet dyqan 35 m2 me hipoteke ne rrugen dritan hoxha laprake tirane,dyqani ndodhet tek pallatet hawai tek kryqezimi i rruges dritan hoxha me rrugen e spitalit ushtarak afer rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit...

29,700 Euro

500,000 Euro id:51019 - OKAZION: Shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia ) ne gjendje pune ( Mundesi Investimi)

Okazion: Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia ) Ne Gjendje Pune ( Mundesi Investim

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
143.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 142.5m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 20m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i jash...

500,000 Euro

355,000 Euro id:29407 - SUPER Lokal Ne Vendodhje Strategjike - Hapesire (365m2) - Tek Parku F. AVIACIONIT (Fasade 15.9m)

Super Lokal Ne Vendodhje Strategjike - Hapesire (365m2) - Tek Parku F. Aviacionit (fasade 15.9m)

Zone Periferike | Tirane
2.18 KM nga qendra
95.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet lokal ne parkun e fushes se aviacionit, ne ndoshta vendodhjen me te mire te parkut! lokali eshte e aksesueshme dhe me pamje ballore nga rr. kryesore e makinave e fushes se aviavionit, dhe ka te vecan...

355,000 Euro

120,000 Euro SHITEN : 2 Dyqane/rruga: "Barrikadave" SHITEN : 2 Dyqane/rruga: "Barrikadave"
☆☆☆☆☆
▪︎️Dyq

Shiten : 2 Dyqane/rruga: "barrikadave"

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.63 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.04.2021 (19:26): Shiten : 2 dyqane/rruga: "barrikadave" ☆☆☆☆☆ ▪︎️dyqanet kanë një sipërfaqe prej 18.5 m2 dhe 20 m2 , në rrugën kryesore, janë ngjitur me njëra tjetrën , aktualisht me qira. një mundësi e mirë investimi. ▪︎️Çmim s...

120,000 Euro

350,000 Euro Shitet Dyqan ne Rr. Myslym Shyri 🔐Shitet Dyqan
📍Rr. Myslym Shyri 
📌Kati 1
📝Me certifikate pronesie

Shitet Dyqan Ne Rr. Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.63 KM nga qendra
46.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.04.2021 (19:06): 🔐shitet dyqan 📍rr. myslym shyri 📌kati 1 📝me certifikate pronesie ✅buze rruges kryesore shitet dyqan ne rr. myslym shyri. dyqani ndodhet ne rrugen kryesore, eshte prej vitesh ne marredhenie qiraje, 1300€/muaj. i pajisur m...

350,000 Euro

70,000 Euro Shitet,Magazine,Yzberisht,Bulevardi i RI Disponojmë Magazinë për Shitje.
Magazina është e pozicionuar në zonën e

Shitet,magazine,yzberisht,bulevardi I Ri

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.76 KM nga qendra
185.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.04.2021 (19:04): Disponojmë magazinë për shitje. magazina është e pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë bulevardit të ri. informacion mbi magazinën : • sipërfaqja 185m2 • kati i -1 ambjenti mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshme.dispono...

70,000 Euro

78,900 Euro Shitet,Ambjent,Yzberisht,Bulevardi i Ri Disponojmë Ambjent për Shitje.
Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Yz

Shitet,ambjent,yzberisht,bulevardi I Ri

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.76 KM nga qendra
68.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.04.2021 (19:04): Disponojmë ambjent për shitje. ambjenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë bulevardit të ri. informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 68.3m2 • kati i 0 • tualeti ambjenti mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshm...

78,900 Euro

320,000 Euro Shitet,Ambjent,Yzberisht,Buze Bulevardit Disponojmë Ambjent për Shitje.
Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Yz

Shitet,ambjent,yzberisht,buze Bulevardit

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.76 KM nga qendra
434.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.04.2021 (19:03): Disponojmë ambjent për shitje. ambjenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë bulevardit të ri. informacion mbi ambjentin: • sipërfaqja 434m2 • kati i 1 ambjenti mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshme.disponon dok...

320,000 Euro

120,000 Euro Shitet,Magazine,Yzberisht Disponojmë Magazinë për Shitje.
Magazina është e pozicionuar në zonën e

Shitet,magazine,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.76 KM nga qendra
335.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.04.2021 (19:03): ...

120,000 Euro

240,000 Euro Shitet Kapanon+Toke ne Zonen e Mezezit Disponojmë Kapanon dhe Tokë për shitje.
Ambjenti ndodhet në Yrshek dhe: 200

Shitet Kapanon+toke Ne Zonen E Mezezit

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.04.2021 (19:02): Disponojmë kapanon dhe tokë për shitje. ambjenti ndodhet në yrshek dhe: 2000m2 është sipërfaqja e tokës dhe 400m2 është sipërfaqja e kapanonit. ambjenti ndodhet në një lokacion të favorshëm dhe mund të shtrytëzohet për një shumë...

240,000 Euro

11,000 Euro Shitet Garazh 33 m2 i mbyllur me qepen Garazhi ndodhet ne zonen e Unazes se Re,prane Swiss Bar. Garazhi është I pozic

Shitet Garazh 33 M2 I Mbyllur Me Qepen

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.19 KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.04.2021 (19:01): Garazhi ndodhet ne zonen e unazes se re,prane swiss bar. garazhi është i pozicionuar në katin -1 me sipërfaqe 32 m2, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor për ta vizituar na kontaktoni!...

11,000 Euro

160,000 Euro Shiten Poste Parkimi me nje siperfaqe 310 m2 kati -1 Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit,përballë Karburant &qu

Shiten Poste Parkimi Me Nje Siperfaqe 310 M2 Kati -1

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.59 KM nga qendra
310.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.04.2021 (19:00): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,përballë karburant "gega oil". informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 310m2 • kati -1 • me hipotekë • pozicion i favorshëm gjeografik • i përshtatshëm për magazinë. për...

160,000 Euro

229,600 Euro id:328835 - OKAZIONE: Shitet dyqan tek 2 rrethrrotullimet ne astir:pershtatet per cdo lloj aktiviteti

Okazione: Shitet Dyqan Tek 2 Rrethrrotullimet Ne Astir:pershtatet Per Cdo Lloj Aktiviteti

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Alesi-Real-Estate
4.03 KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

(okazion) shitet dyqani tek 2 rrethrrotullimet e astirit tek rrethi i 2 dhe ka pamje te mir si mund te shfrytzohet per lokal dhe cdo lloj aktiviteti tjeter siperfaqja e brendshme 82 m2 siperfaqja verande 8...

229,600 Euro

380,000 Euro Shitet Dyqan prane Gjykates se Larte Dyqani ndodhet ne nje nga rruget me te kerkuara per te ushtruar aktivitet/bisnes

Shitet Dyqan Prane Gjykates Se Larte

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.63 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.04.2021 (18:46): Dyqani ndodhet ne nje nga rruget me te kerkuara per te ushtruar aktivitet/bisnes me nje siperfaqe prej 50 m2,fasade xhami, trotuar i madh i dhene me qera prej 15 vitesh me vlere 1600 euro ne muaj. ne pozicion shume te mire pa shkalle me certifikate p...

380,000 Euro

95,000 Euro Ambient Biznesi per shitje tek Myslym Shyri. Ambient Biznesi ofrohet per shitje ne zonen e Myslym Shyrit. Ambienti eshte i ve

Ambient Biznesi Per Shitje Tek Myslym Shyri.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.63 KM nga qendra
39.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.04.2021 (18:00): Ambient biznesi ofrohet per shitje ne zonen e myslym shyrit. ambienti eshte i vendosur nje nje zone mjaft te frekuentuar. buze rruge. siperfaqe totale 39 m2. aktualisht ne gjendje pune. disponon hipoteke....

95,000 Euro

150,000 Euro Shitet, Ambient, Bllok OPP19397
Ambienti ndodhet ne zonën e Bllokut.
Informacione mbi ambientin:

Shitet, Ambient, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.04.2021 (17:12): Opp19397 ambienti ndodhet ne zonën e bllokut. informacione mbi ambientin: • sipërfaqja 25m2. • kati 0. detaje të tjera: • tualet • i investuar dhe bosh. • kubaturë e rregullt. • gjëndja shumë e mirë. • zonë strategjike...

150,000 Euro

45,000 Euro Shitet, Ambient, Rruga Aleksander Moisiu 45,000 € ID: Pro14752 Ambienti ndodhet tek Rruga Aleksander Moisiu. Informacion mbi ambientin: • Kat

Shitet, Ambient, Rruga Aleksander Moisiu 45,000 € Id: Pro14752

Fresku/Linze | Tirane
3.18 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.04.2021 (17:06): ...

45,000 Euro

65,000 Euro Shitet ambjent komercial me cmim OKAZION në ‘’Astir’’ Shitet ambjent komercial me cmim OKAZION në ‘’Astir’’ Ambjenti është

Shitet Ambjent Komercial Me Cmim Okazion Në ‘’astir’’

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
46.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.04.2021 (16:44): Shitet ambjent komercial me cmim okazion në ‘’astir’’ ambjenti është i ndarë në një hapsirë, një tualet, dhe ka një sipërfaqe totale prej 46 m2. ambjenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të tiranës, që të ofron të gjitha...

65,000 Euro

75,000 Euro AMBJENT NE SHITJE NE KOMUNE TE PARISIT Ambjent ne shitje ne komune te parisit , afer me qendren tregtare kristal cente

Ambjent Ne Shitje Ne Komune Te Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.11 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.04.2021 (16:36): Ambjent ne shitje ne komune te parisit , afer me qendren tregtare kristal center, tek lokal da capo. ambjenti ka siperfaqe 30 m2 she eshte me dy hurje ( nga pallati dhe nga ana tjeter e rruges ) eshte buze rruge kati i pare me pamje nga ana e aut...

75,000 Euro

150,000 Euro okazion Shitet lokal tek ish klubi partizani brenda kompleksit home plan. Lokali eshte m

Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.64 KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.04.2021 (16:16): Shitet lokal tek ish klubi partizani brenda kompleksit home plan. lokali eshte me sip. 54 m2 brenda dhe me nje verande te jashtme. per pjesen e verandes nuk paguhet takse e hapesires publike. lokali eshte nga bizneset e para ne kete kompleks prej 1...

150,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim