business property in sale  3414 njoftime

 Online 56 lexues | 0 njoftime ne pritje

295,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje  Ambjent tregtar 268 m2 tek Oxhaku. Okazion

Ambjent tregtar 268 m2 tek Oxhaku. Okazion -

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.45 Km nga qendra) Progeen shpk

B Ambjent tregtar per shitje 268 m2 tek oxhaku mbrapa karburant eida tek me hipoteke. me akses nga 2 anet e pallatit ne zone me shume ndertim e apartamente te reja. ambjenti eshte vecanerisht i pershtatshem per lokal sportiv, palester apo super-market. ambjenti shitet i teri me cmim okazion ose i ndar...

295,000 Euro

Tirane
90,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje JEPET AMBJENT KOMERCIAL PER SHITJE NE RRUGEN KONGRESI MANASTIRIT!!!

JEPET AMBJENT KOMERCIAL PER SHITJE NE RRUGEN KONGRESI MANASTIRIT!!! -

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.26 Km nga qendra) Real Deal Properties

B Ne rrugen kongresi i manastirit, prane bar " panorama 2" jepet per qira dhe shitje ambjent komercial ne katin e pare te nje pallati ekzistues. ambjenti eshte i organizur si me poshte: me nje siperfaqe prej 56 m2, me ndricim natyral, mundesi parkimi dhe dokumentacion te rregullt hipotekor. ambjenti n...

90,000 Euro

Tirane
189,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion, Lokal-Restorant ne Gjendje Pune tek Rr. Kavajes | 112.5 m2 neto/135 m2 bruto | I Investuar

Okazion, Lokal-Restorant ne Gjendje Pune tek Rr. Kavajes | 112.5 m2 ne -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Okazion, shitet lokal-restorant ne gjendje pune tek rruga kavajes (condor center ) | 112.5 m2 neto dhe 135 m2 bruto| akses direkt ne rrugen kryesore | i investuar brenda | vendodhje shume e favorshme (ne kend, ka pamje) | fasad xhami nga rruga | hapsire e madhe | ndricim shume i mire, me spote | s...

189,000 Euro

Tirane
200,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me arkitekt dhe mobilje moderne - fasada xhami super cilesore - 8 tavolina brenda - 9 tav...

200,000 Euro

Tirane
110,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shes Furre Buke + Objekt

Shes Furre Buke + Objekt

Qender | Durres

B Shitet biznes "furre buke" se bashku me objekt 2 katesh shitet objekt 2 katesh (90) m2 secili,(kati i dyte eshte momentalisht me qera ,zyre) ne lagjen 14 (shkozet) durres.objekti eshte ne rruge kryesore dhe eshte i dobishem per cdo lloj aktiviteti ,lokal,magazine,dyqan, madje eshte i volitshem edhe...

110,000 Euro

Durres
110,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Biznes Furre Buke + Objekt

Shitet Biznes Furre Buke + Objekt

Qender | Durres

B Shitet biznes "furre buke" se bashku me objekt 2 katesh shitet objekt 2 katesh (90) m2 secili,(kati i dyte eshte momentalisht me qera ,zyre) ne lagjen 14 (shkozet) durres.objekti eshte ne rruge kryesore dhe eshte i dobishem per cdo lloj aktiviteti ,lokal,magazine,dyqan, madje eshte i volitshem edhe...

110,000 Euro

Durres
47,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET NE AMBJENT BIZNESI

SHITET NE AMBJENT BIZNESI

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)

B Shitet ambjent biznesi ...

47,000 Euro

Tirane
160,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 105 m² 160.000 Euro (21 Dhjetori)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 105 m² 160.000 Euro (21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet në zonën e 21 dhjetorit, buzë rrugë. informacion mbi ambjentin: • kati 1 • sipërfaqa e ambjenti: 105 m2 • verandë e shfrytëzueshme • me çertifikatë pronësie • për ta vizituar na kontaktoni! cel. : +355697015480...

160,000 Euro

Tirane
100,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet bar-kafe ne Blv.Bajram Curri,prane Gjykates se Rrethit.

Shitet bar-kafe ne Blv.Bajram Curri,prane Gjykates se Rrethit.

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Shitet bar-kafe tek blv.bajram curri ,prane gjykates se rrethit. ambienti eshte i organizuar me siperfaqe 40m2 ne 1 open space+1tualet+veranda,me dy porta dalese dhe lulishte per ta shfrytezuar me siperqafe 30m2.ambienti shitet totalisht i mobiluar.posedon dokumentacion te rregull hipotekor. sip...

100,000 Euro

Tirane
165,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET dyqan dhe garazhd ne Yzberisht

SHITET dyqan dhe garazhd ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)

B Ne tirane, ne yzberisht pallati i big market shitet dyqan me siperfaqe totale 132,5 m2 bashke me garazhdin me siperfaqe totale 37,5 m2 . dyqani ka vetrata te bollshme, i ekspozuar dhe i ndricuar me drite natyrale si dhe ka qepena elektrik. pozicioni shume i favorshem per biznese te ndryshme. eshte i...

165,000 Euro

Tirane
3,000,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet,Hotel,Sauk

Shitet,Hotel,Sauk

Sauk | Tirane

B Hoteli ndodhet në një ndër zonat më të frekuentuara dhe të preferuara në tiranë,në sauk.hoteli eshte 4 katesh dhe përmban 11 dhoma të arreduara në mënyrë bashkëkohore nga te cilat njera eshte suite dhe aktualisht është në aktivitet.kati i pare dhe i dyte i hotelit sherbejne si bar-...

3,000,000 Euro

Tirane
70,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion shiten 2 dyqane me 700 euro m2 . Adresa Mbrapa Mobileri Ardeno ne Autostrade .

Okazion shiten 2 dyqane me 700 euro m2 . Adresa Mbrapa Mobileri Ardeno

Zone Periferike | Tirane (5.30 Km nga qendra)

B Okazion me 700 euro/ m2 . shiten ambjente biznesi . siperfaqe 90 m2. siperfaqe 130 m2. prane mobileri ardenos . ne autostrade. kontaktoni. mariglenin 069 35 87 581 ....

70,000 Euro

Tirane
160,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET DYQANI ME I MIRE I ZONES PRANE 21 DHJETORI

SHITET DYQANI ME I MIRE I ZONES PRANE 21 DHJETORI

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Shitet super dyqan rruga frederik shiroka, kthesa e bar oslo tek 21 dhjetori.dyqani eshte i pershtatshem per cdo biznes, aktualisht ne gjendje pune, vetrat xhami dhe cilesohet si dyqani me i mire i zones.dyqani ka siperfaqe 54 m2 me certifikate pronesie i ndodhur buze rruge, i rikonstruktuar brenda ...

160,000 Euro

Tirane
150,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Restorant tek Shallvaret

Shitet Restorant tek Shallvaret -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra) Alsel shpk

B Shitet restorant tek shallvaret ne krah te qendres oksford kati i pare pallat ekzistues.siperfaqe e brendshme 65m2 plus verande.cmimi 150mije euro i diskutueshem ...

150,000 Euro

Tirane
255,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion: Shitet Lokal-Restorant, i Investuar - Afer Stadiumit Dinamo - (82 m2) Amb Brenda + (30 m2) Amb i Jashtem

Okazion: Shitet Lokal-Restorant, i Investuar - Afer Stadiumit Dinamo - -

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.08 Km nga qendra)

B Okazion: shitet lokal - restorant ne gjendje pune afer stadiumit dinamo - (82 m2) ambient brenda + (30 m2) ambient i shfrytezueshem jasht | vendndodhje perfekte - afer me parkingun e madh | i investuar brenda 2 vitet e fundit | dalje direkte ne rruge | ndricim shume i mire | sistemi elektrik, hidrau...

255,000 Euro

Tirane
250,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET SUPER AMBIENT BIZNESI,TEK RR 'MYSLYM SHYRI'

SHITET SUPER AMBIENT BIZNESI,TEK RR 'MYSLYM SHYRI'

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me ekskluzive ne tirane, tek rruga ''myslym shyri''. ambienti ka nje planimetri te mire dhe ndodhet buze rruges me fasade xhami. ambienti eshte i pershtatshem per dyqan rrobash,parukeri,kozmetik etj. siperfaqja eshte 26m2me certifikat te rregullt pronesie +...

250,000 Euro

Tirane
250,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET AMBIENT BIZNESI TEK '' PAZARI I RI ''

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK '' PAZARI I RI ''

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me ekskluzive ne tirane, tek ''pazari i ri''. ambienti ka nje planimetri te mire dhe ndodhet buze rruges me fasade xhami. ambienti eshte i pershtatshem per dyqan rrobash,parukeri,kozmetik etj. aktualisht dyqani eshte me qera 1000 euro ne muaj. siperfaqja e...

250,000 Euro

Tirane
250,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET AMBJENT BIZNESI NE "Rrugen Margarita Tutulani".PRANE SHESHIT WILLSON

SHITET AMBJENT BIZNESI NE "Rrugen Margarita Tutulani".PRANE SHESHIT WI

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)

B Ulet cmimi i shitjes se ambjentit te biznesit me siperfaqe 95.5m2,nga 260000 bie ne 250000 euro ,ne nje zone te preferuar dhe lehtesisht t e aksesueshme.ambjenti ndodhet ne katin e pare dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. ambjenti eshte i mirembajtur dhe disponon dokumentacion te...

250,000 Euro

Tirane
46,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SUPER OKAZION,SHITEN GARAZHE TEK ''UNAZA E RE''

SUPER OKAZION,SHITEN GARAZHE TEK ''UNAZA E RE''

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.64 Km nga qendra)

B Super okazion,shiten garazhe ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane,tek unaza e re. garazhet ndodhen ne nje nga komplekset me cilesore dhe me te kerkuara te zones tek kompleksi ''molla''. shiten 5 garazhe ku hapesira e nje garazhi eshte 42m2. siperfaqja totale eshte 220m2 me hipotek. cmimi to...

46,000 Euro

Tirane
185,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 112 m² 185.000 Euro (Rruga e Kavajes)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 112 m² 185.000 Euro (Rruga e Kav

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet në rrugën e kavajes pranë condor center. • kati 1. informacion mbi ambjentin: • sipërfaqa e ambjenti: 112 m2 • dokumentacion te rregullt hipotekor • i investuar • disonon 1 tualet • fasadë xhami • i përshtatshëm për aktivitete biznesi. për ta vizituar na konta...

185,000 Euro

Tirane
243,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet (Dyqan)Tirane Rr.Besim Alla. Kati 0 Sip270m2 Lartesi 4.2ml Cmimi 243000euro.

Shitet (Dyqan)Tirane Rr.Besim Alla. Kati 0 Sip270m2 Lartesi 4.2ml Cmim

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.81 Km nga qendra)

B Shitet ambjent biznesi dyqan: siperfaqe 270m2 lartesia e katit 4.2ml kati perdhe (0) cmimi 900 eu/m2. ose 243000 euro i diskutueshem. i rrethuar me lulishte, shume i pershtatshem per llojshmeri aktiviteti. per me shume informacion kontaktoni: cel: 0672018740 e-mail: info@bashkimi.biz...

243,000 Euro

Tirane
80,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Garazh Kati-1 Tek zogu i zi Sip.320m2 Cmimi 80000euro.

Shitet Garazh Kati-1 Tek zogu i zi Sip.320m2 Cmimi 80000euro.

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Shitet garazh 320 m2 kati -1(nentok) lartesia e katit 2.7 ml cmimi okazion 80.000 euro. shume i pershtatshem per magazine ose per vendparkimi. vendodhja: tirane, rr.dritan hoxha 150 poshte zogut te zi. tek ish-shkolla e partise. mbas oslo bar-it. dokumentacion i rregullt....

80,000 Euro

Tirane
2,000,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet karburant ne Tirane se bashku me nje hotel dhe 300 m2 garazhe.

Shitet karburant ne Tirane se bashku me nje hotel dhe 300 m2 garazhe.

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet karburant ne tirane se bashku me nje hotel dhe 300 m2 garazhe. karburanti ka shitje ne muaj 135.000 litra. minimalisht 4000 litra ne dite, , maksimalisht 5000 litra. mesatarisht 4500 litra ne dite. vetem karburanti eshte dhene ne qera 3000 euro ne muaj. ndodhet ne nje pozicion te shkelqy...

2,000,000 Euro

Tirane
51,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet ambjent biznesi 39 m2 prane sheshit Willson

Shitet ambjent biznesi 39 m2 prane sheshit Willson

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 39m2, ne nje zone shume te preferuar dhe lehtesisht te aksesueshme. ambjenti ndodhet ne katin e pare, ka nje verande prej 14 m2 dhe eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi. per me shume informacion ju lutem na kontaktoni. 0682770111...

51,000 Euro

Tirane
65,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION! SHITET AMBJENT BIZNESI 35 M2 NE RRUGEN MIHAL GRAMENO

OKAZION! SHITET AMBJENT BIZNESI 35 M2 NE RRUGEN MIHAL GRAMENO

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)

B Shitet ambjent biznesi ne rrugen mihal grameno perballe njesise administrative nr 3 afer tregut elektrik, buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. ambjenti ka nje siperfaqe prej 35m2. ambjenti eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. per me shume informacion ju...

65,000 Euro

Tirane
130,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tek Colosseo Shitet Ambient Per Aktivitete Te Ndryshme!

Tek Colosseo Shitet Ambient Per Aktivitete Te Ndryshme!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.07 Km nga qendra)

B Perballe shkolles petro nini luarasi shitet ambjent 47 m2. ambienti ndodhet tek colosseo ne katin e pare te pallati. aktualisht eshte ne funksion klinike dentare dhe shitet me gjithe pajisje por mund te sherbeje per aktivitete te ndryshe pasi zona ne te cilen eshte ka akses shume te mire dhe e freku...

130,000 Euro

Tirane
120,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 75 m² 120.000 Euro (Brryli)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 75 m² 120.000 Euro (Brryli)

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Ambjenti është i pozicionuar te zona e brrylit, në rrugën "arkitekt sinani". informacion mbi ambjentin: • kati 1 banim • sipërfaqja e ambjentit : 75 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. ambjenti është i mobiluar dhe disponon: • tualeti • pozicion të favorshëm gjeografik • fasadë...

120,000 Euro

Tirane
100,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 73 m² 100.000 Euro (Oxhaku)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 73 m² 100.000 Euro (Oxhaku)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ambjenti është i pozicionuar në zonën e oxhakut. informacion mbi ambjentin: • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit : 73.1 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. ambjenti është aktualisht në gjendje pune dhe disponon: • tualeti • hapësirë e bollshme • i investuar • buzë rruge...

100,000 Euro

Tirane
110,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET DYQANI I PERSHTATSHEM PER TE GJITHA LLOJET E SHERBIMEVE

SHITET DYQANI I PERSHTATSHEM PER TE GJITHA LLOJET E SHERBIMEVE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Shitet me qera dyqani 87m2 ne katin 0 te nje pallati te ri buze rruges naim frasheri, paralel me rrugen muhamed gjollesha, nje rruge ne kryqezim te 3 rrugeve kryesore, 21 dhjetorin, rrugem e kavajes dhe rrugen e durrsit, e ndare ne nje ambjent te bollshem + 2 dhoma dhe nje banjo, ambjenti shume i p...

110,000 Euro

Tirane
30,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET AMBIENT BIZNESI TEK DRITAN HOXHA

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK DRITAN HOXHA

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Shitet ambient biznesi tek rruga dritan hoxha, në rrugë kryesore, 25 m² në katin e 2-të me pamje nga rruga kryesore, me fasadë xhami. ambienti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme. për më shumë informacione na kontaktoni në 0696011333...

30,000 Euro

Tirane
70,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA DRITAN HOXHA

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA DRITAN HOXHA

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Shitet ambient biznesi 25 m² tek rruga dritan hoxha, anës rrugës kryesore, kati 1, tek pallatet karavan. ambienti është në pozicion shumë të mirë, shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme. për më shumë informacione na kontaktoni 0696011333...

70,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas