Objekt Biznesi ne Shitje 1000+ Objekt Biznesi ne Shitje

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje

295,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje  Ambjent tregtar 268 m2 tek Oxhaku. Okazion

Ambjent tregtar 268 m2 tek Oxhaku. Okazion - Tirane

Rruga Zihni Sako, Tirana, Albania, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ambjent tregtar per shitje 268 m2 tek oxhaku mbrapa karburant eida tek me hipoteke. me akses nga 2 anet e pallatit ne zone me shume ndertim e apartamente te reja. ambjenti eshte vecanerisht i pershtatshem per lokal sportiv, palester apo super-market. ambjenti shitet i teri me cmim okazion ose i ndar...

295,000 Euro

Tirane
40,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Dyqan me cmim oferte 40,000 Euro me Hipoteke

Dyqan me cmim oferte 40,000 Euro me Hipoteke - Durres

Rruga Stefan Kaculini, Durres, Albania, Qender | Durres

B Shitet njesi tregtare ne rezidencen portview me siperfaqe 43.3m, vetrata te medha, pamje nga oborri anesor i residences dhe ndricim natyral maksimal. kjo hapesire sugjerohet per ambiente zyrash ose aktivitete te tjera...

40,000 Euro

Durres
42,420 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Ambjent BIZNESI ne oferte 42,420!

Ambjent BIZNESI ne oferte 42,420! - Tirane

Rruga E Dibres, Tirana, Albania, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ambient biznesi ne rezidencen tower bridge 3 me cmim oferte 42,420 dhe post parkimi. hapesira te pershtatshme per invesim per aktivitete te ndryshme si: - bioshop - parukeri - zyra konsulence ose noteri - etj. hapesirat ofrojne ndricmim me vetrata te medha xhami dhe ekspozim maksimal. ambjent...

42,420 Euro

Tirane
345,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION: SHITET LOKAL 440m2 (21 dhjetori) buze Rruge Kryesore

OKAZION: SHITET LOKAL 440m2 (21 dhjetori) buze Rruge Kryesore - Tirane

Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitel lokal ne cmim okazion 440m2 , ne rruge kryesore tek 21shi 440 m2 ne rruge kryesore tek 21shi tek inxhinjeria, mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 345000 euro - 82 m2 ne hipoteke +10m2 jo ne letra (qe jane marre nga hapesira e shkalleve) - rreth 30...

345,000 Euro

Tirane
147,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION: Shitet dyqan ne Rruge Kryesore - ( Perball Ish Ekspozites) - I INVESTUAR 100% Bul. Bajrram Curri

OKAZION: Shitet dyqan ne Rruge Kryesore - ( Perball Ish Ekspozites) - - Tirane

Bulevardi Bajram Curri, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet super dyqan (i investuar) ne rruge kryesore perballe ish ekspozites ( tek bulevardi bajram curri) , ne nje nga rruget me me shume levizje ne tirane . - cmim okazion - siperfaqja eshte 41.2 m2 neto - me hipoteke te rregullt 41.2 m2 - i investuar brenda me tavan te varrur dhe ndricime led....

147,000 Euro

Tirane
18,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje shes pastrim-kimik

shes pastrim-kimik - Tirane

Rruga Gjik Kuqali, Tjeter zone | Tirane

B Shes pastrim-kimik ne gjendje shume te mire pune. jane te perfshira te gjitha paisjet brenda, lavatricja e madhe dhe e vogel, tharse, hekur, etj. pastrimi kimik ndodhet ne tirane tek rruga gjik kuqali, prane stadiumit dinamo. per informacione te metejshme kontaktoni tek nr i tel 0684302179/068548840...

18,000 Euro

Tirane
94,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Super ambient biznesi | 2+1 | Kinostudio

Super ambient biznesi | 2+1 | Kinostudio - Tirane

Rruga Belul Hatibi, Tirana, Albania, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Mundesi shume e mire investimi : ambient biznesi 2+1 | 73 m2 | rr. belul hatibi | vendodhje perfekte te dhenat: -siperfaqja: 73 m2 -kati 1 - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor ** jepet bosh ** - 2 kondicionera - zona ofron parkim - ndricim natyral te l...

94,000 Euro

Tirane
585,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Ne Rrugen e Kavajes , Shitet Ambjent Per Investim , Vetem 1600 Euro m2!

Ne Rrugen e Kavajes , Shitet Ambjent Per Investim , Vetem 1600 Euro m2 - Tirane

Rruga Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ne rrugen e kavajes ,shitet nje ambjent komercial ne katin e dyte me ashensor ,365 m2 ne nje kat te vetem . cmimi i shitjes eshte 1600 euro m2 . eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti pasi eshte nje kat i plote me hyrje te dedikuar , ambjenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per c...

585,000 Euro

Tirane
160,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Te Prokuroria eTiranes Shitet Zyre e Super Mobiluar!

Te Prokuroria eTiranes Shitet Zyre e Super Mobiluar! - Tirane

Rruga Mine Peza, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Te prokuroria etiranes, shitet zyre e super mobiluar me siperfaqe 125 m2 ne nje pallat te ri me ashensor. siperfaqja eshte e organizuar ne 6 ambjente ku perfshihen recepsioni dhe holi i pritjes, salle mbledhjesh e madhe, dhe 4 zyra ku mund te punojn lirshem nga dy persona,dy tualete. ambjenti eshte ...

160,000 Euro

Tirane
149,990 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET SUPER DYQAN NE HYRJE TE BLLOKUT "10 METRA LARG URES SE TAIZANIT"

SHITET SUPER DYQAN NE HYRJE TE BLLOKUT "10 METRA LARG URES SE TAIZANIT - Tirane

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet dyqani buze unazes ne rruge kryesore vetem 10metra larg ures se bllokut ne nje nga rruget me frekuentuara te tiranes ne bulevardin bajram curri me siperfaqe 24m2+4m2 shtes.ambjenti ka nje fasad xhami 4metra qe i jep akses total nga kalimtaret. momentalisht eshte i dhene me qera 70000lek te r...

149,990 Euro

Tirane
179,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje KRIJONI LOKALIN/ RESTORANTIN TUAJ NE HYRJE TE DON BOSKOS 10 METRA NGA UNAZA $$$$$$$$

KRIJONI LOKALIN/ RESTORANTIN TUAJ NE HYRJE TE DON BOSKOS 10 METRA NGA - Tirane

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shitet ambjent biznesi dhe nje apartament 2+1 me mundesi bashkimi + 60m2 te perdorshme vetem nga 2 ambjentet. ambjenti ndodhet ne hyrje te don boskos vetem 10 metra nga unaza perball karburant "gazhelit" super i pershtatshem per restorant ose lokal ambjenti ndahet ne nje dyqan me 2 fasada xhami pre...

179,000 Euro

Tirane
27,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje okazion .ambjent ali demi 27500 euro

okazion .ambjent ali demi 27500 euro - Tirane

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ambjenti ndodhet ne zonen e ali demi prane shkolles kushtrimi i lirise.ambjenti esht buze rruge kryesore dhe pozicioni qe ka te jep mundesin e shfryezimit per biznese te ndryshme.disponon 1 banjo dhe ka kupature te rregullt.siperfaqe 19.1 m2 me fasad xhami.disponon dkoumentacion te rregullt hipoteko...

27,500 Euro

Tirane
90,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Ambjent BIznesi

Shitet Ambjent BIznesi - Tirane

Rruga E Kavajes, Tjeter zone | Tirane

B Shitet ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, rr. e kavajes prane qendres globe, me nje siperfaqe totale prej 60 m. ambient mjaft i pershtatshem per call center, zyra, klinika etj. ndodhet ne katin e 2 ne qendren tregtare, me hipoteke dhe ka nje cmim prej 1500 /m. ...

90,000 Euro

Tirane
345,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet ambient biznesi DON BOSCO

Shitet ambient biznesi DON BOSCO - Tirane

Don Bosko, Don Bosko | Tirane

B Ambient biznesi per shitje, ne zonen e don boskos me nje siperfaqe prej 230 m, 1500 /m dhe shkon ne total 345000 . ambienti eshte i ri, i paperdorur asnjehere dhe nuk ka ndarje te brendshme, ndodhet me katin e 2, eshte gjithashtu i pajisur me ashensor. ...

345,000 Euro

Tirane
350,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet lokal(bar kafe) sheshi Willson

Shitet lokal(bar kafe) sheshi Willson - Tirane

Sheshi Willson, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Ambienti (bar kafe) ndodhet tek sheshi willson, ne rr. sulejman delvina. ka nje siperfaqe prej 100 m2. gjithashtu vlen te theksohet se permban te gjitha pajisjet, eshte i kompletuar 350.000 eur me dokumentacion te rregullt hipotekor! ka mundesi kembimi klering apo prona te tjera te...

350,000 Euro

Tirane
360,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje  Durres(lagja 14 )fiks te stacjoni i autobuzit nish tulla; shitet ndertes me dy kate sip 800 m2

Durres(lagja 14 )fiks te stacjoni i autobuzit nish tulla; shitet nder - Durres

Rruga Bajram Tusha Lagja 14 Durres , Zone Periferike | Durres

B Shitet ndertes me dy kate me sip ndertimi 800m2....(400m2+400m2)projekti eshte per 5 kate,e gjith ndertesa eshte per biznes; lartesia e katit perdhe eshte 6m,ndersa kati tjeter eshte 3.8m i larte.ndertes e re. vend shame i mir,parkimi eshte 100m2,kufizon me stacjonin e autobuzit; vilson traga 069603...

360,000 Euro

Durres
77,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje AMBJENT TREGETAR SHUME FUNKSIONAL , NE KATIN E PARE , TEK VILA GOLD

AMBJENT TREGETAR SHUME FUNKSIONAL , NE KATIN E PARE , TEK VILA GOLD - Tirane

Te Vila Gold Rruga Dibres, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ambjent tregetar shume funksional , 74 m ne katin e pare , tek vila gold. organizohet ne nje ambjent te madh, nje dhome e vecante , tualet i madh. lartesia eshte 4.5m dhe mund te shfrytezohet per ndarje te ambjentit . mjaft e pershtatshme per studio klinike, dentare, kontabiliteti, etj por edhe ten...

77,000 Euro

Tirane
150,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet 2+1 okazion pr biznes rr Elbasanit

Shitet 2+1 okazion pr biznes rr Elbasanit - Tirane

Rruga Elbasanit, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shitet apartament 2+1 kati 2.buze rruges kryesore me adrese rr elbasanit ne kryqezimin e ures dhe ish lodrave 7 xhuxhat.pozicioni eshte shume perfekt per do lloj biznesi sepse bashke me sip e apartamentit prej 76m ,ka edhe rreth 100m verande qe sheh nga rruga kryesore .mimi ka qene 170000 euro dhe...

150,000 Euro

Tirane
9,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet garazh 17 m2 prane Fabrikes se Miellit

Shitet garazh 17 m2 prane Fabrikes se Miellit - Tirane

Rruga Gjergj Elez Alia, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet garazh me siperfaqe 17 m2 ne unaze te re, prane fabrikes se miellit. garazhi disponon qepen elektrik dhe eshte me hipoteke. mimi: 9.000 euro kontakt: 0699671229...

9,000 Euro

Tirane
9,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet bar kafe biznesi i ngritur te kryqi kuq buze rruge

Shitet bar kafe biznesi i ngritur te kryqi kuq buze rruge - Tirane

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Biznesi eshte i ngritur dhe ne gjendie pune me verande dhe 12 tavolina jashte si dhe 13 tavolina brenda shitet si biznes okazion 9000 dhe eshte aktualisht me qera 500 ...

9,000 Euro

Tirane
40,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shiten 2 dyqane ne Sarande, 54 m dhe 180 m.

Shiten 2 dyqane ne Sarande, 54 m dhe 180 m. - Sarande

Prane Spitalit, Qender | Sarande

B Shiten 2 dyqane ne sarande, 54 m dhe 180 m. dyqanet te cilat jane te pajisura me certifikte pronesie ndodhen buze rruge, prane spitalit. cmimi: dyqani me 54 m eshte 1900 euro/metri dhe 180 m eshte 1300 euro/metri (cmimi eshte pak i dikutueshem). te interesuarit te kontaktojne ne : 0698334...

40,000 Euro

Sarande
16,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tek Kompleksi Fiori Di Bosko, Shitet Biznes Farmaci!

Tek Kompleksi Fiori Di Bosko, Shitet Biznes Farmaci! - Tirane

Rruga Ibrahim Pashe, Don Bosko | Tirane

B Ne don bosko tek kompleksi fiori di bosko, ne nje nga zonat me te mira te tiranes , shitet biznes farmaci. rast ideal per te nisur nje biznes te ri ! farmacia ndodhet ne katin 0 me akses direkt ne rrugen don bosko . eshte e investuar totalisht e re ka dhe klientele te ngritur. ne investim perfshihet...

16,000 Euro

Tirane
60,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 52 m 60.000 Euro (Xhamlliku)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 52 m 60.000 Euro (Xhamlliku) - Tirane

Xhamlliku, Tirana, Albania, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e xhamlliku, te rruga "arkitekt sinani", ngjitur me shkollen "niket dardani". informacion mbi ambjentin: kati 0 perdhes siperfaqja e ambjentit : 52 m2 dokumentacioni : me hipoteke. ambjenti eshte bosh dhe disponon: tualeti buze rruge fasade xhami ku...

60,000 Euro

Tirane
27,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 19.1 m 27.500 Euro (Ali Demi)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 19.1 m 27.500 Euro (Ali Demi) - Tirane

Ali Demi, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ambjenti eshte i pozicionuar te zona e ali demit, perbri shkolles kushtrimi i lirise. informacion mbi apartamentin: kati 0 perdhes siperfaqja e ambjentit: 19.1 m2 dokumentacioni: me hipoteke. ambjenti eshte bosh dhe disponon: tualeti buze rruge mund te perdoret per cdo lloj biznesi te ...

27,500 Euro

Tirane
50,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi 40 m 50.000 Euro (Fresku)

Tirane, shes ambjent biznesi 40 m 50.000 Euro (Fresku) - Tirane

Fresku, Fresku/Linze | Tirane

B Ambjenti ndodhet ne zonen e freskut prane restorant muraga. ambjenti ka siperfaqe totale 40 m2 . ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi, ne vecanti dyqan. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per ta vizituar na kontaktoni! cel : +355 69 5610929...

50,000 Euro

Tirane
180,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes lokal Kati 0, 106 m 180.000 Euro (Ali Demi)

Tirane, shes lokal Kati 0, 106 m 180.000 Euro (Ali Demi) - Tirane

Ali Demi, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Lokali ndodhet tek zona e ali demit. lokali eshte i pozicionuar ne katin 0 me siperfaqe 106 m2 dhe 60 m2 verande. veranda eshte pjese e prones dhe nuk paguhet taksa ne bashki. aktualish i dhene me qera me kontrate 5 vjeare 110000 leke te reja. detaje te tjera buze rruge i mobiluar ne gjendje ...

180,000 Euro

Tirane
80,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes magazine Kati -1, 160 m 80.000 Euro (Selvia)

Tirane, shes magazine Kati -1, 160 m 80.000 Euro (Selvia) - Tirane

Selvia, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Magazina eshte e pozicionuar ne zonen e selvise. informacion mbi magazinen: kati -1 siperfaqja : 160 m2. magazina disponon: hapesire e bollshme e investuar e organizuar mire ashensor ndodhet ne nje pallat te ri dere auromatike e disponueshme per cdo lloj aktiviteti. per ta vizituar n...

80,000 Euro

Tirane
113,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Dyqan per shitje ne rruge kryesore

Dyqan per shitje ne rruge kryesore - Tirane

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania, Vasil Shanto | Tirane

B Shitet dyqan buze rruges ne zonen e tiranes se re, rruga "sulejman delvina". dyqani eshte aktualisht i dhene me qera afatgjate. siperfaqja- 20 m2...

113,000 Euro

Tirane
127,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet ( Ambjent Biznesi ) perballe Shkolles Hurry Fultz

Shitet ( Ambjent Biznesi ) perballe Shkolles Hurry Fultz - Tirane

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet dyqan ( ambjent biznesi ) me siperfaqe 42.6 perballe shkolles hurry fultz, aktualisht me qera. nder zonat me te mira te tiranes, buze rruge. i pajisur me certifikate pronesie cmimi i diskutueshem per me teper kontaktoni...

127,000 Euro

Tirane
23,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITEN 2 POSTE PARKIMI

SHITEN 2 POSTE PARKIMI - Tirane

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Vasil Shanto | Tirane

B Shiten 2 poste parkimi te stadiumi dinamo. kane siperfaqe prej 50 m/2 ( me hipoteke ) dhe eshte i pershtatshem per 2 automjete. na kontaktoni per ta vizituar. 0672030828...

23,000 Euro

Tirane
246,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION shitet lokal totalisht i kompletuar 1500 M2

OKAZION shitet lokal totalisht i kompletuar 1500 M2 - Tirane

Pallati Me Shigjeta, Tirana, Albania, Vasil Shanto | Tirane

B Shitet lokal totalisht i kompletuar -super i investuar -164 m2 -2 tualete -verande e bollshme -akuarium gjigand -buze rruge per me shume informacion na kontaktoni 0699209364...

246,000 Euro

Tirane
139,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion Shitet Dyqan Per Investim tek Hoxha Tasim

Okazion Shitet Dyqan Per Investim tek Hoxha Tasim - Tirane

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Ne rrugen hoxha tasim prane optika roma " shitet dyqan me siperfaqe 91 m2. dyqani ndodhet ne katin e pare buze rruge i pershtatshem per sherbime te ndryshme si parukeri, farmaci, mini market, zyre etj.aktualisht eshte me qira prej vitesh . ambjenti disponon dokumentacion hipotekor. kontakto orgeten ...

139,000 Euro

Tirane
460,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion Shitet Ambjent Comercial  Te Turdiu Center me Kontrate Qiraje'

Okazion Shitet Ambjent Comercial Te Turdiu Center me Kontrate Qiraje' - Tirane

9-kateshet, Rruga E Dibres, Tirana, Albania, Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Qendra turdiu eshte qendra e bisnesit me cilesore ne tirane , cilesi ne ndertim cdo gje e kuruar me detaje .pikerisht ne ne katin 3 - te nga toka ,me pamje nga sheshi skenderbej shitet ambjent per zyra . ambjenti eshte 153 m2, me lartesi 3 metra dhe fasade xhami . cmimi 3000 euro/m2 . aktualisht e...

460,000 Euro

Tirane
150,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET OSE JEPET ME QERA DYQAN 150M2 NE MES TE DURRSIT VIJA E DYTE;165000 EURO

SHITET OSE JEPET ME QERA DYQAN 150M2 NE MES TE DURRSIT VIJA E DYTE;165 - Durres

L 4 Rruga Hafiz Podgorica, Durres, Albania, Qender | Durres

B Shitet ose jepet me qera ,dyqan me siperfaqe 150m2,ne mes te durrsit ...

150,000 Euro

Durres
35,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Dyqan Me Hipotek n Yzberisht

Shitet Dyqan Me Hipotek n Yzberisht - Tirane

Panajot Pano, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet dyqan me siperfaqe 42 m2 ne yzberisht tek rruga panajot pano dyqani disponon 1 tualet, depo, fasade xhami, qepen dhe ndodhet ne katin e pare. mimi:35.000 euro kontakt:0699671228...

35,000 Euro

Tirane
140,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tek Liqeni i Thate Shiten Dy Dyqane me Cmim Okazion !

Tek Liqeni i Thate Shiten Dy Dyqane me Cmim Okazion ! - Tirane

Rruga Hamdi Garunja, Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Tek rruga hamdi garunja, tek liqeni i thate, shiten dy ambjente-njesi me cmim okazion, me siperfaqe 200 m2 seicili per cdo lloj biznesi. fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si zyre arkitekture, lokal, dyqan, farmaci, klinike dentare, parukeri, linje prodhimi, etj..... ambjent...

140,000 Euro

Tirane
799,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi, Shitet Vile 3 Kateshe per Biznes !

Tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi, Shitet Vile 3 Kateshe per Biznes ! - Tirane

Rruga Margarita Tutulani, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Afer gjimnazit petro nini luarasi, ne rrugen margarita tutulani shitet vile 3 kateshe per banim ose biznes. siperfaqja e truallit eshte 220 m2, kurse siperfaqja ndertimore e te treja kateve eshte 490 m2. termoizolimi i viles eshte bere ne menyre perfekte me te gjithat standartet e kohes. shkallet ja...

799,000 Euro

Tirane
42,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tek Komuna e Parisit, Shitet Dyqan me Cmim Okazion !

Tek Komuna e Parisit, Shitet Dyqan me Cmim Okazion ! - Tirane

Rruga Medar Shtylla, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Tek komuna e parisit, ne rrugen medar shtylla, shitet dyqan, me siperfaqe 23 m2 per cdo lloj biznesi. fakti qe ndodhet 20 metra nga rruga kryesore te jep mundesine ta shfrytezosh si zyre arkitekture, lokal, dyqan, farmaci, klinike dentare, parukeri, etj..... ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje p...

42,000 Euro

Tirane
120,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje  Tirane, shes dyqan Kati 0, 38 m 120.000 Euro (Rruga e Dibres)

Tirane, shes dyqan Kati 0, 38 m 120.000 Euro (Rruga e Dibres) - Tirane

Rruga E Dibres, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ambienti ndodhet tek rruga e dibres dyqani eshte i pozicionuar ne katin 0 me siperfaqe totale 38.5 m2. ambienti ndodhet buze rruge dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor detaje te tjera bosh tualet buze rruge per ta vizituar na kontaktoni! opp 2277 cel. : 0673071991...

120,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas