akullore martini ne tirane  2969 njoftime

 Online 76 lexues | 1 njoftime ne pritje

295,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje  Ambjent tregtar 268 m2 tek Oxhaku. Okazion

Ambjent tregtar 268 m2 tek Oxhaku. Okazion -

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.45 Km nga qendra) Progeen shpk

B Ambjent tregtar per shitje 268 m2 tek oxhaku mbrapa karburant eida tek me hipoteke. me akses nga 2 anet e pallatit ne zone me shume ndertim e apartamente te reja. ambjenti eshte vecanerisht i pershtatshem per lokal sportiv, palester apo super-market. ambjenti shitet i teri me cmim okazion ose i ndar...

295,000 Euro

Tirane
120,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tek Pedonalja Perballe me Toptani Center Shitet Super Ambient Komercial

Tek Pedonalja Perballe me Toptani Center Shitet Super Ambient Komercia -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.22 Km nga qendra) Real Deal Properties

B Shitet super ambient me siperfaqe 47m2. ambienti ndodhet buze rruges se pedonales, ne katin e trete te nje qendre komerciale dhe eshte i oranizuar ne 2 dhoma. ...

120,000 Euro

Tirane
76,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tek Kodra e Diellit, Shiten Dyqan buze Rruge !

Tek Kodra e Diellit, Shiten Dyqan buze Rruge ! -

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.60 Km nga qendra) Real Deal Properties

B Tek kodra e diellit, ne rrugen mustafa matohiti, shitet dyqan, me siperfaqe 76 m2 per cdo lloj biznesi. fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si zyre arkitekture, lokal, dyqan, farmaci, klinike dentare, parukeri, etj..... ambjentet ndodhen ne katin zero te nje pallati te ri. si...

76,000 Euro

Tirane
187,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion: Shitet Lokal-Restorant ne Rr. Kryesore-60 m2+100 m2 Verande (Stacioni i Trenit)

Okazion: Shitet Lokal-Restorant ne Rr. Kryesore-60 m2+100 m2 Verande ( -

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)

B Okazion, shitet lokal-restorant ne gjendje pune tek stacioni i trenit (rr. jordan misja) | akses direkt ne rrugen kryesore | i investuar brenda | vendodhje shume e favorshme (ne kend, ka pamje) | fasad xhami nga rruga | hapsire e madhe jashte gati 80 m2 e shfrytezueshme | ndricim shume i mire, me s...

187,000 Euro

Tirane
223,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge

OKAZION: SHITET LOKAL te Msylym Shyri, buze rruge -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitel lokal ne cmim okazion ne myslym shyr te karburanti 75 m2 ne zone perfekte ne myslym shyr - mundesi e arte investimi, shitet per arsye emigrimi ne cmim okazion 223,000 euro - i investuar me arkitekt dhe mobilje moderne - fasada xhami super cilesore - 8 tavolina brenda - 9 tav...

223,000 Euro

Tirane
35,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje SHITET DYQAN ME CMIM OKAZION, TREGU ELEKTRIK

SHITET DYQAN ME CMIM OKAZION, TREGU ELEKTRIK

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)

B Dyqani ndodhet ne rrugen petro nini luarasi , prane tregut elektrik . ka nje siperfaqe prej 29.8 m2 , e ndare ne nje dhome dhe nje tualet. per momentin eshte ne perdorim si berberhane. shitet me nje cmimi okazion prej 35.000 euro , per arsye emigrimi. te interesuarit mund te telefonojne ne n...

35,000 Euro

Tirane
4,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje shitet biznesi bar kafe super okazion

shitet biznesi bar kafe super okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.33 Km nga qendra)

B Shitet super okazion vetem 4000 euro i diskutueshem ...

4,000 Euro

Tirane
1,700,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi 813 m² 1.700.000 Euro (Rruga 4 Deshmoret)

Tirane, shes ambjent biznesi 813 m² 1.700.000 Euro (Rruga 4 Deshmoret

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.24 Km nga qendra)

B Disponomë ambient për shitje tek rruga “4 dëshmorët”, në hyrje të rrugës “tafaj”. godina “tafaj” ndodhet shumë pranë qendrës së tiranës. lokacioni dhe struktura e saj e bëjnë ambientin të përshtatshëm për hotel, shkolla kopshte etj si dhe për amiente të tjera biznesi....

1,700,000 Euro

Tirane
69,300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi Kati 3, 99 m² 69.300 Euro (Rruga e Kavajes)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 3, 99 m² 69.300 Euro (Rruga e Kavaj

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Disponome ambient për shitje tek “condor center” ambienti është i pozicionuar në katin3 me sipërfaqe totale 99 m2. ambienti është i përshtatshëm për zyra ose bankë ambienti është një mundësi e mirë investimi, është i pajisur me sistem kondicionimi. për ta vizituar na kontakto ...

69,300 Euro

Tirane
130,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 57 m² 130.000 Euro (Rruga Myslym Shyri)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 57 m² 130.000 Euro (Rruga Myslym

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.61 Km nga qendra)

B Disponome ambient për shitje tek rruga “islam alla” tek pallati i adidasit. ambienti është i pozicionuar në katin 2 me sipërfaqe totale 57m2. ambienti është i përshtatshëm për zyra. ambienti është një mundësi e mirë investimi, është i pajisur me sistem kondicionimi. për ta vizi...

130,000 Euro

Tirane
125,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Super Apartament Okazion 2+1 te 21 Dhjetori

Shitet Super Apartament Okazion 2+1 te 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)

B Shitet apartament ne katin e 7 prane 21 dhjetorit . apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe ka nje fasade te madhe xhami . ...

125,000 Euro

Tirane
28,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shiten 2 vende parkimi te Sheshi Willson

Shiten 2 vende parkimi te Sheshi Willson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Okazion shiten 2 vende parkimi te sheshi willson,ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes,ku nje vend parkimi eshte domosdoshmeri.per me teper info kontaktoni....

28,000 Euro

Tirane
70,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Nxitoni!!! Shitet Ne Bllok Ambjent 1+1 I Pershatshem Per Biznes

Nxitoni!!! Shitet Ne Bllok Ambjent 1+1 I Pershatshem Per Biznes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Shitet ambjent 1+1 me 2 dritare qe shofin nga rruga ku mund te reklamoni biznesin tuaj. shume e pershtatshme per klinika te ndryshme. ambjenti eshte i investuar ne menyre shume cilesore. ambjenti ndodhet prane kafe roma. disponon dokumenta te plota dhe te rregullta hipotekore....

70,000 Euro

Tirane
412,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes lokal Kati 1, 375 m² 412.500 Euro (Fresku)

Tirane, shes lokal Kati 1, 375 m² 412.500 Euro (Fresku)

Fresku/Linze | Tirane

B Lokali eshte i pozicionuar ne rrugen e “dajtit” ne zonen e freskut . informacion mbi lokalin: •kati 1 • siperfaqa totale : 375 m2 • buze rruge • orientim jug-lindje • parkim • ne proces hipotekimi • i arreduar ,i investuar. per ta vizituar na kontaktoni! plus 60 cel. : 069701547...

412,500 Euro

Tirane
255,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion: Shitet Lokal-Restorant, i Investuar - Afer Stadiumit Dinamo - (82 m2) Amb Brenda + (30 m2) Amb i Jashtem

Okazion: Shitet Lokal-Restorant, i Investuar - Afer Stadiumit Dinamo - -

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.08 Km nga qendra)

B Okazion: shitet lokal - restorant ne gjendje pune afer stadiumit dinamo - (82 m2) ambient brenda + (30 m2) ambient i shfrytezueshem jasht | vendndodhje perfekte - afer me parkingun e madh | i investuar brenda 2 vitet e fundit | dalje direkte ne rruge | ndricim shume i mire | sistemi elektrik, hidrau...

255,000 Euro

Tirane
89,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Njesi Komerciale 104.6m2 te Tirana Golden Park 89'000 Euro!

Shitet Njesi Komerciale 104.6m2 te Tirana Golden Park 89'000 Euro!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.76 Km nga qendra)

B Shitet njesi komerciale 104.6m2 te tirana golden park 89'000 euro! ambienti ndodhet ne nje nder komplekset me te reja ne tirane ne rrugen bedri karapici, me akes te shpejte me rrugen e kavajes dhe shume prane spitalit amerikan 3 nje zone e cila eshte zhvilluar shume se fundmi. ambienti ka siper...

89,000 Euro

Tirane
243,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Dyqan Tirane 270m2 Lartesia 4.2meter Cmimi 243000 euro

Shitet Dyqan Tirane 270m2 Lartesia 4.2meter Cmimi 243000 euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.81 Km nga qendra)

B Shitet ambjent (dyqan): siperfaqe 270m2 kati 0 (perdhe); lartesia e katit 4.2 meter i rrethuar me lulishte si dhe ambjent per shfrytezim. shume i pershtatshem per nje sere aktivitetesh. largesia nga qendra e tiranes 3.8km i vendosur ne rr.besim alla, nje rruge me alses te madh levizje, prane i...

243,000 Euro

Tirane
80,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet Garazh Sip.320m2,Tirane, cmimi okazion 80000Euro

Shitet Garazh Sip.320m2,Tirane, cmimi okazion 80000Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Shitet garazh sip.320m2 ambjenti eshte shume i pershtatshem edhe per magazine dhe per vendeparkimi. ndodhet ne katin -1 te nje pallati. pozicioni shume i favorshem, ndodhet tek rr.dritan hoxha, tek ish-shkolla partise, pa shkuar tek karburant kupola.tek oslo bar. cmimi okazion 80000 euro. per ...

80,000 Euro

Tirane
100,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes lokal Kati 0, 52 m² 100.000 Euro (Ali Demi)

Tirane, shes lokal Kati 0, 52 m² 100.000 Euro (Ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Lokali është i pozicionuar te zona e ali demit. informacion mbi lokalin: • kati 0 përdhes • sipërfaqja : 52 m2 • dokumentacioni : me hipotekë . lokali është aktualisht në gjendje pune dhe disponon: • pozicion të favorshëm gjeografik • tualeti • kondicionim • aspirim • fasad...

100,000 Euro

Tirane
157,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet super ambjent per zyre tek Sheshi Willson!

Shitet super ambjent per zyre tek Sheshi Willson!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Shitet ambjent per zyre ne nje vendodhje shume te mire, tek sheshi willson. ambjenti ndodhet ne katin e pare te banimit dhe te trete teknik. ka nje siperfaqe totale prej 115 m2 e cila organizohet ne open space dhe ofron nje tualet. dritaret e medha qe ofron ambjenti i japin te mundur ndricimin natyr...

157,500 Euro

Tirane
5,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje shitet biznesi bar kafe super okazion (shitet per arsye shendetesore )

shitet biznesi bar kafe super okazion (shitet per arsye shendetesore )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Cmim super okazion prej 5000 euro i diskutueshem ...

5,000 Euro

Tirane
4,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje shitet biznesi i nje bar kafe super okazion 4000 euro ngjit me tre institucione shitet per arsye

shitet biznesi i nje bar kafe super okazion 4000 euro ngjit me tre ins

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.33 Km nga qendra)

B Shitet per arsye shendetesore super okazion 4000 euro dhe eshte me qera totale bashke me veranden jasht 700mije leke klientele e rregullt institucione per me shume me kontaktoni ne nr 0686279687...

4,000 Euro

Tirane
210,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 210 m² 210.000 Euro (Ali Demi)

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 210 m² 210.000 Euro (Ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Ambjenti eshte i pozicionuar te zona e ali demit, 300 m siper markates se vjeter, te rruga “pasho hysa”. informacion mbi ambjentin: • kati 0 perdhes • siperfaqja e ambjentit: 210 m2 • 80 m2 verande ne pjesen para dhe prapa • dokumentacioni: me hipoteke. ambjenti eshte aktualisht lokal dh...

210,000 Euro

Tirane
64,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Dyqan ne shitje 60 m/2

Dyqan ne shitje 60 m/2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Shitet dyqani 61m/2 yzberish ne nje zone shum te mir...

64,000 Euro

Tirane
75,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet dyqani me sip.30m2

Shitet dyqani me sip.30m2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shitet dyqani me sip.30m2,kati 1,me hipotek. ndodhet ne ane te rruges. adresa:komuna e parisit cmimi:75.000 euro per me teper kontaktoni ne nr:0699706810...

75,000 Euro

Tirane
500,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Shitet bisnese me atlete kepuce

Shitet bisnese me atlete kepuce

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B 600pal atlete 1000lek te reja copa...

500,000 Leke

Tirane
189,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion, Lokal-Restorant ne Gjendje Pune tek Rr. Kavajes | 112.5 m2 neto/135 m2 bruto | I Investuar

Okazion, Lokal-Restorant ne Gjendje Pune tek Rr. Kavajes | 112.5 m2 ne

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Okazion, shitet lokal-restorant ne gjendje pune tek rruga kavajes (condor center ) | 112.5 m2 neto dhe 135 m2 bruto| akses direkt ne rrugen kryesore | i investuar brenda | vendodhje shume e favorshme (ne kend, ka pamje) | fasad xhami nga rruga | hapsire e madhe | ndricim shume i mire, me spote | s...

189,000 Euro

Tirane
87,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Ambjent komercial ne okazion

Ambjent komercial ne okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Prona ndodhet ne kompleksin magnet, prane zones se 21 dhjetorit. siperfaqja e brendshme dhe e jashtme(e shfrytezueshme) ofrojne mundesi per zhvillimin e profileve te ndryshme biznesi....

87,000 Euro

Tirane
15,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje  Shitet biznesi

Shitet biznesi

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Shitet biznesi piceri ne gjendje pune siperfaqa 60m i kompletuar ...

15,000 Euro

Tirane
41,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Njesi biznesi ne okazion

Njesi biznesi ne okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Prona ndodhet ne kompleksin magnet, prane zones se 21 dhjetorit. siperfaqja e brendshme dhe e jashtme(e shfrytezueshme) ofrojne mundesi per zhvillimin e profileve te ndryshme biznesi....

41,000 Euro

Tirane
65,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi ne Shitje Okazion! Ambient Tregtar

Okazion! Ambient Tregtar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Prona ndodhet ne kompleksin magnet, prane zones se 21 dhjetorit. siperfaqja e brendshme dhe e jashtme(e shfrytezueshme) ofrojne mundesi per zhvillimin e profileve te ndryshme biznesi....

65,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas