ambiente per biznes shitje  

 Online 15 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 15 lexues | 0 njoftime ne pritje
145,000 Euro id:29908 - SUPER OKAZION - Lokal/Restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. LUARASI (30 M NGA RRUGA KRYESORE)

Super Okazion - Lokal/restorant Rr. Elbasanit 130m2 Perballe Uni. Luarasi (30 M Nga Rruga Kryesore)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ulet cmimi prap nga 20000 euro tek rruga e elbasanit shitet ambient per lokal/ restorant + investimin dhe biznesin pefshire ne cmim, ne super cmim okazion me cmim okazion (130 m2 perfshire dhe veranden) - p...

145,000 Euro

380,000 Euro id:175760 - Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Dyqan Super Okazion Per Investim!

Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Dyqan Super Okazion Per Investim!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
68.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

shitet dyqan tek stadiumi dinamo me mundesi brandimi! dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si farmaci, ex...

380,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

80,000 Euro Shitet Garazh 320m2 Cmimi 80.000 Euro 80 000 EUR Shitet Garazh,
Siperfaqe 320 m2
Cmimi 80.000 euro.
Lartesia 2.7 ml
Vendodhja

Shitet Garazh 320m2 Cmimi 80.000 Euro 80 000 Eur

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
KM nga qendra
320.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (16:04): Shitet garazh, siperfaqe 320 m2 cmimi 80.000 euro. lartesia 2.7 ml vendodhja: tirane rruga dritan hoxha,400m poshte zogut te zi tek oslo bar 50 m ne brendesi. tek ish-shkolla partise. kontaktoni: cel: 0672018740 e-mail: info@bashkimi.biz...

80,000 Euro

250,000 Euro Shitet dyqani tek 21 Dhjetori Dyqan me sip 48.6m2 me vendodhje shume afer kryqezimit te 21-shit.
Dyqani ndodh

Shitet Dyqani Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
48.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (15:55): Dyqan me sip 48.6m2 me vendodhje shume afer kryqezimit te 21-shit. dyqani ndodhet ne katin 0.disponon certifikat te rregullet hipotekor....

250,000 Euro

30,000 Euro Shitet, Ambient Biznesi, Fresku, Tiranë. 30,000 €, plus16594 Shitet, Ambient biznesi, në zonën e Freskut, rruga Muhamet Deliu.
Më tepër

Shitet, Ambient Biznesi, Fresku, Tiranë. 30,000 €, Plus16594

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (15:48): Shitet, ambient biznesi, në zonën e freskut, rruga muhamet deliu. më tepër informacion: • sipërfaqja totale: 40m2 • kati 0 • orientim lindje • me hipotek • kubaturë e rregullt. • pjesërisht i mobiluar • i përshtatshëm p...

30,000 Euro

155,000 Euro Dyqam ne shitje te ish parku. Shitet dyqan te ishe parku i autobuzave me siperfaqe 73m3 ne rruge kryesore kati

Dyqam Ne Shitje Te Ish Parku.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (15:35): Shitet dyqan te ishe parku i autobuzave me siperfaqe 73m3 ne rruge kryesore kati 0 i dhene me qera 800000leke me kontrat 5 vjecare me te drejt riperteritje.me certifikat te rregullet pronesije....

155,000 Euro

230,000 Euro Prane Sheshit Willson Shitet Ambient Biznesi !!  Ne rrugen Abdyl Frasheri ,prane sheshit Willson shitet ambient 3+1 ne katin e d

Prane Sheshit Willson Shitet Ambient Biznesi !!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.07.2020 (15:03): ne rrugen abdyl frasheri ,prane sheshit willson shitet ambient 3+1 ne katin e dyte te pallati ekzistues, totalisht e investuar dhe e pershatur per biznes me vendodhje perfekte per investim dhe me cmim shume te mire per zonen. aktualisht eshte ne gje...

230,000 Euro

395,000 Euro Ne Rrugen Todi Shkurti, Shitet Super Ambient Per Biznes!   Tek Tregu Elektrik, ne Rrugen Petro Nini Luarasi, shitet super Ambient Komercia

Ne Rrugen Todi Shkurti, Shitet Super Ambient Per Biznes!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
332.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.07.2020 (15:02): tek tregu elektrik, ne rrugen petro nini luarasi, shitet super ambient komercial per biznes! ambienti ndodhet ne katin 2-te teknik dhe -1, te nje pallati te ri 7-katesh dhe ka siperfaqe neto 332 m2. eshte i organizuar ne dy kate te cilat komunikojne...

395,000 Euro

170,000 Euro Prane Fakultetit Te Inxhinierise, Shitet Ambient Biznesi Me Cmim Okazion !  Ne nje nga zonat me dinamike ne Tirane 21 Dhjetori, prane Fakultetit te Inxhinie

Prane Fakultetit Te Inxhinierise, Shitet Ambient Biznesi Me Cmim Okazion !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
152.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.07.2020 (15:02): Ne nje nga zonat me dinamike ne tirane 21 dhjetori, prane fakultetit te inxhinierise shitet ambient per biznes. ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri 8-katesh me siperfaqe 152 m². eshte i organizuar ne dy ambiente, por mund te behet ...

170,000 Euro

218,000 Euro TEK SHKOLLA BALETIT SHITET AMBIENT KOMERCIAL !! Prane shkolles Baletit,ne rrugen Petro Nini Luarasi, shitet ambient komercial ne

Tek Shkolla Baletit Shitet Ambient Komercial !!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.07.2020 (14:56): Prane shkolles baletit,ne rrugen petro nini luarasi, shitet ambient komercial ne katin zero me sip 70 m2. aktushlisht eshte ne gjendje pune me kontrate te rregullt qeraje,por eshte mundesi e mire investimi pasi ka vendodhje perfekte direkt ne rruge k...

218,000 Euro

120,000 Euro Në Myslym Shyr Shitet Dyqan Me Vendndodhje Fantastike!  Myslym Shyri, shitet dyqan me super vendndodhje. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nj

Në Myslym Shyr Shitet Dyqan Me Vendndodhje Fantastike!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (14:56): Myslym shyri, shitet dyqan me super vendndodhje. dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne nje hapsire te hapur me nje tualet. dyqani aktualisht eshte i dhene me qira por qe eshte i pershtatshem per disa lloje biznesi. ven...

120,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

60,000 Euro id:108795 - Ne Zonen e Myslym Shyrit, Shitet Ambient Biznesi

Ne Zonen E Myslym Shyrit, Shitet Ambient Biznesi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

shitet ambient biznesi ne zonen e myslym shyrit, nje nga zonat me te kerkuara ne tirane, per shkak te zhvillimit te larte qe ka zona. zona ka aksesueshmeri te mire per shkak te pozicionit te favorshem ne rapor...

60,000 Euro

50,000 Euro Shitet,Biznes, Qendër OPP16489
Biznesi ndodhet ne zonën e Qendrës.
Informacione mbi biznesin :

Shitet,biznes, Qendër

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (14:38): ...

50,000 Euro

33,000 Euro Okazion ! Shitet Dyqan 25 m2 me Hipoteke ne Rrugen Njazi Meka Tirane Okazion ! Shitet Dyqan 25 m2 me Hipoteke ne Rrugen Njazi Meka ne zonen e Alliasi

Okazion ! Shitet Dyqan 25 M2 Me Hipoteke Ne Rrugen Njazi Meka Tirane

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (14:34): Okazion ! shitet dyqan 25 m2 me hipoteke ne rrugen njazi meka ne zonen e alliasit tirane,dyqani ndodhet tek pallatet ne rrugen kryesore me shume levizje. dyqani ka nje siperfaqe prej 25 m2 dhe eshte i arreduar me punime cilesore. dyqani ka dokument ...

33,000 Euro

260,000 Euro 💥💥💥Bllok, prane  Super okazion ne Bllok, prane librit universitar, ne krah te VESA CENTER. 
Ne z

💥💥💥bllok, Prane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
185.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.07.2020 (13:37): Super okazion ne bllok, prane librit universitar, ne krah te vesa center. ne zemer te kryeqytetit, ne zonen me te preferuar per biznes. shitet ambjent ne katin e pare mbi dyqane. ambjenti eshte spacioz dhe ka mundesi organizimi. aktualisht fu...

260,000 Euro

280,000 Euro Shitet, Ambient, Stadiumi Dinamo, Tiranë PRI16586 Ambienti ndodhet në zonën e Stadiumit Dinamo
Informacion mbi Ambientin:
•

Shitet, Ambient, Stadiumi Dinamo, Tiranë Pri16586

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (13:29): Ambienti ndodhet në zonën e stadiumit dinamo informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambientit: 80 m2 1tualete. • fasadë xhami. • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • mundesi shumë e mirë inves...

280,000 Euro

8,000 Euro Shitet biznes qender Estetike dhe parukeri. Shitet biznes qender Estetike dhe parukeri.
Aktualisht biznesi nodhet tek Kodra

Shitet Biznes Qender Estetike Dhe Parukeri.

Kodra e Diellit | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.07.2020 (13:29): Shitet biznes qender estetike dhe parukeri. aktualisht biznesi nodhet tek kodra e diellit. i mirembajtur dhe aredimi eshte i ri,qeraja e dyqanit eshte 25.000 leke. sip: 70 m2 kati i 1 cmimi i biznesit: 8000 euro per nje vizite ne prone mos ...

8,000 Euro

200,000 Euro Apartament i pershtatshem per klinika dhe cdo lloj biznesi perballe Vasi Shantos.kati 2. Shitet apartament me sip 105m,kati i dyte ,e rendesishme eshte qe ka nje pozicio

Apartament I Pershtatshem Per Klinika Dhe Cdo Lloj Biznesi Perballe Vasi Shantos.kati 2.

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.07.2020 (13:21): Shitet apartament me sip 105m,kati i dyte ,e rendesishme eshte qe ka nje pozicionim shume te mire buze rruges perballe shkolles vasil shanto,me fasade edhe nga rruga edhe nga pjesa e brendshme,eshte e pershtatshme per klinika,fustane nusesh,per zyra ...

200,000 Euro

105,000 Euro SHITET NJESI TREGETARE NE YZBERISHT SHITET NJESI TREGETARE NE YZBERISHT
Shitet njësi tregtare në zonën e Yzberis

Shitet Njesi Tregetare Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
87.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.07.2020 (13:02): Shitet njesi tregetare ne yzberisht shitet njësi tregtare në zonën e yzberishtit. njësia eshte e pozicionuar në katin e pare të kompleksit. cilësia e ndërtimit në këtë ndertese është e nivelit më të lartë, duke nisur nga termoizolimi...

105,000 Euro

17,000 Euro Shitet dyqan 16m2 me hipoteke ne Allias 17000 euro! Shitet dyqan 16m2 me hipoteke ne Allias 17000 euro! Dyqani ndodhet buze rruge dh

Shitet Dyqan 16m2 Me Hipoteke Ne Allias 17000 Euro!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
16.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (12:59): Shitet dyqan 16m2 me hipoteke ne allias 17000 euro! dyqani ndodhet buze rruge dhe eshte nje mundesi e mire shfrytezimi per nje shumllojshmeri biznesesh. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. $...

17,000 Euro

60,000 Euro Ne Zonen e Myslym Shurit, Shitet Ambient Biznesi! Shitet ambient biznesi ne zonen e Myslym Shyrit, nje nga zonat me te kerkuara ne

Ne Zonen E Myslym Shurit, Shitet Ambient Biznesi!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (12:07): Shitet ambient biznesi ne zonen e myslym shyrit, nje nga zonat me te kerkuara ne tirane, per shkak te zhvillimit te larte qe ka zona. zona ka aksesueshmeri te mire per shkak te pozicionit te favorshem ne raport me pikat kyce te qytetit. myslym shyri ...

60,000 Euro

400,000 Euro Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia ) Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne GJENDJE  PUNE Restorant i kompletuar, me

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.07.2020 (12:06): Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i jashtem! q1535 te dhenat e ndarjes:...

400,000 Euro

50,000 Euro Shitet ambjent biznesi 40 m2, Rruga Gjon Buzuku Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 40 m2 , ne katin zero ne pallat te ri, ambje

Shitet Ambjent Biznesi 40 M2, Rruga Gjon Buzuku

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (11:36): Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 40 m2 , ne katin zero ne pallat te ri, ambjenti aktualisht funksionon si market. per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit. adresa: rruga gjon buzuku cmimi:50.000 euro ...

50,000 Euro

70,000 Euro Shitet ambjent me siperfaqe 50 m2 neto, me cmim 1200 euro.m2 , i diskutueshem Shitet ambjent me siperfaqe 50 m2 neto,58 m2 bruto, ne katin e 2 ne pallat te ri

Shitet Ambjent Me Siperfaqe 50 M2 Neto, Me Cmim 1200 Euro.m2 , I Diskutueshem

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.07.2020 (11:02): Shitet ambjent me siperfaqe 50 m2 neto,58 m2 bruto, ne katin e 2 ne pallat te ri . ambjenti eshte i pershtatshem per zyre,klinike,sallon etj . adresa: rruga 4 deshmoret,2 min larg qendres. cmimi : 1200euro/m2 i diskutueshem. per me shume informac...

70,000 Euro

270,000 Euro Shitet bar/restorant prane Juridikut Shitet bar/restorant ne nje nga zonat me te mira te Tiranes prane Juridikut. Amb

Shitet Bar/restorant Prane Juridikut

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (10:29): Shitet bar/restorant ne nje nga zonat me te mira te tiranes prane juridikut. ambienti eshte 74 m2 dhe eshte me fasade xhami. aktualisht eshte i dhene me qira. per me teper ju ftojme ne nje vizte ne prone....

270,000 Euro

450,000 Euro AMBIENT BIZNESI PER SHITJE TE SHESHI WILLSON! Shitet ambient komercial 176 m2 tek Sheshi Wilson!
Ambienti ndodhet buze rruges

Ambient Biznesi Per Shitje Te Sheshi Willson!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
176.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.07.2020 (10:26): Shitet ambient komercial 176 m2 tek sheshi wilson! ambienti ndodhet buze rruges kryesore me vizibilitet te larte. ka nje siperfaqe neto 176 m2 (njesi) dhe aktualisht eshte i ndare ne disa ambiente pune.i organizuar ne nje holl te madh pritje dhe ven...

450,000 Euro

880,000 Euro Shitet ambient biznesi ne qender te Kamzes! Shitet godine multifunksionale biznesi ne qender te Kamzes!
Truall 2700m2
Nder

Shitet Ambient Biznesi Ne Qender Te Kamzes!

Kamez/Paskuqan | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

03.07.2020 (10:12): Shitet godine multifunksionale biznesi ne qender te kamzes! truall 2700m2 ndertese 1800m2 (4×450 parkim 2 oborre ngrohje centrale salle 300m2 nje mundesi e mire investimi ne biznes. per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni....

880,000 Euro

990,000 Euro Ne Myslym Shyr Shitet Ambjent Komercial, Buze Rruges Kryesore Ne Myslym Shyr, buze rruges kryesore shitet ambjent komercial, aktualisht i dhen

Ne Myslym Shyr Shitet Ambjent Komercial, Buze Rruges Kryesore

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
165.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (10:08): Ne myslym shyr, buze rruges kryesore shitet ambjent komercial, aktualisht i dhene me qera per bar. ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rruges kryesore. ka nje siperfaqe totale prej 165 m2, eshte i organizuar ne nje ambjent te brendshem,nj...

990,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim