ambjent biznesi ne shitje  

 Online 6 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 6 lexues | 1 njoftime ne pritje
58,000 Euro id:74518 - Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i...

58,000 Euro

150,000 Euro id:29908 - Tek Rruga e Elbasanit, Shitet Amb. per Lokal (ne Gjendje Perfekte) me Cmim Okazion

Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Amb. Per Lokal (ne Gjendje Perfekte) Me Cmim Okazion

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.05 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tek rruga e elbasanit, shitet ambient per lokal me cmim okazion (120 m2 perfshire dhe veranden) lokal ne gjendje shume te mire dhe me klientele te zgjedhur q1767 te dhenat e ndarjes: - - sip totale: ...

150,000 Euro

550,000 Euro id:108795 - Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Real Deal Properties
3.76 KM nga qendra
482.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ne zonen me te frekuentuar te yzberishtit shitet ambient komercial me cmim okazion 1245 euro/m2. ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe eshte i rrethuar me vetrate ne pjesen me te madhe te pe...

550,000 Euro

400,000 Euro id:51019 - Okazion shitet Lokal - Restorant (Tek Taivani - afer La Voglia )

Okazion Shitet Lokal - Restorant (tek Taivani - Afer La Voglia )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
147.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Lokali eshte 147.57 m2 neto - eshte ne gjendje pune restorant i kompletuar, me salle te madhe, banak, salle prive, kuzhine, 2 tualete dhe hapesire rreth 70 m2 te jashtme qe mund te shfrytezohet si ambient i j...

400,000 Euro

260,000 Euro id:101551 - Tirane, shes bar-resorant Kati 0, 130 m² 260.000 Euro Unaza e Re

Tirane, Shes Bar-resorant Kati 0, 130 M² 260.000 Euro Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Future Home - Property
1.09 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Restoranti ndodhet ne zonen e unazes se re. • sipërfaqja e restorantit : 130 m2 • verande • 2 tualete • i investuar • i mobiluar • sistem aspirimi • sistem kondicionimi • cilesime te tjera: •...

260,000 Euro

30,000 Euro E-Book Albania dyqani ndodhet prane pasticeri milano i rregulluar me te gjitha kushtet

E-book Albania

Qender | Elbasan
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (22:51): Dyqani ndodhet prane pasticeri milano i rregulluar me te gjitha kushtet...

30,000 Euro

43,000 Euro Shitet, Ambient, Rruga e Elbasanit, Tiranë Ambienti ndodhet tek Rruga "Pjeter Budi". Informacion mbi Ambientin:

Shitet, Ambient, Rruga E Elbasanit, Tiranë

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (22:41): Ambienti ndodhet tek rruga "pjeter budi". informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 33 m2 • 1 tualet • fasad xhami 3 m . • lartësi: 4 m • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. •...

43,000 Euro

120,000 Euro Shitet, Ambient, Komuna e Parisit, Tiranë Ambienti ndodhet tek Komuna e Parisit. Informacion mbi Ambientin: • Kati 0 •

Shitet, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (22:40): Ambienti ndodhet tek komuna e parisit. informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambientit: 40 m2 • tualet • 2 m fasade xhami • mundesi shumë e mirë investimi. • për ta vizituar na kontaktoni!...

120,000 Euro

52,000 Euro Shitet, Ambient, Pallati me Shigjeta, Tiranë Ambienti ndodhet tek Diplomat 1, Prane Pallatit me Shigjeta Informacion mbi Ambi

Shitet, Ambient, Pallati Me Shigjeta, Tiranë

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (22:40): Ambienti ndodhet tek diplomat 1, prane pallatit me shigjeta informacion mbi ambientin: • kati i 0 • sipërfaqja e ambi entit: 52 m2 • tualet • 6 m fasade xhami • mundesi shumë e mirë investimi. • për ta vizituar na kontaktoni!...

52,000 Euro

120,000 Euro Shitet, Ambient, Pazari i Ri, Tiranë Ambienti ndodhet tek Pazari i Ri. Informacion mbi Ambientin: • Buzë rruge •

Shitet, Ambient, Pazari I Ri, Tiranë

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (22:39): Ambienti ndodhet tek pazari i ri. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 20 m2 • 1 tualet • fasadë xhami • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti është i përshtats...

120,000 Euro

46,000 Euro Shitet, Ambjent, Rruga Margarita Tutulani, Tiranë. Ambienti ndodhet tek Rruga Margarita Tutulani. Informacion mbi Ambientin: • Bu

Shitet, Ambjent, Rruga Margarita Tutulani, Tiranë.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (22:39): Ambienti ndodhet tek rruga margarita tutulani. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit:23 m2 • 1 tualet • fasadë xhami • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti është ...

46,000 Euro

70,000 Euro Tirane, shes dyqan Kati 0, 20 m² (Rruga e Barrikadave) Shitet ambjent tek "Rruga e Barrikadave” Ambienti është i pozicionuar n

Tirane, Shes Dyqan Kati 0, 20 M² (rruga E Barrikadave)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.63 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (21:49): Shitet ambjent tek "rruga e barrikadave” ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 20 m2. ambienti është i investuar.për ta vizituar na kontaktoni! opp 2822 cel. : 0692542480...

70,000 Euro

40,900 Euro Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET Shitet Ambient Open Space (37 m2) ne Rruge Kryesore (Laprake/Rr. Dritan Hoxha) i

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (21:34): Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e rregullt | tualet me hidrosanitare ciles...

40,900 Euro

58,000 Euro Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!  Ne rrugen e Dibres , tek komplesi Orion shitet ambient komercial i pershtashem

Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3.77 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.02.2020 (20:30): ne rrugen e dibres , tek komplesi orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i viteve te fundit dhe i mireadministruar...

58,000 Euro

40,900 Euro id:29407 - Amb (37 m2) i Pershtatshem per Dyqane etj, ne Rruge Kryesore (Laprake/Dritan Hoxha) PARKET

Amb (37 M2) I Pershtatshem Per Dyqane Etj, Ne Rruge Kryesore (laprake/dritan Hoxha) Parket

Laprake | Tirane
2.23 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet ambient open space (37 m2) ne rruge kryesore (laprake/rr. dritan hoxha) i pershtatshem per dyqane dhe cdo lloj biznesi tjeter | pallat i ri | ndertime cilesore | parket | ndricim me spote | planimetri e ...

40,900 Euro

75,000 Euro Shitet, Ambjent, Bllok , Tiranë ID: PRI 2629 Ambjenti ndodhet pranë Kinema Agimit, në Bllok. Informacion mbi ambjentine: ka

Shitet, Ambjent, Bllok , Tiranë Id: Pri 2629

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.02.2020 (20:13): Ambjenti ndodhet pranë kinema agimit, në bllok. informacion mbi ambjentine: kati i 1, ka nje siperfaqe prej 31 m2, i investuar, fasadë xhami 4.6 , një tuale, dokumentacion të rregullt të hipotekorit. ambjenti mund të përdoret për parukieri, ...

75,000 Euro

148,000 Euro Bar Kafe Dyqan per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (ID 4171130) Property ID :4171130

Rruga Mine Peza, prane Rossman Lala, shitet Dyqan ne pal

Bar Kafe Dyqan Per Shitje Ne Rrugen Mine Peza Ne Tirane (id 4171130)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
74.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (19:30): Property id :4171130 rruga mine peza, prane rossman lala, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 74 m², me hipoteke, kati perdhe , tualete , fasad xhami, ambjenti shitet me te gjitha pajisjet ose bosh, shitet per arsye emigrimi. shitet 148000...

148,000 Euro

192,000 Euro Dyqan per shitje ne zonen e Vasil Shantos (ID 4171131 ) Property ID :4171131

Vasil Shanto, prane Vodafonit, shitet Dyqan ne pallat te

Dyqan Per Shitje Ne Zonen E Vasil Shantos (id 4171131 )

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
107.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (19:29): Property id :4171131 vasil shanto, prane vodafonit, shitet dyqan ne pallat te ri, siperfaqe 107 m², me hipoteke, kati perdhe , tualete . aktualisht e dhene me qera mujore 500 euro, ambjenti shitet dhe me te gjitha pajisjet qe ka ambjenti ose bosh...

192,000 Euro

23,000 Euro Okazion : Shitet dyqan 44 m2 . Ruga Kavajes . Mbrapa Gloobe . 23 mij euro . Shitet dyqan 44 m2 me certefikate pronesie .
Kati 0 .
Adresa : Ruga Vace Zela

Okazion : Shitet Dyqan 44 M2 . Ruga Kavajes . Mbrapa Gloobe . 23 Mij Euro .

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (18:41): Shitet dyqan 44 m2 me certefikate pronesie . kati 0 . adresa : ruga vace zela . mbrapa globe perballe kompleksit deliorgjit . 23 mije euro . ...

23,000 Euro

550,000 Euro Tirane, shes Lokal Kati 0, 72 m² 550.000 Euro (Bllok) Lokali eshte i pozicionuar ne zonen e Bllokut. 
Informacion mbi Ambjentin: •

Tirane, Shes Lokal Kati 0, 72 M² 550.000 Euro (bllok)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
0.86 KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (18:35): Lokali eshte i pozicionuar ne zonen e bllokut. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa: 72 m2 •dokumentacioni: me certifikate pronesie. •i investuar • i veshur me fasade xhami per ta vizituar na kontaktoni! cel. : +35569...

550,000 Euro

700,000 Euro Shitet, Ambjent, Sheshi Willson, Tirane, Ambjenti ndodhet tek Sheshi Willsonit, buzë rruge. Informacion mbi Ambjentin:

Shitet, Ambjent, Sheshi Willson, Tirane,

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
109.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (18:35): Ambjenti ndodhet tek sheshi willsonit, buzë rruge. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 109 m2 • fasadë xhami • i investuar • tualet • i pajisur me çertifikatë pronësie • ambjenti aktualisht është me qera...

700,000 Euro

750,000 Euro Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 m2. Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Shitet Super Ambjent Komercial, 267 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

28.02.2020 (18:15): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, shitet ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e brendsh...

750,000 Euro

8,000 Euro Tirane, shes garazh Kati -2, 12.5 m² 8.000 Euro ( Ali Demi) Garazhi eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te ish Markata e Vjeter. Infor

Tirane, Shes Garazh Kati -2, 12.5 M² 8.000 Euro ( Ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.34 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (18:08): Garazhi eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te ish markata e vjeter. informacion mbi garazhin: • kati -2 • siperfaqja : 12.5 m2. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte ne gjendje te mire. per ta vizituar na kontaktoni ! ...

8,000 Euro

310,000 Euro Tirane, shes lokal Kati 0, 132 m² (Brryli) Lokali ndodhet tek "Brryli". Lokali është i pozicionuar në katin 0

Tirane, Shes Lokal Kati 0, 132 M² (brryli)

Brryli | Tirane
1.35 KM nga qendra
132.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.02.2020 (16:54): Lokali ndodhet tek "brryli". lokali është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqa totale 132 m2 dhe 280 m2 truall (i ci shitet me 400 euro/m2). lokali aktualish nuk është në gjendje pune por është i investuar me sistem konicionimi dhe aspirimi...

310,000 Euro

60,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi (Shkolla e Bashkuar) Shitet ambient tek "Shkolla e Bashkuar". Ambienti është i pozicionua

Tirane, Shes Ambjent Biznesi (shkolla E Bashkuar)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1.03 KM nga qendra
53.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (16:54): Shitet ambient tek "shkolla e bashkuar". ambienti është i pozicionuar në katin 0 i një pallati ekzistues me sipërfaqe 53.6 m2. ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore. objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. për ta vizituar na ko...

60,000 Euro

21,000 Euro Shitet Dyqan 20,97m2 Shitet Dyqan 
Cmimi: 21.000 Euro
Afer Vila L, Astir 

Sipërfaqe : 20.97 m2

Shitet Dyqan 20,97m2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.39 KM nga qendra
21.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.02.2020 (16:28): Shitet dyqan cmimi: 21.000 euro afer vila l, astir sipërfaqe : 20.97 m2 tualet dyqani permban dokumentacion te rregullt hipotekor. •ndodhet brenda nje kompleksi te ri. •mund te behet nderrim dhe me makine. kontakto tani në : ...

21,000 Euro

90,000 Euro Tirane, shes ambjent biznesi (Brryli) Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Brrylit, pranë kryqëzimit. Informa

Tirane, Shes Ambjent Biznesi (brryli)

Brryli | Tirane
1.35 KM nga qendra
143.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (15:55): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e brrylit, pranë kryqëzimit. informacion mbi ambjentin: • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit : 143 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. ambjenti disponon: • 2 tualete • i investuar • buzë...

90,000 Euro

300,000 Euro Dyqani 100 m katror ne shitje Dyqani ndodhet ne rrugen e petagogjikes eshte 100 m i rregulluar per arsye emigr

Dyqani 100 M Katror Ne Shitje

Qender | Elbasan
32.99 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.02.2020 (15:42): Dyqani ndodhet ne rrugen e petagogjikes eshte 100 m i rregulluar per arsye emigrimi 4000 eruro m katror...

300,000 Euro

125,000 Euro ambient biznesi per shitje ne myslim shyr 125.000€ projekt i bere per lokal ose per zyra, 70 m 2 + 55 m hapesire publike, me certii

Ambient Biznesi Per Shitje Ne Myslim Shyr 125.000€

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (15:20): Projekt i bere per lokal ose per zyra, 70 m 2 + 55 m hapesire publike, me certiikate pronesie...

125,000 Euro

275,000 Euro Shitet njesi komerciale buze rruge ne rrugen e Elbasanit! Ambjenti ndodhet ne katin e pare te godines me te re ne rrugen e elbasabit me s

Shitet Njesi Komerciale Buze Rruge Ne Rrugen E Elbasanit!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.02.2020 (15:05): Ambjenti ndodhet ne katin e pare te godines me te re ne rrugen e elbasabit me siperfaqe 125m2. eshte e pershtatshme per ambjente zyrash, klinike dentare, etj....

275,000 Euro

65,000 Euro Dyqan 86 m2 , ne shitje Shitet dyqan 86 m2 , kati I , me hipoteke , prane ardenos .

Dyqan 86 M2 , Ne Shitje

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
86.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.02.2020 (14:09): Shitet dyqan 86 m2 , kati i , me hipoteke , prane ardenos ....

65,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim