Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 90 m2 450.000 Euro (Sheshi Willson) Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 12/05/2020 17:18

450,000 Euro

  •  Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 90 m2 450.000 Euro (Sheshi Willson)

Tirana, commercial space Floor 0, 90 m² 450.000 Euro (Willson Square)


Willson Square is sold to Post Office. The space is positioned on the 0 floor with total area 90 m2. The environment has regular mortgage documentation, glass facade and toilet. The environment is a good investment opportunity. To visit us please contact us!Cel. : +355694266028


Pagesa 450,000 Euro
Siperfaqa 0.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Sheshi Uillson, Tirana, Albania
Lexime 315

Shitet ambjent tek Sheshi Willson perball Postes. Ambjenti eshte I pozicionuar ne katin 0 me siperfaqe totale 90 m2. Ambienti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor , fasade xhami dhe tualet. Ambjenti eshte nje mundesi e mire investimi. Per ta vizituar na kontaktoni!Cel. : +