Te Kompleksi Vizion Plus Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion 1590 Euro/m2 Tirane

Ambjent Biznesi ne Shitje Data: 21/10/2019 21:49

70,000 Euro

  • Te Kompleksi Vizion Plus Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion 1590 Euro/m2

In Kavaja Street in one of the best complexes of the area but also in Tirana as it is CONTACT

It is sold unit of 31sqm area at the beginning of Paris Commune (Cajupi flower). With regular documentation HIPOTEKOR ...


Pagesa 70,000 Euro
Siperfaqa 44.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania
Lexime 3764

Ne Don Bosko, te kompleksi i Vizion Plus, shitet ambient komercial ne katin 0 te kompleksit, cka e ben lehtesisht te aksesueshme nga nje numer i madh familjesh te zones perreth. Ambienti i organizuar ne nje hapesire te madhe, te rregullt dhe ne nje tualet. Ka fasade xhami gjate gjithe gjeresise, me pamje nga rruga, e cila ju ndihmon ne reklamimn e biznesit tuaj. Ndodhet ne nje zone shume te populluar, e cila po zhvillohet me rritme te shpejta. Shitet me cmim okazion 1590euro/m2, nderkohe cmimet minimale te ambienteve te ngjashem jane 2400euro/m2. Gjithashtu aksesohet lehtesisht nga Rruga Don Bosko, Rruga e Durresit, Zogu I Zi, Unaza e tiranes etj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni.