Tirane, shes magazine Kati 4, (Rruga Siri Kodra) Tirane

Ambjente Biznesi ne Shitje Data: 14/02/2020 10:52

630,000 Euro

  • Tirane, shes magazine Kati 4,  (Rruga Siri Kodra)

Tirana, sell magazine Floor 4, 700 m² 420.000 Euro (Street Siri Kodra)

Sell, Warehouse at "Siri Kodra" Street. Warehouse is positioned on the 4th and 5th floor with 700 m2 surface area. The environment has regular mortgage documentation. It has a glass facade and is equipped with an industrial elevator with a capacity of 2.5 tons. Currently the 5th floor is rented. To visit us please contact us!

OPP10750


Pagesa 630,000 Euro
Siperfaqa 700.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania
Lexime 411

Shitet, Magazine tek rruga "Siri Kodra". Magazina eshte e pozicionuar ne katin 4 dhe te 5 me siperfaqe 700 m2. Ambienti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ka fasade xhami dhe eshte e pajisur me ashensor industrial me kapacitet 2.5 ton. Aktualisht kati i 5 eshte i dhene me qera. Per ta vizituar na kontaktoni!

OPP12560