Tirane, shes lokal Kati 0, 132 m2 310000 Euro (Brryli) Tirane

Ambjent Biznesi ne Shitje Data: 11/10/2019 14:18

310,000 Euro

  •  Tirane, shes lokal Kati 0, 132 m2 310000 Euro (Brryli)
  •  Tirane, shes lokal Kati 0, 132 m2 310000 Euro (Brryli)
  •  Tirane, shes lokal Kati 0, 132 m2 310000 Euro (Brryli)
  •  Tirane, shes lokal Kati 0, 132 m2 310000 Euro (Brryli)

Tirana, shes lokal Kati 0, 132 m² 111.200 Euro (Brryli)

The facility is located in "Brryli". The premises are located on the 0 floor with a total area of 132 m2 and 280 m2 of land (sold for 400 euros m2). Current premises are not in working condition but are invested in conveying and aspiration systems and have 3 phase electric lines. To visit us please contact us!

OPP10967Cel. : 0692542480


Pagesa 310,000 Euro
Siperfaqa 132.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Brryli
Lexime 309

Lokali ndodhet tek "Brryli". Lokali eshte i pozicionuar ne katin 0 me siperfaqa totale 132 m2 dhe 280 m2 truall (i ci shitet me 400 euro/m2). Lokali aktualish nuk eshte ne gjendje pune por eshte i investuar me sistem konicionimi dhe aspirimi si dhe ka linje elektrike 3 fazore. Per ta vizituar na kontaktoni!

OPP10967Cel. :